Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
TOZ Penkala

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 27.04.2006 22:38    Post subject: TOZ Penkala Add user to your forum ignore list Reply with quote

...zna netko rezultate? ..ili se jos nisu odlucili
Back to top
View user's profile Send private message
vmartinek



Joined: 16 May 2006
Posts: 9

PostPosted: 22.05.2006 16:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zvao sam ih i odgovorili su mi da će radove izabrati 22.05.2006 (danas), te potom rezultate objaviti u Jutarnjem. Znači možda objave sutra (23.05) ili u narednim danima.
Back to top
View user's profile Send private message
vmartinek



Joined: 16 May 2006
Posts: 9

PostPosted: 22.05.2006 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Usput, zna li neko koliko je radova prijavljeno?
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 22.05.2006 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

... neznam nista o tom natjecaju odkad sam posalo rad u zg... jako su tajanstveni
Back to top
View user's profile Send private message
vmartinek



Joined: 16 May 2006
Posts: 9

PostPosted: 24.05.2006 15:36    Post subject: Promjena datuma odabira radova Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rekli su da će radove izabrati 22.05. i rezultate potom objaviti u Jutarnjem. Pošto to nisu učinili nazvao sam ih i upitao u čemu je problem. Rekli su mi da će radove odabrati 29.05. (u ponedjeljak) zbog velike količine pristiglih radova, te potom objaviti rezultate u Jutarnjem. Napomenuli su još da će svi sudionici u natječaju biti obavješteni na dan odabira radova.

Eto nadam se da je ovo razriješilo neke nedoumice u vezi ovog natječaja. Nadajmo se samo da je ovo zadnja promjena što se tiče odabira radova.
Back to top
View user's profile Send private message
vmartinek



Joined: 16 May 2006
Posts: 9

PostPosted: 09.07.2006 00:12    Post subject: Rezultati Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto napokon, čak tri mjeseca i nešto sitno, rezultati za natječaj Penkale. Kao i svaki natječaj vezan uz dizajn u hrvatskoj i ovaj je poništen zato jer, kako oni kažu, nitko nije zadovoljio čak niti drugu i treću nagradu. Slično (i previše) kao i natječaj za dizajn vizualnog identiteta grad Varaždina. Ako ništa drugo, ako im je žao bilo isplatiti te dvije nagrade koje skupa iznose 15000 kn, trebali su bar pokazati nekakvog poštovanja za trud koji su ljudi uložili i dati nekakav sud o radovima pa reći, doslovno, ovaj rad je dobar, ovaj drugi je sr*nje. A ne 3 i pol mjeseca nedati nikakve informacije i onda poništiti natječaj.

PS: "hrvatskoj" sam u tekstu namjerno napisao malim slovima zato jer me iskreno sram što u njoj živim, a vi koji se ne slažete samnom recite što vas je volja
Back to top
View user's profile Send private message
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 09.07.2006 13:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
PS: "hrvatskoj" sam u tekstu namjerno napisao malim slovima zato jer me kreno sram što u njoj živim, a vi koji se ne slažete samnom recite što vas je volja

Ako te je sram, idi Van. Idea
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vmartinek



Joined: 16 May 2006
Posts: 9

PostPosted: 09.07.2006 15:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"Ako te je sram, idi Van."

I to ti je taj famozni odgovor koji svi daju. Ja bi radje da hrvatska ode malo van, ako me razumiješ, a ne njezini stanovnici.
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 09.07.2006 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trebali bi neki otići van, ali ti nisi među njima Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 09.07.2006 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma razumijem ja o cemu pricas, ali mislim da to ne bi trebali biti razlozi da se bilo tko srami imena svoje zemlje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vmartinek



Joined: 16 May 2006
Posts: 9

PostPosted: 09.07.2006 22:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pogledaj oko sebe. Imaš raznoraznih razloga koliko hoćeš. Sve je izokrenuto. Ako se potrudiš oko neke stvari i odradiš to profesionalno, nije bitno u kojem području, nitko te ne je*e niti pet posto, ali zato npr. konjina koja izgubi vozačku 348 puta zbog alkohola ili se potuče sa 100-tinjak redara dok je vani, on završi u novinama ili još bolje na televiziji. I on je kakti heroj i tome mu se divi 80% stanovnika. Reci mi da tebe nije sram takve okoline u kojoj živiš?
Back to top
View user's profile Send private message
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 10.07.2006 07:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maaaaa....idem ja negdje u brda cuvat ofce Crying or Very sad

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 10.07.2006 11:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol.. i ja bi u čobane Smile

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group