Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
smijesno :)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
plastik_sale



Joined: 24 Oct 2004
Posts: 29

PostPosted: 10.07.2006 01:26    Post subject: smijesno :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

dodjem ja danas navecer na mejl i docekaju me, izmedju inih, 2 komada.

kaze mi alen ( http://pixelpusher.biz/ ) kojem se to inace vrlo cesto desava, da bacim pogled na http://iamkoa.net/portfolio/ (moj web je naime http://plastikfantastik.net/)

i ok, ne tvrdim da je rip off, meni su osobno bas simpa ovi datumi i ima momak jos neke finte, samo mi je navigacije jako poznata nekako.

i ok, sve kul, ali dok sam skuzio da je on napisao da sam ja kopirao njega ( http://iamkoa.net/ ), e onda mi je bas pukao film!

mislim, WTF?!

uf, u to bas da se nazivciram pred godisnji na koji odlazim za dva dana, jesen ti..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 10.07.2006 02:27    Post subject: Reply with quote

dobro se provedi na godišnjem *maše rukom nacerene face i priprema se ukrast dizajn sajta* Laughing
Dobar je ovaj lik, erm, jel još postoje oni virusići koji dižu temperaturu kod grafičke, procesora i tako pa da malo liku pc ode bum bum? Da je meni ovo napravija nema tog firewalla koji bi ga zaštitija od mene Smile

p.s. moraš dat čovjeku desetku za kreativnost, ovo je dobra strategija, ukradi i optuži pokradenog za krađu Laughing Laughing
Back to top
plastik_sale



Joined: 24 Oct 2004
Posts: 29

PostPosted: 10.07.2006 02:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slazem se, ja isto nisam mogao vjerovat!

a sto je naj, prije nekog vremena sam ja jos naletio na taj site i fino se nasmijao, al reko, nek covjeka veseli Smile

i sad vidim da on mene optuzio! Smile)

a mali cak i ima svoju stranicu za web & graph. awards, jer kao, jelte, cijeni kreativnost Smile)

smijesno sve to... no, moram priznati, svidja mi se sto je napravio od mog sajta, lijepo ga osvjezio detaljima i tako to, mozda ga pokradem Smile)))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 10.07.2006 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije posudio samo od tebe, par puta sam mu kliknuo na sajt i vidio da je ćopio i neke stvari od 9rules (onog malo starijeg dizajna) za http://wlcjpnwbranch.org/

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 10.07.2006 09:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
Nije posudio samo od tebe, par puta sam mu kliknuo na sajt i vidio da je ćopio i neke stvari od 9rules (onog malo starijeg dizajna) za http://wlcjpnwbranch.org/

samo je boje promjenio Smile

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 10.07.2006 09:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zalosno...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 10.07.2006 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni npr. nije jasno kak ste vas dvojica naletili jedan na drugog.
kaj ima neki softver za to?
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 10.07.2006 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:
kaj ima neki softver za to?

ima ih više; neki Firefox, ima i nešto što se zove Opera, ima i Safari...

instaliraš -> surfaš -> whoa!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 10.07.2006 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
dobro se provedi na godišnjem *maše rukom nacerene face i priprema se ukrast dizajn sajta* Laughing
Dobar je ovaj lik, erm, jel još postoje oni virusići koji dižu temperaturu kod grafičke, procesora i tako pa da malo liku pc ode bum bum? Da je meni ovo napravija nema tog firewalla koji bi ga zaštitija od mene Smile

p.s. moraš dat čovjeku desetku za kreativnost, ovo je dobra strategija, ukradi i optuži pokradenog za krađu Laughing Laughing


lololololololol Laughing Laughing Laughing Laughing
treba frajeru hakirat server i srušit sajt i komp da više ne bulazni ovakve gluposti
Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plastik_sale



Joined: 24 Oct 2004
Posts: 29

PostPosted: 10.07.2006 11:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy

to mi je odmah jedan frend predlozio, veli, ajmo da rusimo! Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 10.07.2006 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plastik_sale wrote:
Very Happy

to mi je odmah jedan frend predlozio, veli, ajmo da rusimo! Smile)

ak trebate moju pripomoć ja sam uvjek tu da rušim nešto Cool Very Happy

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 10.07.2006 12:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

ima ih više; neki Firefox, ima i nešto što se zove Opera, ima i Safari...

instaliraš -> surfaš -> whoa!

Shocked sta stvarno?
Back to top
View user's profile Send private message
plastik_sale



Joined: 24 Oct 2004
Posts: 29

PostPosted: 10.07.2006 13:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ja pretpostavljam da je vidio moj sajt na nekom css showcaseu..

nista, poslao momku mejl i rekoh mu da mu ne valja poso Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 10.07.2006 13:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plastik_sale wrote:
ma ja pretpostavljam da je vidio moj sajt na nekom css showcaseu..

nista, poslao momku mejl i rekoh mu da mu ne valja poso :)


reci ak sta genijalno odgovori :)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
plastik_sale



Joined: 24 Oct 2004
Posts: 29

PostPosted: 10.07.2006 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile)

važi!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 10.07.2006 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
plastik_sale wrote:
ma ja pretpostavljam da je vidio moj sajt na nekom css showcaseu..

nista, poslao momku mejl i rekoh mu da mu ne valja poso Smile


reci ak sta genijalno odgovori Smile

oooo da... živo me zanima kako će se njuška obranit ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 10.07.2006 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da nisi napravio ništa novo u navigaciji.. niti on.. tako da ovo prepucavanje ko je koga ripao mi je glupo.. ova navigacija je prosta (jednostavna) i tako logična da ne trebaš nikoga gledat da bi od njega to ukrao.. njegovi ovakvi ispadi izgledaju umišljeno totalno

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 11.07.2006 00:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
mislim da nisi napravio ništa novo u navigaciji.. niti on.. tako da ovo prepucavanje ko je koga ripao mi je glupo.. ova navigacija je prosta (jednostavna) i tako logična da ne trebaš nikoga gledat da bi od njega to ukrao.. njegovi ovakvi ispadi izgledaju umišljeno totalno


upravo tako. apsolutno ništa novo u državi Danskoj
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 11.07.2006 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yozzzo wrote:
Dead Man wrote:
mislim da nisi napravio ništa novo u navigaciji.. niti on.. tako da ovo prepucavanje ko je koga ripao mi je glupo.. ova navigacija je prosta (jednostavna) i tako logična da ne trebaš nikoga gledat da bi od njega to ukrao.. njegovi ovakvi ispadi izgledaju umišljeno totalno


upravo tako. apsolutno ništa novo u državi Danskoj

nešto je trulo u državi danskoj :)

ovo je definitivno rip, bez obzira na orginalnost i trivijalnost navigacije

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
plastik_sale



Joined: 24 Oct 2004
Posts: 29

PostPosted: 11.07.2006 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma da se razumijemo, nisam ja rekao da je moja navigacija ultra originalna i neviđena na svijetu, rekoh samo da je to bilo prvo po cemu sam odmah primjetio slicnost..

naravno, daljnjim promatranjem uocio sam ih bezbroj, ali to smo vec konstatirali, vise ili manje..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 11.07.2006 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
mislim da nisi napravio ništa novo u navigaciji.. niti on.. tako da ovo prepucavanje ko je koga ripao mi je glupo.. ova navigacija je prosta (jednostavna) i tako logična da ne trebaš nikoga gledat da bi od njega to ukrao.. njegovi ovakvi ispadi izgledaju umišljeno totalno

word
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group