Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Making of: "Inspektor Maska"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2006 23:22    Post subject: Making of: "Inspektor Maska" Add user to your forum ignore list Reply with quote

K a k o j e n a s t a o " I n s p e k t o r M a s k a "

*********************************************************










_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 11.09.2006 06:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prezakon. U mojim očima, čista devetka. Smeta me previše šuma, fotka izgleda relativno statitčna (jel se Izzy micao ili je samo tak držao nogu?) pa se možda moglo ić sa manjom osjetljivosću... iako, meni ovo više liči na šum induciran postprocessingom.

Uglavnom, Chris, divim se tvojoj inspiraciji i kreativnosti. Motivira me.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2006 07:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam za šum...naime ovo je slikano sa ISO 100 i na fotki nema intervencija.

ovo je s druge strane foto-vic...sve je karikirano pa tako i izzijev korak. fala! Wink

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 11.09.2006 08:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja tu ne vidim šum. možda ga je brada prevarila Smile

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 11.09.2006 08:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uzivam u gledanju seta sa tvojih slikanja,
puno dobre vibre se osjeti,
ti si inspiracija i pokretac,
svaka ti cast majstore,
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 11.09.2006 08:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
ja tu ne vidim šum. možda ga je brada prevarila Smile


Blago ti se ako ga ne vidiš. Ima ga najviše u sjeni od lopova, pogotovo u donjem dijelu zida, a zatim i na dijelu detektivove ruke koja je u sjeni.

Ne kažem da radi toga fotografija išta gubi na vrijednosti, nego da je šum na fotkama nešto što mene neizmjerno smeta. Mišljenja sam da ga se uz malo lukavosti može izbjeći. Ako Chris veli da je ISO100 i da na fotki nema intervencija, mogu samo reći da ga je RAW converter prevario. Takav "digitalni grain" je trademark ACR-a, i jedan od glavnih razloga zašto ga izbjegavam. Mislim da se slično ponašao i RawShooter, onaj jedan put kad sam ga isprobao.

No, ne želim da moj komentar baca ikakvu negativnu konotaciju na fotku i Chrisov rad. Čak mislim da nakon još nekoliko ovakvih projekata čovjek može izdat knjigu... ja ću je prvi kupit Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2006 08:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sva ta fotkanja su dio jednog velikog entuzijazma. motiv je dobro i sadržajno se zabavljati i pri tome nešto novo naučiti. kako je ovo ipak samo moj hobby, mogu si priuštiti da slikam ono što želim i da to odradim ležerno bez pritiska. pri tome pomaže mi cijeli tim ljudi koji su prije svega moji dragi prijatelji. na ovim slikama vidi se dio opuštene atmosfere i dobre vibracije koja vlada među nama.

htio sam vam pokazati kako smo to snimili i koliko je to zapravo lako da eventualno netko od vas bude potaknut, isprovociran da učini nešto slično.

nadam se da je pomoglo....idemo dalje! Very Happy

kad dobijem slike, a bit će to za dan, dva...taman kada dođe vrijeme za upload novog rada, napravit ću post "making of:" sa snimanja chckenrun serije.

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2006 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
jojo wrote:
ja tu ne vidim šum. možda ga je brada prevarila Smile


Blago ti se ako ga ne vidiš. Ima ga najviše u sjeni od lopova, pogotovo u donjem dijelu zida, a zatim i na dijelu detektivove ruke koja je u sjeni.

Ne kažem da radi toga fotografija išta gubi na vrijednosti, nego da je šum na fotkama nešto što mene neizmjerno smeta. Mišljenja sam da ga se uz malo lukavosti može izbjeći. Ako Chris veli da je ISO100 i da na fotki nema intervencija, mogu samo reći da ga je RAW converter prevario. Takav "digitalni grain" je trademark ACR-a, i jedan od glavnih razloga zašto ga izbjegavam. Mislim da se slično ponašao i RawShooter, onaj jedan put kad sam ga isprobao.

No, ne želim da moj komentar baca ikakvu negativnu konotaciju na fotku i Chrisov rad. Čak mislim da nakon još nekoliko ovakvih projekata čovjek može izdat knjigu... ja ću je prvi kupit Smile


joj nemojte da ovo sada krene u krivom smjeru..lekke hvala ti na komentarima jer mislim da imaš što za reči i znaš o čemu pričaš. zato, kao i ovaj puta, tvoje kritike su dobrodošle!

cijela ova stvar je na forumu baš zato da se diskutira i dobro je da si pokrenuo raspravu.

koristim RAW shooter i imao sam do sada izvjesnih problema sa izradom fotografija nakon što su prošle kroz tu appl...

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2006 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni šumi u glavi Smile mislim da bih trebao doktoru...ili da se samo naspavam kak spada ?
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 11.09.2006 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

chris wrote:
koristim RAW shooter i imao sam do sada izvjesnih problema sa izradom fotografija nakon što su prošle kroz tu appl...


Isprobaj C1. Po meni nema boljeg konvertera.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2006 09:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
chris wrote:
koristim RAW shooter i imao sam do sada izvjesnih problema sa izradom fotografija nakon što su prošle kroz tu appl...


Isprobaj C1. Po meni nema boljeg konvertera.


daj brzo neki referentni link... Very Happy

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Mader Faker
Guest





PostPosted: 11.09.2006 14:09    Post subject: Reply with quote

mogu da ti kažen da bas si lijepo ovo ti sve izveo...
jer ja ti zavidin jer ja ti zavidin na tome kakva si....
zato šuti umukni.. jer ti neznas davatii... hehe


Back to top
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2006 14:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam ovo shvatio, zapravo bojim se da ovo nisam shvatio na pravi način...ajd, pojasni...

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Mader Faker
Guest





PostPosted: 11.09.2006 14:18    Post subject: Reply with quote

ma slika nema veze s icin sta san ja napisan... samo san je tija poslat... Smile

a ono sta san piva, to je pisma od gibonija.,..
i samo san tija napisat jer imas zavidnu mastu.....
GoooooooodJob
Back to top
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2006 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah, ok!

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Mader Faker
Guest





PostPosted: 11.09.2006 14:39    Post subject: Reply with quote

neznam jesili skuzija... pari mi se da nisi...
samo san ti tija kazat da imas dobru maštu, i da je dobro realiziras...
nadam se da si skuzija...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Evil or Very Mad Idea Rolling Eyes Cool Sad Smile Confused Shocked Surprised Wink Arrow Idea Question Exclamation do you feel lucky, punk? huz d meeeen very happy Canadian huz d meeeen
Back to top
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2006 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mader Faker wrote:
neznam jesili skuzija... pari mi se da nisi...
samo san ti tija kazat da imas dobru maštu, i da je dobro realiziras...
nadam se da si skuzija...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Evil or Very Mad Idea Rolling Eyes Cool Sad Smile Confused Shocked Surprised Wink Arrow Idea Question Exclamation do you feel lucky, punk? huz d meeeen very happy Canadian huz d meeeen


jesam, jesam...drago mi je da misliš tako, fala! Wink

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gianni



Joined: 06 Jun 2006
Posts: 31

PostPosted: 11.09.2006 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svaka Vam čast dečkovi fakat brijete do jaja, čisti profesionalzam, zakon ste, pozdrav svima

"kip ap d gud pejs"

_________________
- " Naša Vjernost Je Naš Ponos " -
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 11.09.2006 21:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ovo je sjajno, čak mi je draži "making of" od same fotografije ...
čiknran jedva čekam Very Happy Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group