Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
kazna za doorway page

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SEO
View previous topic :: View next topic  
Author Message
HrAstro



Joined: 04 Aug 2006
Posts: 27

PostPosted: 15.01.2007 20:55    Post subject: kazna za doorway page Add user to your forum ignore list Reply with quote

o čemu se radi..

napravio stranicu. ona je ubrzo se našla na trećem mjestu (na googleu) za traženi pojam i to index.htm! sve super kojih 2 mjeseca dok u statistikama stranice sam skužio nešto čudno, tj. jedna mi stranica hotlinkala na *.zip fajlove
u .htaccessu sam sredio da se takav promet redirecta na index.htm
jedno 2 tjedna nakon toga je index.htm ispao sa googlea za taj pojam, dok su podstranice otprilike zadržale poziciju, ili čak i poboljšale rejting
na ostalim bitnim tražilicama je sve ok!

moje pitanje je, dal je google možda pomislio da se radi o kakvom spamu zbog takvog redirecta? tj. nisam siguran dal je ovo gore razlog tom ispadanju

sad sam to sve riješio na malo drugačiji način, stranica se redirecta drugdje itd.

ako je stranica i prekršila kakvo pravilo i ispala, dal se moguće "vratiti" i kolko treba?
ovakvo je stanje kojih mjesec dana
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 16.01.2007 00:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, moguce je da ti je redirect to razjebao, pogotovo ako mu nisi dao onaj header (301 nesto..).

uglavnom, postavi sve normalno bez redirectova (imao sam ja taj problem isto) i mozes poslati mail googleu, imas negdje (pomogao bih ti, ali sam zaboravio), uglavnom nesto kao "Zahtjev za ponovno ukljucenje". mozda na onim njegovim webmaster stranicama...

napises sta ti se dogodilo, kako zasto, ne seres i ne lazes i trebalo bi ti biti sve dobro nakon nekog vremena..

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
HrAstro



Joined: 04 Aug 2006
Posts: 27

PostPosted: 16.01.2007 09:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jedino kaj mi je čudno jest činjenica da mi je ispao samo index.htm
dali je to normalno? zar nije trebalo sve ispasti Rolling Eyes

i našao sam "reinclusion request".. ako koga zanima, odete na google webmaster tools --> tools --> reinclusion request
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SEO All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group