Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Video radovi - Links

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 03.12.2006 14:21    Post subject: Video radovi - Links Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija Pavlić - On line portfolio :

ST!llness - Vatra je djava
Divlje jagode - Kap po kap
Pressure - Red Bull Market Place Race 2005.
Embolio Pulmonis
Red Bull Flugtag
Urbana Katastrofa Velegrada
etc.

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=1485146228

Last edited by high on 10.12.2006 22:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 09.12.2006 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa dobro kaj nitko nema nista za pokazati?!

ne kuzim...svi nesto, a nitko nista....
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 09.12.2006 19:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo bas gledam.... nisam prije naletio na tvoj post

jel to sve radis u vlastitoj produkciji? koje programe koristis za obradu videa i finalnu produkciju?
Huge Video - Promocija filma, jel to sve snimljeno u jednom danu a potom kasnije montaza? I koliko materijala snimis a koliko onda od toga svega iskoristis?

Koliko je sve trosak jednog takvog video rada i koliko te je dosla oprema da sve to mozes raditi?

Imas vlastiti rukopis, koristis zoom a onda potom izvlacenje.
Jedino iskreno, najezim se kad vidim filter koji simulira stari video, onaj koji koristis na filmu "MatijaPavlicPortfo..." , kad idu crtice po ekranu. Jezim se od simuliranja i opcenito neke retro manufakture bez kreativnosti al to nema veze sad s tvojim radovima...
Sve u svemu jako dobro
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 10.12.2006 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala, sve je radjeno u Premieru. sve sam sam snimao i montirao. videi su uglavnom snimljeni u 1-3 dana. materijala snimim kako kada...nekad 1h, nekad i 3 Smile

radio sam na celeronu 2.4. ghz s 512 rama:-) sad radim na pentiumu 2.8 HT s 1gb rama, SATA HD 250gb i za moje potrebe sasvim dobro radi i sa.

troskovi videao ovise od videa do videa, svrsi videa itd...

najskuplje je doc do kamere. ja iznajmljujem sony 170 ili 150 ( oko 400kn dan + stativ svjetlo itd...), ili snimam sa svojom malom handycam kamericom, al to samo kad snimam za sebe ili za nekog tko nece platiti najam kamere. Uskoro planiram kupiti sony HDR fx 1ili fx 7.

ma mislio sam da ce jos netko postati svoje radove...al tu ko da nitko nista ne radi nego samo pricaju o softwareu i hardwareu. a ako hoces nesto napraviti i onak je svejedno u cemu ces i na cemu ces... Cheers!

Last edited by high on 10.12.2006 22:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 10.12.2006 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svaka ti cast na radovi, incae koliko se vec dugo time bavis i da li si prije radio kakve druge poslove vezane uz video, grafiku ili nesto trece?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 10.12.2006 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo sam kopao po photoshopu, al nis posebno.
ovim sam se poceo baviti prije godinu dana, a prvi posao sam dobio nakon samo 3 mjeseca i 2 video uratka. Za pravo, sve je krenulo s videom Pressure, a taj mi je jos uvijek najdraži...

BTW. Promocija Huge Videa je snimljena u nekoliko sati....
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
rotkva



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 20

PostPosted: 11.12.2006 01:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moj video uradak :=)

Last edited by rotkva on 12.12.2006 09:19; edited 1 time in total

_________________
I wear my sunglasses at night
Back to top
View user's profile Send private message
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 11.12.2006 17:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

konacno netko.... ajmo ekipa... hocemo jos videa ovdje...ali samo autorskih....

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
b.stena



Joined: 09 Aug 2006
Posts: 84

PostPosted: 13.12.2006 18:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=1554223951
Back to top
View user's profile Send private message
kinski



Joined: 10 Apr 2006
Posts: 32
Location: zg

PostPosted: 18.12.2006 04:45    Post subject: vids Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo par mojih radova, ispricavam se radi low res-a, ali barem ce se brzo uloadati Wink !

ADASTRA&WOO: http://www.youtube.com/watch?v=0dVtr03OvHE

ACC: http://www.youtube.com/watch?v=pkws2olk6wY

FUNKY BIZNISS: http://www.youtube.com/watch?v=4xnWvXjU-64

GENERAL WOO: http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoID=819366293
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 18.12.2006 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e pa tebe se cekalo Applause Applause Applause

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
boner



Joined: 08 Dec 2006
Posts: 52

PostPosted: 18.12.2006 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svaka cast kinski dobro radite. pravi primjer sta se da napraviti kad imas pristupa dobroj opremi. jedini prigovor imam na ACC malo mi je predosadan, ali zato spot od funky bizniss je dobar primjer kako se i od loseg materijala (pjesma) da napraviti kvalitetan rad
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 19.12.2006 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam ih ja gro na svom sajtu, nije mi se baš dalo uploadati na zoutube, budem i to skoro. bacite oko na www.animadversio.com

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 27.12.2006 00:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znaci drugi ne rade nis? malo nas je....

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
kinski



Joined: 10 Apr 2006
Posts: 32
Location: zg

PostPosted: 27.12.2006 02:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

boner wrote:
svaka cast kinski dobro radite. pravi primjer sta se da napraviti kad imas pristupa dobroj opremi. jedini prigovor imam na ACC malo mi je predosadan, ali zato spot od funky bizniss je dobar primjer kako se i od loseg materijala (pjesma) da napraviti kvalitetan rad


pošto se radi o doista osnovnoj opremi, da...nije potrebno puno da se napravi nešto dobro, ali je potreban određeni standard. dakako, za neke spotove ne trebaš rasvjetu, kran etc. - sve zavisi od koncepta, ali u principu neki minimum ti je potreban.
dakle, po mogućnosti neki HMI i kinoflo. ADASTRA-in spot je zapravo samo veliki srebrni bounce-board (2x2m cini mi se), a sunce za kontru. Isto i za ACC. To naravno za oba spota vrijedi za eksterijere. Nocni eksterijer za ADASTRU je bio jedan HMI kao kontra i jedan Desisti (2kw) kao glavno svjetlo. ACC je bio malo slozeniji.

Kamera je Panasonic dvx100...spotovi su montirani na laptopu, što je potpuno neadekvatno (prije mjesec i pol sam tek nabavio ozbiljnu mašinu, jer smo snimali na super16 i nisam želio da s16 rezolucija trpi iz bilokojeg razloga, a o workflowu da ne pricam)..bottomline..: dakle i sa minimumom se može napraviti puno.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 03.01.2007 23:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Applause

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 26.01.2007 23:07    Post subject: Red Bull Home Groove 2006. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Izbrusi svoje znanje o KLUPSKOJ glazbi

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=1817795218

takodjer ja radio...

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 27.01.2007 14:35    Post subject: Re: Red Bull Home Groove 2006. Add user to your forum ignore list Reply with quote

high wrote:
Izbrusi svoje znanje o KLUPSKOJ glazbi

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=1817795218

takodjer ja radio...



odlična montaža!!!!

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
high



Joined: 06 Mar 2006
Posts: 68
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 27.01.2007 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala...ali lose svijetlo i zvuk...al to nije bilo do mene...

_________________
cut it out
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group