Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Web stranica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
3708



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 7
Location: Hrvatska

PostPosted: 25.01.2007 12:40    Post subject: Web stranica Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo linka: http://www.bole-vk.com/

Pa ako imate koji komentar..
Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 25.01.2007 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

novosti su na krivom mjestu (nije baš lijepo da ti prelaze preko njuške). i onaj poduplani znak iznad tvoje glave mi ne leži nikako - pogotovo njegov zeleni odraz.
inače imho nije loše

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 25.01.2007 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije loše.. ali ipak ovakve "čudne" kompozicije nisu najbolja stvar u html-u.. mislim da bi flash puno bolje odgovarao ovom dizajnu

Sviđa mi se ovaj srednji dio sa sadržajem, ova pozadina, ovi svi krugovi u html-u mi nisu neka fora. Logo mi je isto loše uklopljen, a nije ni sam po sebi nešto.

Iskren komentar, bez zamjerke

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
3708



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 7
Location: Hrvatska

PostPosted: 25.01.2007 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na komentarima, na greškama se uči, imaš ti pravo da je takva kompozicija bolja u flashu, samo što još učim taj flash, tak da drugi put će biti bolje, valjda.
Back to top
View user's profile Send private message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 25.01.2007 16:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vizualni dojam nije los. Pri prikazu radova kod odabira rada dogada se nekakva cudna trešnja cjelog layouta, neznam jel to dok se tablice posloze na mjesto ili kaj...

Uglavnom svakako posjeti tu na mi3ju CSS resurse i okreni se tome...

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Codemaster



Joined: 11 Jul 2006
Posts: 189
Location: Metkovic

PostPosted: 31.01.2007 00:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije loše. keep going

_________________
Let's play!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 31.01.2007 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bole... to ti je sve 5 Smile
Back to top
View user's profile Send private message
3708



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 7
Location: Hrvatska

PostPosted: 31.01.2007 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E hvala sinisa, otišao sam provjerit tko je osoba koja me je ocijenila s 5, vidio neki link na stranicu, kliknio a tamo ideeeeeš koji portfolio, svaka cast, pun gas dobri radovi. Pozdrav.
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 31.01.2007 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bole.. nemoj nikad pitat nikoga da li je dobro .... to moras sam znat Smile
Back to top
View user's profile Send private message
3708



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 7
Location: Hrvatska

PostPosted: 31.01.2007 22:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma znam da to moram sam znat, ali bilo mi je glupo više pričati i savjetovati se sam sasobom, u svojoj okolini nemam puno ljudi s kim bi se mogao posavjetovati, pa sam htio popričati s ljudima koji se razumju u to područje. Ali ako si spreman pomoći bio bih zahvalan ako bih mogao otići na ovaj link
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=10474
To sam ja nedavno napisao ali nisam dobio puno odgovora.
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 31.01.2007 22:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

savjet ti je da sve sto radis do sada, radis i dalje ... bez podocnjaka i puno klikanja i razmisljanja nema nicega ...
taman kad mislis da si dovoljno dobar shvatis da nemas pojma .. i to je trenutak kad mozes rec da li je dobro ili nije...
kad dodje vrijeme, universe ce te usmjerit tocno tamo kamo trebas ic Smile
Back to top
View user's profile Send private message
3708



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 7
Location: Hrvatska

PostPosted: 31.01.2007 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na savjetu, potpuno si upravu, samo sam u zadnje vrijeme toliko izgubljen da neznam šta bi od sebe i šta bi radio.
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 31.01.2007 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to ti je zbog godina... bez brige proci ce te to Smile
Back to top
View user's profile Send private message
3708



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 7
Location: Hrvatska

PostPosted: 31.01.2007 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Al trebaju mi neki projekti neki poslovi, da o nečem razmišljam, ovako besposleno predobro spavam, nekad i do 12 sati. Kako uvjerit poslodavca da bih ja to mogao znati raditi kad nemam jednog dana radnog iskustva, a ni škole.
Back to top
View user's profile Send private message
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 01.02.2007 11:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni to sve dobro izgleda!
mozda bi te ovo moglo zanimati
http://www.mojizu.com/
probaj izanimirati nesto
Back to top
View user's profile Send private message
3708



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 7
Location: Hrvatska

PostPosted: 01.02.2007 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanimljivo, izmišljaš svoje likove, ali za čeg je to stranica točno, jel to dizajn za majice ili..
Back to top
View user's profile Send private message
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 01.02.2007 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da glavna stvar nije 'majice i salice' nego likovi
onako, iz cista mira Smile
ima i nekih nagrada ali mislim da nema samse dobit nista takvo ak nemas 300 frendova koji navijaju za tebe.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group