Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vip
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 18.06.2006 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

probao sam na njihovom portalu saznat čemu služi ta naranča.. ja sam mislio da uopće nije od vip-a.. kad vidim tako nešto uopćeno bez konkretne reklame na događaj ili proizvod uvjek mislim da se radi o duhanskoj industriji.. treba vidjet kako će se završit ta kampanja.. ja ulažem 100kn da neće bit dobra

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
drlunanai



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 44

PostPosted: 18.06.2006 17:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:
drlunanai wrote:
Bijela podloga a gore vektorski crtež rajčice. Ko da si ju bacio u zid. Više narančaste nego crvene boje, tho.

*ide listat novine u nadi da ima slika*


nisu pome, narance su.
Pome su.. a znam zato jer radim preko puta PrintStudija na zavrtnici i u petak su lijepili reklame na 2 kamijona i osim rajčica je pisalo i TOMATO.. Razz

Osim ak ja ne znam kak se veli naranča na engleskom.. Razz

I da, nigdje ne piše da je to VIP, ali sam tako načuo.. možda nije VIP.. :nezna:
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.06.2006 17:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako je ono paradajz, onda je netko to nacrtao kao narancu....
a mozda je i fora da pise kriva stvar ispod?

boh, we'll see..

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
drlunanai



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 44

PostPosted: 20.06.2006 01:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Voz aj rajt or voz aj rajt.. :smug:

http://www.tomato.com.hr/
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 20.06.2006 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesus, ja sam mislila da nemam talenta za osmisljavanje identiteta ali pomidor i telefon, stvarno, svaka cast, jaci ste cak i od mene Laughing


ps. i jos zeleno preko crvenog, znate li vi ljudi da su 5% muskih daltonicari?? Shocked

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 20.06.2006 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drlunanai wrote:
Voz aj rajt or voz aj rajt.. :smug:

http://www.tomato.com.hr/


ju voz rajt :)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 20.06.2006 11:23    Post subject: Reply with quote

"ako je ono paradajz, onda je netko to nacrtao kao narancu....
a mozda je i fora da pise kriva stvar ispod?"

*couuuugh* a di ti molin te uspila vidit tu naranču *couuuugh*

Sad kad san vidija ovaj sajt i ja san (nažalost) uvjeren da se radi o toj vražjoj pomi. Kažen nažalost jer je ovo po mon mišljenju najnegativniji identitet ikad. Spreman san dat odgriženi komad nokta u vatru da je vlasnik ovoga MUP !! A kako? Ne podsjeća li vas ova žarko crvena mrlja na krvavu mrlju nečega šta se zalijepilo u zid pri velikoj brzini? Da da, ovo implicira posljedicu pričanja na mobitel u autu Laughing Laughing

Enivejz, ne bacajte nove, pričajmo p o m a Smile
---

I ovo na kraju nije dio vip-a ili je? Jer ova književni perfektna i mladima bliska rečenica govori da nije: "tomato je novi brend na hrvatskom telekomunikacijskom tržištu." .
Back to top
drlunanai



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 44

PostPosted: 20.06.2006 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

ps. i jos zeleno preko crvenog, znate li vi ljudi da su 5% muskih daltonicari?? Shocked
Misliš daltonisti? Razz

::noiz:: wrote:
Sad kad san vidija ovaj sajt i ja san (nažalost) uvjeren da se radi o toj vražjoj pomi. Kažen nažalost jer je ovo po mon mišljenju najnegativniji identitet ikad. Spreman san dat odgriženi komad nokta u vatru da je vlasnik ovoga MUP !! A kako? Ne podsjeća li vas ova žarko crvena mrlja na krvavu mrlju nečega šta se zalijepilo u zid pri velikoj brzini? Da da, ovo implicira posljedicu pričanja na mobitel u autu Laughing Laughing
Laughing
::noiz:: wrote:
I ovo na kraju nije dio vip-a ili je? Jer ova književni perfektna i mladima bliska rečenica govori da nije: "tomato je novi brend na hrvatskom telekomunikacijskom tržištu." .


Vidi dole:

www.tomato.com.hr wrote:
tomato, potpuno novi prepaid brand na hrvatskom mobilnom tržištu, koji nudi samo usluge poziva te slanja i primanja SMS poruka po trenutačno najprivlačnijim cijenama predstavljen je danas novinarima. tomato je od sutra, 20. lipnja dostupan svuda u Hrvatskoj. tomato će koristiti Vip mrežu.

Hrvatsko mobilno tržište već je doseglo penetraciju (broj mobilnih telefona na broj stanovnika) više od 87 posto te ulazi u fazu zasićenja. Da bi se postigao daljnji rast tržišta i potaknulo na korištenje preostale stanovnike koji još ne koriste mobilne telefone, Vip je odlučio ponuditi potpuno novi koncept mobilne usluge.

Vip je vlasnik tomato branda, ali tomato funkcionira kao zasebna organizacijska jedinica. zbog svog drugačijeg koncepta ne komunicira se niti, u bilo kojem smislu, povezuje s Vip-ovim brandom. zbog navedenog, tomato asortiman nije moguće naći u Vip-ovim centrima, a samim time, niti dobiti bilo kakve informacije vezane uz funkcioniranje kupljenih tomato proizvoda i njegovih usluga.


To i je i nije vip.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Alexx



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 123
Location: Zagreb

PostPosted: 20.06.2006 13:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sto se kampanje i vizualnog identiteta tice to je radio Digitel i jedan je od razloga zasto je vip promijenio agenciju. Iako meni osobno sve skupa izgleda grozno, od strane neupucenih ili manje upucenih ljudi cujem pozitivne komentare ili one u stilu "bolje od tele uzasa".. If u ask me, tu su negdje...

--x
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
noiz
Guest





PostPosted: 20.06.2006 14:34    Post subject: Reply with quote

ovo je čak i dobro za Petra Pana bez putovnice. Olitiga za ove new age tinejĐere šta s 10 godina dobiju mobitel i doslovno žive za sms-ove, i namjeravaju takvi i ostat cili život, i ne ić nigdi u inozemstvo. Niske cijene poruka i poziva, dostupne cijene bonova (onaj od 20 je kewl ako nema vremensko ograničenje ka vip-ov sos bon), bez mms-a i gprs-a neće svit propast, ionako su te usluge skupe ka vrag u nas (bar meni), ali stvari tipa nema roaminga i poziv službi za korisnike kunu i 70 je malo odbojan... ovaj tomato je čini se jedino dobar ka zamjenski broj za čisto obavljat pozive i slat poruke... *cough* dileri, radujte se *cough* Laughing
Back to top
wache



Joined: 15 Jun 2006
Posts: 220
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2006 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad smo vec kod toga, neka mi netko objasni kako je moguce da je jedan Dubrovnik platio 450.000 kn za slovo D? naime, to je novi identitet grada koji je narucen u inozemstvu, dok se ovdje (u HR) nije ni znalo za natjecaj...

kako takve stvari prolaze?

_________________
of all the things I've lost, I miss my mind the most..
Back to top
View user's profile Send private message
marx



Joined: 27 Jun 2006
Posts: 48
Location: Laduč

PostPosted: 07.07.2006 12:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wache wrote:
kad smo vec kod toga, neka mi netko objasni kako je moguce da je jedan Dubrovnik platio 450.000 kn za slovo D?


Mozda nisu imali dosta love za ostalih 8 slova....... malo po malo...... sljedeče godine DU...... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
wache



Joined: 15 Jun 2006
Posts: 220
Location: Zagreb

PostPosted: 10.07.2006 07:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dok dodju do K bankrotirat ce drzava... Smile))

_________________
of all the things I've lost, I miss my mind the most..
Back to top
View user's profile Send private message
cheer46



Joined: 13 Jan 2007
Posts: 3

PostPosted: 13.02.2007 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam to u vezi s tomatom shvatio kao instrument pomoću kojeg vip pljuje po konkurenciji, tj u ovom slučaju gađa rajčicama...tomato brand dobro dođe kako vip ne bi ispao zločest u tržišnoj utakmici nego neki tamo tomato iz vedra neba..ako se ne varam "blabla" je upotrebljavo tele2 ili simpa donedavno (ne sjećam se točno) dok ih ovi nisu izgađali (očito isprovocirani postojanjem drugih mreža)poluzrelim rajčicama...smješno, plujem ja njih sve lopovi jedni
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 13.02.2007 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cheer46 wrote:
ja sam to u vezi s tomatom shvatio kao instrument pomoću kojeg vip pljuje po konkurenciji, tj u ovom slučaju gađa rajčicama...tomato brand dobro dođe kako vip ne bi ispao zločest u tržišnoj utakmici nego neki tamo tomato iz vedra neba..ako se ne varam "blabla" je upotrebljavo tele2 ili simpa donedavno (ne sjećam se točno) dok ih ovi nisu izgađali (očito isprovocirani postojanjem drugih mreža)poluzrelim rajčicama...smješno, plujem ja njih sve lopovi jedni

da, pa šta! i tele2 pljuje po svima sa parodijama na njihove reklame ... nema milosti Smile

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
cheer46



Joined: 13 Jan 2007
Posts: 3

PostPosted: 13.02.2007 23:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd barem zabavljaju narod Smile ..uz ovaj bajni TV program dobro dođe..iako su mogli smislit nešto kreativnije poput onog cigića..."posto sam se sayber zvezda, baš je šmešan internet"itd...za "MAJKE MI" adsl... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group