Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako se piše ponuda za tiskare?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fly::nan



Joined: 15 Mar 2006
Posts: 31

PostPosted: 03.03.2007 21:09    Post subject: Kako se piše ponuda za tiskare? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako se piše ponuda za tiskare? Što se sve mora navesti prilikom pisanja? Da li netko ima kakav primjer da ga šera?!?! Malo sam zbunjena... Trebam napisati ponudu, a ne znam od kuda da krenem....

Shocked

_________________
:::::::Protected by the naked eye:::::::
Back to top
View user's profile Send private message
drdule



Joined: 04 Feb 2007
Posts: 22
Location: Srbija

PostPosted: 03.03.2007 21:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trebas napraviti ponudu za neki posao, tj. da ti se stampa knjiga ili nesto drugo ili hoces da im saljes svoj CV ili trebas da nudis stampane usluge drugima ili sta vec? Shocked

_________________
Posle svih ovih godina shvatam da sam i dalje na pocetku Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fly::nan



Joined: 15 Mar 2006
Posts: 31

PostPosted: 04.03.2007 09:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oops... možda sam malo bila nejasna Embarassed

ponudu za tisak memoranduma, koverti, vizitki.

_________________
:::::::Protected by the naked eye:::::::
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 04.03.2007 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

otprilike ovako

memorandum - klasika je A4 ak imas drugi format (letter onda to napomenes, za vizitku das dimenziju, za kuvertu dal je s prozorceko levi desi, ili bez...)
4/0 (boje znaci ak imas full color ides na 4/0.. ak imas dvije boje onda 2/0, lak posebno napominjes te onda izgleda 4+lak/0)
papir 80gr mat gloss reciklaza (vizitka je preporucljiva 300gr, ak ides na palstifikaciju onda ide i 250 gr s tim da plastifikaciju posebno dodas - plastika je po debljini mikroni i moze biti matt ili gloss)
naklada 1500 kom

to ti je osnovno.. pametno ti je napomenuti da ti da ponudu na osnovi 1000, 2000 komada pa vidis kak smanjuje cijenu s kolicinom...

ako za vizitku zelis neki posebni papir onda ti je mozda najbolja varijanta da sam dofuras papir i to napomenes tisaku....

kod kuverte pitas ak tiskaju na drugu ledjnu stranu ili unutar onog "poklopca" jer sve tiskare to ne tiskaju....

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
fly::nan



Joined: 15 Mar 2006
Posts: 31

PostPosted: 11.03.2007 21:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tnx Wink

_________________
:::::::Protected by the naked eye:::::::
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group