Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
bsplayer (tj. nešto slično) za MAC-a?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nixolino



Joined: 31 Jan 2005
Posts: 46

PostPosted: 11.04.2007 11:42    Post subject: bsplayer (tj. nešto slično) za MAC-a? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da li postoji nešto slično bsplayer-u za MAC-a? Ono da se vidi koji codec fali da bi se nešto moglo pogledat tj čut. - dobih neke .avi fileove - bilo da gledam u QT ili RealPlayeru slike imam ali tona ne.

_________________
Ča-ča-čaroban, mlad, romantičan, nedovoljno iskusan;
Traži privlačnu, modernu djevojku, noću vatrenu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 11.04.2007 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://perian.org/
quick time components

http://www.videolan.org/vlc/
ovo znaš s windoza

http://homepage.mac.com/major4/
open-source software za konvertiranje video formata

perian je dovoljan ako koristiš samo QT player, no ako tražiš sw koji podržava titlove - treba ti vlc.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 11.04.2007 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw, nije loše imati i:
http://www.flip4mac.com/wmv_download.htm
- otvara wmv u QT playeru, (windows media player je valjda najgori komad softvera ikad napisan za osx)
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 11.04.2007 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam cuo da je VLC dobar za Mac, ima i za Win, ali ga ne koristim...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 11.04.2007 20:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ljudi hvale vlc, no win verzija radi super dok je mac jos uvijek u nekom razvoja te je ne preporucam nikome, dosta ljudi se zali. rusi se kod svakog gledanja pogotovo kod switchanja fullscreena.

ja preporucujem Chroma player
http://chromaplayer.com/

pise da je neki trial, al ja ga korisim vec skoro mjesec dana.
ni jednom se srusio, otvara sve zivo i titlovi rade odlicno.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Nixolino



Joined: 31 Jan 2005
Posts: 46

PostPosted: 12.04.2007 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u medjuvremenu sam i sam naletio na VLC i bome frajer jedini daje zvuk kod gore spomenutih file-ova.

_________________
Ča-ča-čaroban, mlad, romantičan, nedovoljno iskusan;
Traži privlačnu, modernu djevojku, noću vatrenu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 12.04.2007 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
ljudi hvale vlc, no win verzija radi super dok je mac jos uvijek u nekom razvoja te je ne preporucam nikome, dosta ljudi se zali. rusi se kod svakog gledanja pogotovo kod switchanja fullscreena.

kako vlc koristim zadnjih par godina, na ovo se mogu samo nasmijati.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 12.04.2007 12:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nixolino wrote:
u medjuvremenu sam i sam naletio na VLC i bome frajer jedini daje zvuk kod gore spomenutih file-ova.

instaliraj perian bundle pa ćeš dobiti zvuk i u qt playeru.
Back to top
View user's profile Send private message
Nixolino



Joined: 31 Jan 2005
Posts: 46

PostPosted: 12.04.2007 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

instalirah perian 0.5 ali nema promjene - istina nisam još restartao comp jer imam gužvu na poslu pa možda zato neće mada...

_________________
Ča-ča-čaroban, mlad, romantičan, nedovoljno iskusan;
Traži privlačnu, modernu djevojku, noću vatrenu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 12.04.2007 13:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nixolino wrote:
instalirah perian 0.5 ali nema promjene - istina nisam još restartao comp jer imam gužvu na poslu pa možda zato neće mada...

to je definitivno razlog, no dovoljan je log-out + log-in.
nema potrebe za restartom.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 12.04.2007 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
:cosmos: wrote:
ljudi hvale vlc, no win verzija radi super dok je mac jos uvijek u nekom razvoja te je ne preporucam nikome, dosta ljudi se zali. rusi se kod svakog gledanja pogotovo kod switchanja fullscreena.

kako vlc koristim zadnjih par godina, na ovo se mogu samo nasmijati.


i ja isto Very Happy
ne ozbiljno, jako puno ljudi se pozalilo. i meni se rusio svaki put kod prelaska iz fullsreena ili kod pauziranja. mozda je neka verzija znj, iako mislim da sam zadnju skinuo, bo, meni to ne treba.

naravno, radi se o intel masini. ppc mozda radi kako treba, bo, ova ne
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 12.04.2007 23:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
dunga wrote:
:cosmos: wrote:
ljudi hvale vlc, no win verzija radi super dok je mac jos uvijek u nekom razvoja te je ne preporucam nikome, dosta ljudi se zali. rusi se kod svakog gledanja pogotovo kod switchanja fullscreena.

kako vlc koristim zadnjih par godina, na ovo se mogu samo nasmijati.


i ja isto Very Happy
ne ozbiljno, jako puno ljudi se pozalilo. i meni se rusio svaki put kod prelaska iz fullsreena ili kod pauziranja. mozda je neka verzija znj, iako mislim da sam zadnju skinuo, bo, meni to ne treba.

naravno, radi se o intel masini. ppc mozda radi kako treba, bo, ova ne

Neznam, meni na intel iMac-u radi bez ikakvih problema, zadnja verzija

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 12.04.2007 23:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, ne znam, chroma mi je ok, pa nema smisla da prelazim na vlc, iako mi vlc ima ljepsu ikonu Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group