Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
misljene o stranici

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tethys



Joined: 27 Sep 2006
Posts: 3
Location: Zagreb

PostPosted: 13.05.2007 17:40    Post subject: misljene o stranici Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto mislite o ovoj stranici (dizajn, flash funkcionalnost) i koliko bi trajala izrada i koliko bi kostala cca....

+ eventulano kasnije plus izrada cms-a

http://www.studio-bit.com/vulama/
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 13.05.2007 18:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto se tice funkcionalnosti stranice - nema je
flash je totalno nepotreban jer na stranicama takvog tipa posjetitelji si hoce kopirati tekst, isprintati i sl. , a to je ovdje onemoguceno
slika u headeru je deformirana i sam dizajn, moje osobno misljenje, je zastario, nije "lepi"
stranicu slicne tematike (i slicnog headera Smile ) imamo vec godinu dana u izradi pa ovo sto se tice funkcionalnosti govorim iz iskustva, znam sto se ocekuje od stranica koje predstavljaju takve proizvode i usluge

eto, moje skromno misljenje
Back to top
View user's profile Send private message
tethys



Joined: 27 Sep 2006
Posts: 3
Location: Zagreb

PostPosted: 13.05.2007 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je meni sve jasno, ali me zanima za doticnu stranicu sta vidis .... ne opcenito sta bi radio zanimaju me konkretni komentari za doticnu ... koliko vremena novaca cca uzimaju ci u obzir flash cms(zanemari te djelatnost)

svejedno hvala na komentaru

pozz
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 13.05.2007 18:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa, konkretno, doticna stranica ne valja
koliko vremena, novaca, cms - takve stvari dajemo na sluzbeni upit za ponudu, ovako je to besmisleno razglabanje na forumu, naplati koliko mozes odnosno mislis da vrijedi
Back to top
View user's profile Send private message
hrvoje_86



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 107
Location: Zagreb

PostPosted: 13.05.2007 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobra je stranica.
Baš je fora ona navigaciju u flashu....a može se text kopirat ako staviš selectable text.
Printanje je malo teže u flashu kad imaš masku ali se može.
Kad gledam stranicu neke firme imam uvjek bolji dojam ako imaju flash stranicu nego html (ako nije šugava)
Meni su glupi komentari tipa ovo je nepotrebno covjek koji radi odlucuje jel potrebno il ne.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
1sthing



Joined: 15 Jun 2006
Posts: 67

PostPosted: 13.05.2007 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kupi photoshop Arrow Wink

_________________
Best Greetings!
Back to top
View user's profile Send private message
maXimus



Joined: 05 Dec 2005
Posts: 55
Location: Zagreb

PostPosted: 14.05.2007 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrvoje_86 wrote:

Kad gledam stranicu neke firme imam uvjek bolji dojam ako imaju flash stranicu nego html (ako nije šugava)

pa mislim da ljudi koji bi dolazili na takvu stranicu ne dolaze zbog dojma već da bi dobili informacije o proizvodima i uslugama i to na najbrži i najlakši način, html u kombinaciji sa js-om može isto dinamički djelovat ostavljajući dobar vizualni dojam

mene živciraju stranice na kojima kad klikneš na tipku napravi neku animaciju koja se tri dana vrti i odmah izgubiš volju za informacijom zbog koje si došao, prvi puta odlično izgleda, drugi puta već nije tako zanimljivo i preživiš, a treći puta jednostavno nemaš vremena čekati da se animacija izvrti

dakle treba procjenit kakvim korisnicima je takva stranica namijenjena i što se želi postići
hrvoje_86 wrote:

Meni su glupi komentari tipa ovo je nepotrebno covjek koji radi odlucuje jel potrebno il ne.

čovjek koji radi ne zna uvjek sve i nije najpametniji, a da sve zna nebi bio ovdje niti postavio pitanje
Back to top
View user's profile Send private message
tethys



Joined: 27 Sep 2006
Posts: 3
Location: Zagreb

PostPosted: 15.05.2007 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bez uvrede ... gle maximus ja nisma pitao sta bi bilo bolje...za to to i to... recimo da covjek inzistira na ovome... to je to sta on zeli (znaci flash) ...to smo rijesili ... mene zanima koliko bi netko cca uzeo za tako nesto uzevsi u obzor sta vidi ...

hvala

a o tome jel to sad pametno za ciljane potencijalne kupce mozemo otvorit novi topic, mada nema potrebe jer se uglavnom slazem sa tobom...

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
maXimus



Joined: 05 Dec 2005
Posts: 55
Location: Zagreb

PostPosted: 15.05.2007 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, ali ja nisam odgovarao na tvoj upit

osim toga naslov je "mišljenje o stranici" i ostatak teksta ide
Quote:
sto mislite o ovoj stranici (dizajn, flash funkcionalnost)


ako klijent zahtijeva flash onda će i dobit flash, a tvoje pitanje koliko naplatit pa to bi ti vjerovatno trebao najbolje znati koliko si vremena potrošio na to i koliko je izrada složena ili jednostavna, jednostavno trebaš znat koliko sam vrijediš
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group