Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Givemeconcert.info

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MersauX



Joined: 20 Jun 2004
Posts: 35
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 25.06.2007 19:20    Post subject: Givemeconcert.info Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav narode,
nije me odavno bilo, razlog se moze jednom rijecju sumirati: faks.

Sada sam napravio nesto novo, radi se o web sajtu koji za cilj ima da prikupi sve evropske termine koncerata velikih i malo manje velikih metal bendova iz cijelog svijeta. Naravno to necu moci sam uraditi nikako, clanovima je omoguceno da dodaju bendove, mjesta odrzavanja koncerata i koncerte.

Ovo je prvi sajt koji sam radio pomocu Joomle, i prvi put da sam radio template za Joomlu pa ne zamjerite ako ima gresaka. Jedva sam ga natjerao da se validira, komponente i moduli koje sam koristio su bili puni gresaka pa sam dosta vremena proveo ispravljajuci te greske kako bi se validirao xhtml.

Umalo da zaboravim. Sajt mozete pogledati na www.givemeconcert.info

Unaprijed hvala na komentarima i odvojenom vremenu. Smile

_________________
www.mersaux.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 25.06.2007 19:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa prvo da kažem dizajn nije nesto, ali znam da se kod ovakvog projekta vise pažnje poklanja samim informacijama kada je koji koncert itd...

Onda molim te skloni reklame, mislim na ads by google, negdje u čošak, jer ja lično kada ih vidim onako u sredini odmah mi se gasi stranica. I ono 'Feeling Lost' mi djeluje nekako ponižavajuće, jer i da se nisam osjećao izgubljenim kada procitam osjecam se kao da jesam izgubljen, tako da negativno djeluje.

Drago mi je da je rađeno na engleskom, i mozda bi za bandove stavio malo upadljivija slova jer sam se izgubio dok sam skontao ko gdje svira.

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 25.06.2007 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne mogu naći sort/filter po bendu ili gradu/regiji... Ako stvarno nema, bilo bi dobro staviti.
Inače mi se ideja čini skroz dobra.

PS. Kako skupljaš podatke?

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
MersauX



Joined: 20 Jun 2004
Posts: 35
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 25.06.2007 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na savjetima, napravio sam odredjene izmjene kako bi ime benda bilo uocljivije i promijenio sam natpis kod searcha.

Filter ima kada se ode na Full Calendar pregled, pokusat cu staviti i u ovaj listing, mada nisam bas php ekspert. Podatke sam zasad skupljao tako sto sam isao po stranicama bendova koji su mi naumpadali ili vidim da je neko na nekom metal forumu stavio najavu koncerta odredjenog benda pa posjetim sajt benda i vidim gdje jos nastupaju, cisto da malo popunim sajt.

_________________
www.mersaux.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Jay-S
Guest





PostPosted: 26.06.2007 08:57    Post subject: Reply with quote

sviđa mi se sajt, al ja bi ubacio nekakav shadow na cijeli sajt...
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group