Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Flash Problem

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 19.04.2007 06:37    Post subject: Flash Problem Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ovako, imam instaliran F8PRO već duže vremena.
Neko vrime nisan ništa radia i sad kad san ga ponovo upalia na timeline-u se ne vide brojevi frame-ova, niti mi pokazuje nazive layera sve odjednom nego kad kliknem na neki onda mi otkrije njegov naziv.
Probao sam prčkati po preferences ali tamo nema nikakve opcije za timeline i layers-e.
Prije mi se to nije dešavalo, sve je bilo normalno.
Ako neko zna di je caka da mi kaže jer mi je stvarno preglednije kad imam sve nazive layera odjednom i kad imam brojeve frameova prikazane.
Proba san uninstalirat i ponovo instalirat i opet ista šema, proba san i otvorit fajl koji san prije radia dok je sve funkcioniralo kako treba i ništa, on i dalje po svome.

What to do??? Molim pomoć.....

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 19.04.2007 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izaša je novi flash u sklopu cs3 paketa.. ali siguran sam da ga moš nać i kao "standalone" negdi na torrentima.. ono, kad te neće f8 odjebi ti njega Smile

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 19.04.2007 11:45    Post subject: flash Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma F8 je odličan nema potrebe minjat ništa, dosad je sve bilo prva liga, nego eto , mislia san da se već neko susrea sa ovim problemom, sigurno je neka postavka ili nešto, ako ipak ne onda ću skoknit po kopiju CS trija pa ću vidit šta se tu nudi.

Kažem do sada je sve funkcioniralo super, možda da nabavim drugu kopiju pa probam, vidi ću.

Ipak ako neko zna neka javi....

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 19.04.2007 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da je to najbukvalnije bug na f8 (ja sam ih isto ubra par.. samo bile su sitnice).. ovaj novi cs3 je super.. i ne traži neku bolju konfiguraciju za ugodan rad.. a ima par zanimljivih cakica koje olakšavaju rad.. navigacija i toolbarovi su super rješeni.. također radi bolju kompresiju.. itd.. još nisam sve otkrio

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 19.04.2007 13:30    Post subject: f Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde mi ga pošalji onda

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 19.04.2007 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ga nisam ni skida sa torrenta u standalone verziji.. a ne da mi se uploadat 500mb - ne trebam ti ja da ga skineš

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 19.04.2007 15:04    Post subject: f Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro, pošalji mi sve poštom, nemam flat Smile

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 20.04.2007 06:39    Post subject: Flash Problem Add user to your forum ignore list Reply with quote

Skužio sam!! Smile

Imao sam instaliran Stardock i stavio sam neku Custom Windows Theme koja je do sada radila super, međutim u zadnje vrime me nešto zezala.
Maka san Stardock, unloada san Windiws Blinds i sada je sve super.
Valjda on kako primjeni temu nasve se desi da neki program malo zezne...

Eto, pa ako se neko ikad bude pitao možda zašto se to njemu događa, sada zna ......

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Kaos



Joined: 01 Sep 2006
Posts: 121
Location: Sl.Brod

PostPosted: 07.08.2007 15:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to se i meni događalo, da sam prije pročito post mogo sam ti pomoć Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group