Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tražimo: ilustratora

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chellex



Joined: 22 Aug 2007
Posts: 4

PostPosted: 22.08.2007 22:45    Post subject: Tražimo: ilustratora Add user to your forum ignore list Reply with quote

Poštovana MI3DOT.ORG zajednico Smile

Tražim ilustratore koji bi mi mogli na otprilike mjesečnoj bazi isporučiti ilustraciju, dvije na neku zadanu temu. Nije mi lako opisati što točno tražim - pogotovo jer bi to ovisilo o situaciji i potrebi - ali generalno me zanima veseli stil (nazovimo ga tako u nedostatku preciznijeg izraza, ponekad skoro i karikature.

Od osobe bi se zahtijevalo prije svega brza isporuka naručenih materijala te, ako se radi o osobi u Zagrebu, poneka kavica da se pretresu ideje i zamisli - ja častim Wink Svakako prednost dajem osobama sa smislom za, da oprostite, zaje*anciju.

Prilažem par primjera da steknete općeniti dojam o onome što mi treba. Ne zadajem nikakve kriterije - dapače, tu su da bi pokazali da prolaze različiti stilovi i tehnike.

Unaprijed hvala na javljanju,
Ivan




Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 23.08.2007 08:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok Ivane,

mozes pogledati malo po mojoj galeriji, osim fotografija i manipulacija
ima i ulja na platnu i ilustracija, pa ako te to zadovoljava mozda bi mogli kemijati :)

pozdrav

R.
Back to top
View user's profile Send private message
Chellex



Joined: 22 Aug 2007
Posts: 4

PostPosted: 24.08.2007 00:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Robarte,

ne odgovaraš mi na privatnu poruku. Jesi li odustao ili se izgubila po putu i nikad nije ni stigla do tebe? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 24.08.2007 08:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stigla poruka Ivane, odgovorio sam :)
Back to top
View user's profile Send private message
HOLOgraf



Joined: 06 Jun 2006
Posts: 1
Location: Zagreb

PostPosted: 18.09.2007 20:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hi Chellex,
jel još uvijek tražiš ilustratora? Pogledaj neke od mojih radova u galeriji HOLOgraf ili na mojoj web stranici www.holograf.hr (ima preko 500 slika) pa ako je dovoljno neozbiljno možemo još razgovarati o ilustracijama Smile.
Pozdrav,
Mario
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group