Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Glazbeni plagijati
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 28.12.2006 21:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, upravo puštaju španjolsku verziju....(deveta po redu verzija...)
Back to top
View user's profile Send private message
muljatorica



Joined: 30 Sep 2004
Posts: 452

PostPosted: 28.12.2006 22:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2003/2399.htm

kolko sam nasla u rjecniku:

plagijat = knjizevno, znanstveno ili drugo djelo nastalo prepisivanjem u cjelini, u bitnim ili u prepoznatljivim dijelovima i prisvajanjem tudega rada ulozenog u to djelo
(lat. plagium: otimanje)
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 29.12.2006 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pravna situacija što se tiče plagijata vjerovatno nije dobro definirana jer to nekim lobijima (ono govno Huljić) ne odgovara.. uzme malo Falca, malo mjuze sa San Rema i napravi groyan crossover..
Čuo sam od pouzdanih izvora da to ide doslovno ovako.. Dođu on i njegov prika i na sintisajzeru naprave u dva dana 30 pisama.. uzmu za Magazin "najboljih" desetak a ostalo podjeli Minei, Graši ili drugima

Ali to je sve na kraju manje bitno.. bitno je da ljudi počmu prepoznavat takve švercere i da barem postoji "moralna" osuda

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 29.12.2006 16:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
Čuo sam od pouzdanih izvora da to ide doslovno ovako.. Dođu on i njegov prika i na sintisajzeru naprave u dva dana 30 pisama.. uzmu za Magazin "najboljih" desetak a ostalo podjeli Minei, Graši ili drugima


Ček, i di su na kraju onda te najbolje? U Magazinu? Bwhahaha...
Back to top
View user's profile Send private message
Cored666



Joined: 29 Dec 2006
Posts: 2

PostPosted: 29.12.2006 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://jessicaripoff.ytmnd.com/


jedan cisto krvan plagiat.
nisu se nista usudili promjenit.

Twisted Evil Twisted Evil metalcore front Twisted Evil Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
rotkva



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 20

PostPosted: 29.12.2006 19:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

muljatorica wrote:
tomislaw wrote:


Koga briga, to joj je najseksi spot. megabelj


ne slazem se, ima jedan even more sexy Cool 11min traje Cool


Laughing

_________________
I wear my sunglasses at night
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 04.01.2007 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ariesZG wrote:
upravo na radiju slušam emisiju koja se zove "Obrade" i sad puštaju već sedmu za redom obradu pjesme "Killing me softly".... Ni sam nisam znao da postoji toliko verzija te stvari...ček, ček, upravo ide osma verzija...
Very Happy Very Happy često slušam radio i svako malo ide izjava: e ovu verziju još nisam čula .... Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 04.01.2007 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za sada samo teorijski ali radim na nabavi materijala.
gustafi, kolko god dobri bili, pola svojih stvari su kopirali iz latino amerike. dok sam bio u kolumbiji, jako cesto se cuje, tolko da sam pomislio da su oni u nekoj spanjolskoj verziji Smile

sve 'nase' pevujke koje vuku na meksicke ritmove i marijache,, zapravo postoje, i mogu se vrlo cesto cuti tu (mex city) na radiju.

netko je vec rekao,, to je po meni easy money, no zao mi je ljudi koji to puse i trose grdne pare na original CDe.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 30.01.2007 11:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo link na index ov članak.. još jedna kap u moru

http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=338371

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 30.01.2007 14:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ariesZG wrote:
upravo na radiju slušam emisiju koja se zove "Obrade" i sad puštaju već sedmu za redom obradu pjesme "Killing me softly".... Ni sam nisam znao da postoji toliko verzija te stvari...ček, ček, upravo ide osma verzija...


A baš su izabrali. Potraži si sve moguće obrade stvari "Somewhere Over The Rainbow" pa da vidiš koliko obrada ima. Smile

http://en.wikipedia.org/wiki/Somewhere_over_the_rainbow
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
teqnik



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 22
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 30.01.2007 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanimljiva tema.
Od nasih znam da je Pusenje skinulo Johnny Casha za "Zenica blues", ne znam jel Cash potpisan?
Naletio sam na ovaj filmic nedavno, mozda nije direktno vezano uz plagijate. Radi se o jednoj stvari iz '69, navodno je to najviše semplirana sekvenca u povijesti, ok radi se o semplu, sto nije plagijat, ajd ali isto tak radi se i o originalnim autorima koji nisu centa vidli od koristenja istog i kolko daleko moze otic cijela prica. ma uglavnom
http://www.youtube.com/watch?v=5SaFTm2bcac
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pixel



Joined: 16 Feb 2006
Posts: 14
Location: Zagreb

PostPosted: 16.02.2007 00:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve je puno plagijatora, i uvijek ce i bit....jbga glazba je poprilicno ogranicena kad bolje pogledaš Smile, sve se sastoji od 12 osnovnih tonova, pa ti kombiniraj Smile

prljavci su mi definitivno najaci.... neznam tocno od kog su krali, al znam da gro puta na radiju cujem...

_________________
I want to download the Internet. Do I need a bigger hard disk?
Back to top
View user's profile Send private message
krafna



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 2

PostPosted: 16.02.2007 18:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

elvis presley - suspicious minds
lvky - mislit na sebe
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 18.02.2007 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hahah sad sam se sjetila scene na Svid radiju, ide odjava i pjesma "With or without you", a voditelj pjeva "u njenu sobu udjem tiho... ma to je U2 ukrao od Prljavog kazalista" Smile

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 19.02.2007 15:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne moš virovat i DaftPunk su isto pokrali mjuzu..

www.herbarij.com - na vrhu

naravno piše ultra sitnim slovima od koga je.. ali svejedn u kurcu.. razočarenje

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Jole-VK



Joined: 17 Apr 2007
Posts: 5

PostPosted: 18.04.2007 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

muljatorica wrote:
gia vs lana

http://www.l-a-n-a.com/mp3/05_lana_samo_za_tvoje%20oci.mp3

http://www.youtube.com/watch?v=RpXmZo4-n0A

a ima i neka cajka na tu foru.. mislim zlo
a ova gia mi ima i na coloniu početak od ''plamen od ljubavi''

ma to su sve same kopije Very Happy jbga

a da ne govorim o huljicu i andreasu johnsonu.. ma prejadno


da se nadovežem...
skini i dara bubamara - opa opa i sve će ti biti jasno Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
20



Joined: 15 Sep 2007
Posts: 12
Location: Bjelovar

PostPosted: 24.09.2007 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hladno pivo- mlohava čuna i beatles - let it be
neki dan sam sluso i skuzio da mi je nest poznato Very Happy
ne znam jel plagijat it obrada al iste su
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 24.09.2007 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije plagijat nego parodija.
BTW: kekin je povukao do londona kako bi zatražio blagoslov za podlogu...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
20



Joined: 15 Sep 2007
Posts: 12
Location: Bjelovar

PostPosted: 24.09.2007 23:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
Nije plagijat nego parodija.
BTW: kekin je povukao do londona kako bi zatražio blagoslov za podlogu...


tak sam nekak i pretpostavljao....nebi ocekivao od hp da plagiraju Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group