Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
leopard i osx na novom imac-u 24

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dicky-world



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 51

PostPosted: 19.12.2007 19:21    Post subject: leopard i osx na novom imac-u 24 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Još jedno pitanje!
Da li se moze i kako instalirati i OS X Tiger 10.4 a da mi ostane i Leopard(10.5)?

Kao što je već svima poznato leopard je tek izašao i nema podršku kod puno programa sa Tiger-a....a među njima je naravno i CS3.... prepuno je bugova.
A meni treba za posao.
Da ne spominjem da nemogu instalirati ni Freehand....a ni starije Quarkove....

Ima li tko kakvo rješenje?
Hvala!

I
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 19.12.2007 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kaj ce ti leopard:))
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.12.2007 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kolko ja znam, leopard ima samo problema sa piratskim cs3....
dakle.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
flek



Joined: 15 Jun 2005
Posts: 172
Location: Split

PostPosted: 20.12.2007 00:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Piratski InDesign, Photoshop i Illustrator probano normalno rade s Leopardom Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 20.12.2007 07:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
kolko ja znam, leopard ima samo problema sa piratskim cs3


CS3 Trial i licencirani Web Premium CS3 radi na Leopardu bez greske.

Tiger se normalnim putem ne moze instalirati na Leoparda. Morala bi imati dual boot setup (ako se to uopce moze a jednom disku napraviti) što nije 5 minutni zahvat. Sa vanjskim diskom bi išlo mislim.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 20.12.2007 12:37    Post subject: Re: leopard i osx na novom imac-u 24 Add user to your forum ignore list Reply with quote

dicky-world wrote:
Još jedno pitanje!
Da li se moze i kako instalirati i OS X Tiger 10.4 a da mi ostane i Leopard(10.5)?

Kao što je već svima poznato leopard je tek izašao i nema podršku kod puno programa sa Tiger-a....a među njima je naravno i CS3.... prepuno je bugova.
A meni treba za posao.
Da ne spominjem da nemogu instalirati ni Freehand....a ni starije Quarkove....

Ima li tko kakvo rješenje?
Hvala!

I


na jednoj particiji tigar, na drugoj leopard ... mislim da bi radilo bez problema ... ja sam imao pantera i tigra jedno vrijeme ... iako ne vidim koji ti je razlog za tigra kraj leoparda ...? Konkretno podrška za što ti treba, da ne radi na leopardu ... CS3 radi bez greške.

G.
Back to top
View user's profile Send private message
dicky-world



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 51

PostPosted: 20.12.2007 15:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flek wrote:
Piratski InDesign, Photoshop i Illustrator probano normalno rade s Leopardom Very Happy


Pa kako ti je to uspjelo....nisam uspjela naći nikakav pach koji radi na leopardu....
jel mi mozes please objasniti kaj da radim, gdje da skinem pach....ili mi mozda mozes poslati...

[color=red]EDIT: ne to raditi ovdje[/color]

By the way, frend mi ima orginal cs3 na leopardu i ima puno bugova od exportiranja u pdf...printera i jos puno sitnica....tak da sam odustala od kupnje cs3 za sada....rade bih prvo isprobala sa nekim pachevima....a onda kad izađu updatetovi za leoparda kroz kojih 6 mjeseci onda kupujem orginal......
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 20.12.2007 15:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kod mene CS3 (original) radi savrseno na G5-ici (PPC),na MacBooku Pro (Intel) i na iMacu 24" (prva generacija). Redovito updejtan Leopard i CS i nema greske.

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group