Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.enimo.hr pokraden od strane www.tobay.ru

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 18.02.2008 15:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@dbomez - evo, za smirenje jedan pravi plagijat, ustvari kradja Very Happy

ovo je original, nas, www.enimo.hr , a ovo su braca rusi pokrali, www.tobay.ru
to je vec jedno mjesec-dva gore, ne znam da li da se smijem ili da im se sjetim sve familije
obavezno view source
Back to top
View user's profile Send private message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 18.02.2008 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo mi je najjace Very Happy

Quote:
background-image:url("http://www.enimo.hr/wp-content/plugins/wp-lightboxJS/images/blank.gif");
filter:progid:DXImageTransform.Microsoft.AlphaImageLoader(src="http://www.enimo.hr/wp-content/plugins/wp-lightboxJS/images/overlay.png", sizingMethod="scale");


Quote:
<script type="text/javascript">
var loadingImage = "http://www.enimo.hr/wp-content/plugins/wp-lightboxJS/images/loading.gif";
var closeButton = "http://www.enimo.hr/wp-content/plugins/wp-lightboxJS/images/close.gif";
</script>


Quote:
© Tobay. [ru.] 2008. | THE PHOTO AND VIDEO MATERIALS THE PROPERTY OF THE ADVERTIZER
COPYING ONLY FROM THE SANCTION OF THE ADVERTIZER
(ovo je prijevod ofkors)

Last edited by dbomez on 18.02.2008 16:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 18.02.2008 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:
ovo je original, nas, www.enimo.hr , a ovo su braca rusi pokrali, www.tobay.ru
to je vec jedno mjesec-dva gore, ne znam da li da se smijem ili da im se sjetim sve familije
obavezno view source


gratz!

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tubak



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 133
Location: Istra

PostPosted: 19.02.2008 00:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Gaston: Bilo bi fora da si rinejmas slike i promijenis CSS fajl na vasem sajtu, a na ove slike koje i oni povlace sa tvog sajta napises tvoju www adresu ili neku RIP Off poruku Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 19.02.2008 01:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tubak wrote:
@Gaston: Bilo bi fora da si rinejmas slike i promijenis CSS fajl na vasem sajtu, a na ove slike koje i oni povlace sa tvog sajta napises tvoju www adresu ili neku RIP Off poruku Smile


Do jaja! Bas bi mogao Very Happy

Obavezno obavijesti prije da se nasmijemo Laughing Laughing

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 19.02.2008 01:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

p4P3r wrote:
tubak wrote:
@Gaston: Bilo bi fora da si rinejmas slike i promijenis CSS fajl na vasem sajtu, a na ove slike koje i oni povlace sa tvog sajta napises tvoju www adresu ili neku RIP Off poruku Smile


Do jaja! Bas bi mogao Very Happy

Obavezno obavijesti prije da se nasmijemo Laughing Laughing


posto imam site sa fotkama, vrlo cesto mi to rade, cak i neki "ozbiljniji" portali u hr, i fino se da nasmijati kada i ja mjenjam fotke, tako da tubak ima potpuno pravo haha..

obavezno nas obavijesti Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 19.02.2008 09:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tubak wrote:
@Gaston: Bilo bi fora da si rinejmas slike i promijenis CSS fajl na vasem sajtu, a na ove slike koje i oni povlace sa tvog sajta napises tvoju www adresu ili neku RIP Off poruku Smile

E da da, ovo svakako, super ideja Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 19.02.2008 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Topic split happened!
Sorka sto vas pokralo, al neizbjezno je kad kvalitetno radis Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 19.02.2008 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tubak wrote:
@Gaston: Bilo bi fora da si rinejmas slike i promijenis CSS fajl na vasem sajtu, a na ove slike koje i oni povlace sa tvog sajta napises tvoju www adresu ili neku RIP Off poruku Smile


daaaa Cool i onda obvezno screenshot Smile

Samo cuvaj se ruske mafije Very Happy Znas da su te seksualne spike sve pod mafijom Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group