Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
tecajevi web designa

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kolja51



Joined: 26 Feb 2006
Posts: 25
Location: Zagreb

PostPosted: 18.09.2007 11:06    Post subject: tecajevi web designa Add user to your forum ignore list Reply with quote

imate kakve preporuke di krenuti na tecaj web dizajna. Inace dizajner sam i ne zanimam me tecaj dizajna nego tecaj kako rukovati kojim softverom za web design.

_________________
www.dsgncity.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 18.09.2007 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pazi imaš u algebri u ZG-u tečajeve za to.

Sve je to manje više površno i ono osnovno, a pošto si designer onda i znaš neke osnove.

Što se tiče softwarea ovisi šta te zanima.

Neznam koliko ti je bitno da ti se piše u radnu knjižicu, ako za tim ideš onda odi na tečaj.
Ako ti nije stalo do toga nego da stvarno naučiš alate u potpunosti onda si uzmi instrukcije privatno.

Na kraju ćeš platiti nešto manje a dobit puno više, naravno ovisi ko ti predaje.

Ako se odlušiš za privatne instrukcije, ja ti se mogu ponuditi za Flash i Dreamweaver, pa na PM.

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 18.09.2007 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako si dizajner, onda vjerojatno nemaš problema pri rukovanju dizajnerskim alatima, jedno čime bi trebao nadopuniti postojeće znanje je xhtml markup i css, te paralelno s time proučavati teme vezane uz to, tipa usability i accessibility.

IMHO ne treba ti tečaj, imaš sve na webu a iz osobnog iskustva ti mogu potvrdit da bi ti taj tečaj više mogao odmoći nego pomoći pri zapošljavanju.

uzmi u obzir ovo http://www.posao.hr/pp/pp_one_job.php?ID=87809&JobID=00L1Ks9U&I=1
Quote:

Potrebna znanja i kvalifikacije

- Studij dizajna velika prednost
- 3 god. iskustva, tečajevi u pučkim učilištima nisu relevantni
- ref. lista radova
- znanje Mac/Win platforme i Adobe alata

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 18.09.2007 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako boga znas nejdi u algebru ili u slicne "skole" na tecaj web dizajna.

kada sam vrtio natjecaje na mojposao.net primio sam odprilike 30 aplikanata od kojih su desetak bili u algebri. svima sam rekao da naprave layout na odredenu temu i ti ljudi kuhca nisu znali o nicemu.

kupi si par knjiga i budi aktivan na forumima, pitaj sve sto neznas.

algebra ti je jedino ako bas zelis upis u radnu knjizicu, a to ti nista ne znaci kod normalnih poslodavaoca.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
kolja51



Joined: 26 Feb 2006
Posts: 25
Location: Zagreb

PostPosted: 18.09.2007 12:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma ne treba mi nista za radnu knjizicu, treba mi za dizajnirat web stranice. Imam dosta klijenata kojima radim sve a oni bi htjeli i web stranicu a ja im to nemogu ponuditi, pa onda napravim vizualnu ideju stranice i dam tipu koji to programira, napravi u fleshu i ostalo. E pa sad bi eliminirao vanjske faktore i sve preuzeo na sebe.
Shvatih, algebru izbjegavam, a da idem nesto sam raditi, to nikad necu stic, radim u jednoj firmi 9-5 i onda doma jos za svoju firmu. Trebam nekoga ko ce mi doc doma ili da ja odem njemu i da sedmicno sat-dva dobivam instrukcije.

_________________
www.dsgncity.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gorrc



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 87

PostPosted: 18.09.2007 18:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Najbolji način da ti neko prenese svoje iskustvo tako ćeš najbrže učiti.

Što se tiče znanja HTML/CSS i osnove Flasha mislim da baš i nije nešto previše za naučiti a to je sve što trebaš kao web dizajner znati. Sve ostalo je rad s grafičim alatima.

_________________
www.topnogomet.com -- http://www.gorrc.blogspot.com/ - http://code.google.com/p/bet-script/
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 18.09.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

hmm, ako to sve radiš tečaj ti neče opce pomoc... bacaš 5200 kn, kao sto sam i ja bacio...
Back to top
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 18.09.2007 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
kada sam vrtio natjecaje na mojposao.net primio sam odprilike 30 aplikanata od kojih su desetak bili u algebri. svima sam rekao da naprave layout na odredenu temu i ti ljudi kuhca nisu znali o nicemu.


30? Koliko ste ljudi zapošljavali, 10?

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 18.09.2007 21:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:


30? Koliko ste ljudi zapošljavali, 10?


Jelda, sramota šta rade ljudima....

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 20.02.2008 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

treba sjest za komp i provoditi sate na njemu , to ti je jedini izlaz iz crnila neznanja i naravno što je istina da ti ovakvi forumi puno pomognu,a sve ostalo ,uzmeš adobe paket i pići sam dok neskontaš! (googlaj imaš sve na netu )
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group