Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tekucina za ciscenje objektiva- uzas

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 15.03.2008 07:31    Post subject: Tekucina za ciscenje objektiva- uzas Add user to your forum ignore list Reply with quote

......

Jucer nakon posla, odlucio sam malo prosetati gradom sa foticem u ruci. Sjednem u tramvaj na remizi i promatram kroz prozor zgrade a one mi dolaze u susrtet kao flesh kadrovi. Slusam najavu stanica, "sljedeca stanice je... Trg marshala Tita. Kroz glavu mi prostruji misao, iskoristi priliku i kupi si nesto za fotic, Hama je tu u blizini, prolazim pokraj HNK-a i mislim e trebalo bi lupiti panoramu, znam znam ima ih ali da vidim kako bi ja to, ali nema stalak i od lupanja panorame nista. Eto me kod Hame, mislim si ajde ubodi si jedan ND filter, prodavacica ko slika i ja ubo dva ND filter Dva ND X 4 0,6 gledam okeca i uzmem paket rizinog papira, treba ponekad i objektiv ocistiti, smjesak ma dajte mi i onu tekucinu za ciscenje objektiva, smjesak u glavi racunam, ma nek se smjeska nema vise love i ovo je preskocen limit. Pa sada jos i kavica, dok ispijam kavicu nemam mira, otvaram bocicu sa tekucinom za ciscenje uzimam rizin papir i ocistim objektiv a on lijep i sjajan. Placam kavu i odlazim. Na uglu Frankopanske i Ilice lijep prizor prodavacica ruza, Klik gledam fotku na pregledniku a ona mutna, klik, mutna stavljam na autofokus zzzz zzzzzzz zz zzz zzzz nikako da izostri, pogled na staklo objektiva, srce ubrzano lupa, sve nesto mutno, poput zamucene plastike. dodirnem tu masu prstom a prst potone dobrih pola centimetara u neku zelastinatu masu. U tom trenutku se budim okupan znojem.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.03.2008 08:03    Post subject: Re: Tekucina za ciscenje objektiva- uzas Add user to your forum ignore list Reply with quote

keder wrote:
......

Jucer nakon posla, odlucio sam malo prosetati gradom sa foticem u ruci. Sjednem u tramvaj na remizi i promatram kroz prozor zgrade a one mi dolaze u susrtet kao flesh kadrovi. Slusam najavu stanica, "sljedeca stanice je... Trg marshala Tita. Kroz glavu mi prostruji misao, iskoristi priliku i kupi si nesto za fotic, Hama je tu u blizini, prolazim pokraj HNK-a i mislim e trebalo bi lupiti panoramu, znam znam ima ih ali da vidim kako bi ja to, ali nema stalak i od lupanja panorame nista. Eto me kod Hame, mislim si ajde ubodi si jedan ND filter, prodavacica ko slika i ja ubo dva ND filter Dva ND X 4 0,6 gledam okeca i uzmem paket rizinog papira, treba ponekad i objektiv ocistiti, smjesak ma dajte mi i onu tekucinu za ciscenje objektiva, smjesak u glavi racunam, ma nek se smjeska nema vise love i ovo je preskocen limit. Pa sada jos i kavica, dok ispijam kavicu nemam mira, otvaram bocicu sa tekucinom za ciscenje uzimam rizin papir i ocistim objektiv a on lijep i sjajan. Placam kavu i odlazim. Na uglu Frankopanske i Ilice lijep prizor prodavacica ruza, Klik gledam fotku na pregledniku a ona mutna, klik, mutna stavljam na autofokus zzzz zzzzzzz zz zzz zzzz nikako da izostri, pogled na staklo objektiva, srce ubrzano lupa, sve nesto mutno, poput zamucene plastike. dodirnem tu masu prstom a prst potone dobrih pola centimetara u neku zelastinatu masu. U tom trenutku se budim okupan znojem.



hahahaha.. mene si digo! bome jesi, i govorim si cijelo vrijeme,, fak, u toj hami sam uzeo polarizator, i razmisljao o tekucini Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 15.03.2008 10:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koji horor, i mene hladan znoj chopio ! Shocked
Hama ala schrot

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 15.03.2008 19:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobra fora Smile

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 15.03.2008 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema šta, znaš pričat priču! žao mi je zbog objektiva, al priča je fenomenalna Very Happy
sav sam se naježio Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 15.03.2008 20:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ti moš govorit kontra mene i kontra cilog svita al drži prste dalje od mog objektiva...
užasan san Anxious

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 22.03.2008 18:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da jojo bilo je grozno sreca da je to bio sam san
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group