Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.cilipi.net

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Yoda



Joined: 07 Mar 2008
Posts: 47
Location: Čilipi

PostPosted: 07.03.2008 01:54    Post subject: www.cilipi.net Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.cilipi.net

i ovo

http://forum.cilipi.net

Prvotno zamišljeno kao mali portal Konavala (kod dubrovnika) no objavim svega i svačega, napišem, posudim yadda yadda. Misli lokalno djeluj globalno.

Joomla. Template koji nisam u osnovi toliko dirao ali opet kad malo bolje pogledam prekopao sam ga uzduž i poprijeko. Ovo je moje prvo maslo jer sam u svemu jako jako kratko i nisam znao drugačije. Razvija se super tako da nemam što prigovorit.

Moj prvi site Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 07.03.2008 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na forumu mi je super sjelo...
na sajtu mi je malo tu mač tih šarenih ikonica i fluorescentnih slova

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Yoda



Joined: 07 Mar 2008
Posts: 47
Location: Čilipi

PostPosted: 07.03.2008 16:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
na forumu mi je super sjelo...
na sajtu mi je malo tu mač tih šarenih ikonica i fluorescentnih slova


blješti Laughing Laughing Laughing

tnx.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 07.03.2008 16:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sredi malo encoding... piše Oľujak umjesto Ožujak

Što se weba tiče... ako ti je to prvi web onda je jako dobro..
Međutim, mislim da za portalski tip weba nekog mjesta ne odgovaraju tako tamne boje... Web izgleda "preteško" i nema prozračnosti... Nakon dva-tri posjeta ljudima to dosadi i zato pri izradi weba treba staviti naglasak na upotrebljivost weba, intuitivnost sučelja, preglednost, čitljivost, jasnoću prikaza.... a crna tu ne pomaže nikako
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Yoda



Joined: 07 Mar 2008
Posts: 47
Location: Čilipi

PostPosted: 07.03.2008 17:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LifeCanBeFun wrote:
Sredi malo encoding... piše Oľujak umjesto Ožujak

Što se weba tiče... ako ti je to prvi web onda je jako dobro..
Međutim, mislim da za portalski tip weba nekog mjesta ne odgovaraju tako tamne boje... Web izgleda "preteško" i nema prozračnosti... Nakon dva-tri posjeta ljudima to dosadi i zato pri izradi weba treba staviti naglasak na upotrebljivost weba, intuitivnost sučelja, preglednost, čitljivost, jasnoću prikaza.... a crna tu ne pomaže nikako


Skužio sam jutros taj problem sa encodingom ali zanimljivo je da je samo gore u datumu. Pogledat ću.

Što se tiče kritike, u potpunosti se slažem i svjestan sam te činjenice već duže vrijeme. Pošto je ovo geografski ograničen portal, za ciljanu publiku onda mi baš i nema smisla utrošit toliko vremena na preinake. Nek jednostavno ide ovim putem. Zadovoljan sam koliko grabi posjeta mjesečno, dovoljno da zaradim nešto a da ništa ne diram. Najviše mi je drago što su zadovoljni ovi koji dolaze stalno na sajt.

Hvala na kritici.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Corangar



Joined: 14 Jun 2005
Posts: 84

PostPosted: 14.03.2008 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene jedna stvar zanima, nije bas striktno vezano uz ovaj topic al postoje poveznice Razz

Vidim dosta site ovisi o javascriptu, tj dosta toga pokrece javascript, što me navelo da ga iskljucim i pogledam kako site radi bez njega.
Tu sam se neugodono iznenadio, site se doslovno raspada i gubi funkciju ukoliko netko nema javascript.

Recimo kod svojih sajteva uzasan problem mi stvara to da mi sajtevi ostaju funkcionalni i bez javascripta, no ovdje vidim da je taj dio potpuno zanemaren.
Sebe ne smatram jos dovoljno "dobrim" pa cu rado poslusat rijeci iskusnijih.
Koliko je onda stvarno potrebno optimizirati da javascript bude nenametljiv korisnicima kao što to svugdje čitam?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 14.03.2008 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah danas svi imaju uključen javascript, al ja svejedno koristim strickt CSS i javu samo ako oću nešto fancy na sajtu, mada tu nekad i odaberem flash pa neka ga instaliraju Laughing

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 15.03.2008 00:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni cist' fora izgleda sve skupa!

Nekako osvjezavajuce, barem sto se dizajna tice...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Zadart.org



Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1

PostPosted: 16.03.2008 14:13    Post subject: Re: www.cilipi.net Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stranica je super. Icone su ti super. Tovar je majstorski. Ali smeta mi kod svih koji koriste Joomlu da je nigdje je potpisu a i plus to kada vec ides uzimati tuzi template potpisi onoga koji je izgubio vrijeme dok je pravio dizajn. Yoo Theme - FireFly link: http://demo.yootheme.com/sep07/
Inece vidi se tvoje dizajnersko umjece i radit toga svaka cast... stranica je super.
Back to top
View user's profile Send private message
Yoda



Joined: 07 Mar 2008
Posts: 47
Location: Čilipi

PostPosted: 08.04.2008 04:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da. vidim da i ti koristiš od yt-a template, nigdje znaka Laughing

_________________
http://www.cilipi.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group