Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prodajem Nikon D50

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bivi



Joined: 11 Dec 2004
Posts: 45
Location: Rijeka

PostPosted: 15.04.2008 15:21    Post subject: Prodajem Nikon D50 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prodajem digitalni SLR fotoaparat Nikon D50 u odličnom stanju, kao nov, s ispucanih max. 4500 snimaka. Fotoaparat je potpuno ispravan, bez ogrebotina, display je uvjek bio zaštićen prozirnom folijom tako da ni na njemu nema ogrebotina, na senzoru, koliko ja vidim, nema čestica prašine, iako nikada nije bio čišćen (nisam nikada imao potrebu za tim s obzirom da je aparat stalno na sebi imao ili objektiv ili zatvarač, a kad mjenjam objektive uvjek sam vrlo brz i pazim da u aparat ne upadne štogod).
Uz fotoaparat je uključena i slijedeća dodatna oprema:
Akumulator EN-EL3 Lithium-Ion
Punjač MH-18a
IR daljinski okidač ML-L3
SD memorijska kartica od 512 MB (Panasonic)
USB kabel
Video kabel
CD s PictureProject-om
Uputstva (na njemačkom Sad , ali s neta možete lako skinuti na engleskom)
sve zapakirano u originalnoj ambalaži.

Na ovoj stranici možete pročitati pojedinosti o ovom fotoaparatu http://www.dpreview.com/reviews/nikond50/ , a prema podacima s ove stranice http://olegkikin.com/shutterlife/nikon_d50.htm steći dojam o trajnosti zatvarača Nikona D50. Po tome je moj odradio tek 1/4 svog prosječnog vijeka trajanja.
Prodajem ga jer si ne mogu i ne želim priuštiti da stoji u ormaru, a od kako posjedujem D200 s fotoaparatom D50 više nisam snimao.

Cijena: 3300 kn

Plaćanje: avansno uplatom na tekući račun, pouzećem ili osobno, na ruke.
Nalazim se u Rijeci, pa ukoliko fotoaparat želite pogledati ili ga osobno doći preuzeti možemo se dogovoriti.
Inače, troškove slanja HP Expresom (osigurana pošiljka) snosi kupac.

Kontaktirati me možete na 091 540 36 18 ili na e-mail: bvphotogallery@yahoo.co.uk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bivi



Joined: 11 Dec 2004
Posts: 45
Location: Rijeka

PostPosted: 29.04.2008 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ponuda i dalje vrijedi.

Nova cijena je 2800kn.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group