Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
cijene...?? upomoc

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
meernah



Joined: 10 Jul 2008
Posts: 27

PostPosted: 10.07.2008 11:21    Post subject: cijene...?? upomoc Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto poucena nedavnim iskustvom master kradje.. zanima me okvirno najvisha/najniza cijena izrade "paketa": 4 plakata 60x80, brosura (cca 10 str), letak (obostrani), jelovnik (cca 10 str)..
hvala
Back to top
View user's profile Send private message
tomislaw



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 243
Location: Zagreb

PostPosted: 10.07.2008 13:36    Post subject: Re: cijene...?? upomoc Add user to your forum ignore list Reply with quote

meernah wrote:
eto poucena nedavnim iskustvom master kradje.. zanima me okvirno najvisha/najniza cijena izrade "paketa": 4 plakata 60x80, brosura (cca 10 str), letak (obostrani), jelovnik (cca 10 str)..
hvala


Plakati: 5000 *4
Bro?ura: 6000
Letak: 2000
Jelovnik: 2000
*******************
30 000 + PDV

Ovo su ugrubo cifre za idejno + izvedbeno rije?enje, normalno, u slu?aju da izdaje? ra?un za to. Premalo informacija za preciznije cijene, tak da ovo ne valja uzimati zdravo za gotovo.
________
no2 vaporizer

Last edited by tomislaw on 07.02.2011 10:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
meernah



Joined: 10 Jul 2008
Posts: 27

PostPosted: 10.07.2008 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e.. puno hvala... ali nie bash da izdajem racun... Embarassed
no svejedno.. ja sam misla trazit cca 7000 i josh si mislim.. da sam s tim prekoracila sve normalne cijene.. stvarno sam out..
Back to top
View user's profile Send private message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 11.07.2008 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Plakati: 5000 *4
Brošura: 6000
Letak: 2000
Jelovnik: 2000
*******************
30 000 + PDV


Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 11.07.2008 22:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aidevise wrote:
Quote:
Plakati: 5000 *4
Brošura: 6000
Letak: 2000
Jelovnik: 2000
*******************
30 000 + PDV


Shocked


a cemu cudjenje, to su cijene studija i jos su relativno niske
zalosno je sto se cijene dizajna prostituiraju i sto se nude npr. izrade logotipa za 500 kn i slicne nebuloze

druga je stvar sto, neka se sad nitko ne uvrijedi, kod nas tzv freelanceri, dakle ljudi koji ne placaju nikakva davanja drzavi, u velikoj vecini nemaju ni legalni software, ne izdaju racune, rade dizajn za kikiriki odnosno sretni su sa onime sto uspiju izvuci
Back to top
View user's profile Send private message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 11.07.2008 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u biti da - kad malo bolje razmislim imas pravo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
TheFlyOnTheWall



Joined: 22 Apr 2008
Posts: 91

PostPosted: 12.07.2008 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:

druga je stvar sto, neka se sad nitko ne uvrijedi, kod nas tzv freelanceri, dakle ljudi koji ne placaju nikakva davanja drzavi, u velikoj vecini nemaju ni legalni software, ne izdaju racune, rade dizajn za kikiriki odnosno sretni su sa onime sto uspiju izvuci


Istina.. ali ne mogu svi odmah ni kod Brukete pocet stancat projekte.
Freelanceing je nekad nuzno "zlo" za stvaranje nekog pocetnog portfolia, a u tom okviru ne mogu ni cijene biti na nekoj sluzbenoj razini.

No da, slazem da je situacija s cijenama zeznuta, - losa.
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 13.07.2008 06:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:


Istina.. ali ne mogu svi odmah ni kod Brukete pocet stancat projekte.
Freelanceing je nekad nuzno "zlo" za stvaranje nekog pocetnog portfolia, a u tom okviru ne mogu ni cijene biti na nekoj sluzbenoj razini.

No da, slazem da je situacija s cijenama zeznuta, - losa.


sve to stoji, al opet ne znaci da treba raditi za kikiriki... drugo software nije skup samo ga treba znati nabavljat... odes na corelov sjat ili na amazon i dobijes corel paket za cca 400+ dolara ili oko 2k kuna

isto je s adobeom i ostalim softwerom....

trece otvaranje obrta te kosta cca 1k kuna takoda sve te price o tome kak je tesko poceti su neistinite...

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
meernah



Joined: 10 Jul 2008
Posts: 27

PostPosted: 14.07.2008 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto ljudi... veliko hvala na debati i odgovorima...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group