Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
mikrofonija - HTML site

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 05.12.2008 03:54    Post subject: mikrofonija - HTML site Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo nakon Advantisa gotov je i još jedan sajt, ovoga puta nije Flash već HTML (s primjesom Flasha), riječ je o Mikrofoniji. Naš prvi ovako velik i kompleksan sajt (so keep that in mind Wink ) čija je izrada potrajala. Nego da prijeđem na ono bitno...

TECH: Photoshop, Flash, XML, PHP, CMS
URL: www.mikrofonija.com

Kritike, pokude, pohvale?

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 05.12.2008 08:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

very nice...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 05.12.2008 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sviđa mi se, osim menu-a. Bezveze mi je što na rollover se pomiče tekst gumba prema dolje, i što highlight izlazi izvan okvira. Malo mi nespretno izgleda.

Inače, super izgleda. Smile

Pozdrav,
Vjeko

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 05.12.2008 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kod mene uopce nema rollover na navi.

Nekoliko bugova:
- ovaj text "Komentari(0)" kod svakog clanka mi izlazi van box-a. Browser Safari 3 OSX
- kad se otvori clanak, neki tekstovi se cudno preklapaju i izlaze van box-a
- opcenito sad vidim da se neki dijelovi raspadaju u Safari-u dok je u FF3 sve ok

Inace mi se sajt svidja, jako dobro

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 05.12.2008 17:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

strija wrote:
Kod mene uopce nema rollover na navi.

Nekoliko bugova:
- ovaj text "Komentari(0)" kod svakog clanka mi izlazi van box-a. Browser Safari 3 OSX
- kad se otvori clanak, neki tekstovi se cudno preklapaju i izlaze van box-a
- opcenito sad vidim da se neki dijelovi raspadaju u Safari-u dok je u FF3 sve ok

Inace mi se sajt svidja, jako dobro


Znamo za ove "probleme" sa Safarijem, Operom i IE6. Site je za sada prilagođen za IE7 i FF, a za ostale browsere ćemo ga "ispeglat" kroz dogledno vrijeme...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 10.12.2008 08:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemam kaj rec novo, vec su svi rekli...

poraditi na navigaciji, bez dobre navigacije nema ni dobrog sajta...

ispod loga malo previše praznog prostora...
Back to top
View user's profile Send private message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 10.12.2008 23:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moram sad izkritizirat nabrzake dok mi ne pobjegne misao.
Kao prvo, ne valja nis... pff...... Twisted Evil

Salim se, full je ljepa i ugodna stranica, sto je vec standard za vas. No, ko sto znate ja nemogu a da ne nadjem par zamjerki i na dobre radove.. pa krenimo redom Razz

Navigacija, yup i meni je malo prazna, uvijek imate neki detalj za sve a ovdje je ostalo malo prazno.. Bilo bi dobro kad bi bilo malo efektnije. Isto, ne volim kad moram preci direkt preko texta da mi se pojavi rollover, trebalo bi cijelo duzinom navigacijskog boxa da su ti rolloveri.

Onaj repeat na footeru je malo sfusaren, probajte malo siri komad nesto ko u headeru.

Jedna moja idejica, onako kad prolazim kroz navigaciju, malo mi je monoton feeling. Ko da sam stalno na naslovnici, nekako bi dobar efekt po meni bio da je ova prva vijest na listi nekako veceg boxa i onako malo drukcija i izdvojena. Ofkors to je samo moje misljenje i znam da bi to trebalo puno dodatnog posla prilagodjavanja eli eto, my tought Smile

Stavite "mikrofonija.com" ili nesto ljepse u title tag jer je najvazniji onpage SEO faktor a sumnjam da bi stranica htjela rangirati za pojam "Naslovnica".

Neznam dali je vasa krivica ali ruzno mi je za vidit 3-4 velicine fonta unutar nekog texta, probajte nekako sredit da sve to bude isto ako se moze.

Eto, sve u svemu odlicna stranica samo mozda fali par tweakova, s obzirom da znam da inace rokate flash dojam je jos bolji!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group