Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.linker.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
T0MPA



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 6

PostPosted: 13.01.2009 21:17    Post subject: www.linker.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Otvoren je www.linker.hr za sve, i od danas vise nije u invitation only modu.

Linker je site koji ima ambiciju postati vodeci SN site u HR.
Neki ce reci da je kopirani fejs, no i ideja vodilja je bila pokupiti sve sto valja od njega, jer ruku na srce, oni su najbolji u tom poslu, i na tome izgraditi domacu socijalnu mrezu s lokalnim elementima.

Mi smo zavrsili fazu jedan, imamo dobru i kvalitetnu podlogu na kojoj u narednih pola godine planiramo izgraditi kvalitetan i koristan lokalni SN servis.

Svaka ideja i kritika je dobro dosla.

Evo par zanimljivih tehnickih stvari o projektu da vidite koliko je velik
Sve programirano kod nas
Preko 3000 php class-a
Preko 200 mysql tablica koje svakim danom razvoja sve brze rastu
...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vdarlic



Joined: 07 May 2007
Posts: 77
Location: Split

PostPosted: 13.01.2009 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što se tiće dizajna izgleda vrlo dobro (čak i bolje od facebook-ove) s tim da se nisam registrira tako da vidim samo naslovnu stranicu.

Jedino šta mi se ne sviđa je naziv domene (nema baš velike povezanosti sa temom).

_________________
http://www.otokvis.net/ - info stranica otoka visa
Back to top
View user's profile Send private message
T0MPA



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 6

PostPosted: 13.01.2009 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vdarlic wrote:
Što se tiće dizajna izgleda vrlo dobro (čak i bolje od facebook-ove) s tim da se nisam registrira tako da vidim samo naslovnu stranicu.

Jedino šta mi se ne sviđa je naziv domene (nema baš velike povezanosti sa temom).


Linker bi znacilo linkanje prijatelja, povezivanje....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 14.01.2009 00:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Projekt malo puno kasni za ostatkom svijeta. Specijalizacija ili inovacije, to je jedino što preostaje social sajtovima

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 14.01.2009 00:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dizajn i to sve super, ali mene zanima zasto to uopce radite? Postoji vec za to facebook i isto tako vec masu klonova. Imate znanje, motivaciju i sve sta je potrebno za napravit ovako neki servis i nekako je steta raditi nesto sta vec postoji...bolje napravit nesto pa i manje ambiciozno ali novo...vece su sanse da prezivi.

_________________
www.fritula.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 14.01.2009 00:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
bolje napravit nesto pa i manje ambiciozno ali novo...vece su sanse da prezivi.

So very true.

Ipak, ako je pretpostavit koji ce budzet imat (iz vlasnistva domene), mislim da s prezivljavanjem nece imat problema..

Massive quickstart ideja: povuc sve usere s tulumarke (za koju imam dojam da malo stagnira), malo ih potaknut da povuku i svoje FB kontakte preko i imate pocetak.
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 14.01.2009 08:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kod autocomplete list-e imate listu rezultata (bilo bi logično da se koristi ol jer su rezultati poredani alphabet) vi koristite divove za prikaz rezultata.

Kod pregleda svih videa i listanja po stranicama . dio za kategorije se svakom novom stranicom ponovo prikazuje (tako ako ste pregledali 5 stranica imate 5 puta dio za odabir kategorije)

Kod dodavanja dešavanja dodajte neki JS kalendar, ovako odabiranje godine dana i sl predugo traje.

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maniche



Joined: 17 Oct 2006
Posts: 52

PostPosted: 14.01.2009 13:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iako ne znam što bi točno na engleskom značilo "facebook"(kao jedna riječ),ovaj naziv mi više ima veze s temom od fb-a.
dizajnerski je to isto naprednije od FB-a
što se tiče ideje,naravno da je out of date ali site-u predviđam svijetlu budućnost.
razlog je zato što HR nema facebook-like portal i jednostavno zato što je previše ljudi ovisno o takvim pizdarijama i da ima 100 portala,bili bi registrirani na svih 100.
Po meni,ključna stvar za ostanak na tržištu je to da si nađete ciljnu skupinu koju ćete nekim načinom privuč.
u tulumarki su to bili partijaneri, facebook je imao studente, trosjed(iako ne mislim da im je to bila namjera) je privukao klince.
nađite svoju skupinu i to je to:)
Back to top
View user's profile Send private message
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 14.01.2009 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

no h feelings, header mi malo baca na ekipu spermija...

inace, vizualno i koncept, skroz ok.

g'lck s projektom, treba'ce ti !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 14.01.2009 14:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pervert!!! Very Happy

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 14.01.2009 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Već sam spomenuo na drugom forumu:

1. nije bolje dizajnirano od Facebook-a
2. kada se učlanim očekujem da moji podaci ostanu moji, a ne vaši (nedostaje opcija deaktiviranja računa i brisanja cijelog profila)

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Limeni



Joined: 13 Nov 2007
Posts: 109

PostPosted: 14.01.2009 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
Već sam spomenuo na drugom forumu:

1. nije bolje dizajnirano od Facebook-a
2. kada se učlanim očekujem da moji podaci ostanu moji, a ne vaši (nedostaje opcija deaktiviranja računa i brisanja cijelog profila)


Ni na Facebooku ne postoji mogucnost brisanja profila, samo deaktivacija. Kad zbrises racun i ponovo ga otvoris ostaju ti sve tvoje postavke, slike, prijatelji... Nikako mi se to ne svida!
Back to top
View user's profile Send private message
T0MPA



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 6

PostPosted: 14.01.2009 18:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala ekipa na komentarima, nakon visemjesecnog gledanja u istu stvar sve vam bude ravno, pa je svako novo misljenje dobro doslo.

Sto se tice brisanja profila i "ciji su podaci".
Podaci su naravno tajni i uvijek ce tako ostati, a mogucnost brisanja profila ce doci s vremenom. Ovo nije tip site koji je danas otvoren i to nije sve sto imamo za pokazati. Ovo je pocetni minimum na kojem site moze zivjeti, a vec nakon prvog dana mozemo svasta nauciti o ponasanju korisnika i prema tome usmjeravati dalje razvoj, a time i ponuditi ljudima stvarno sto im treba.

Sto se tice da li je kasno za ovakav projekt?
Ja bi reko bolje ikad nego nikad, a kada prodete jedan ovakav proces izrade ovako velikog sitea, za koji mogu reci da je stvarno jako jako kompleksan, dobijete puno siru sliku o SN mrezama i njihovim mogucnostima i padne vam jos mnogo ideja na pamet koje ovako nebi nikada, i siguran sam da svi koji se bave webom zele imati SN platformu na kojoj mogu brzo ostvariti svoje ideje Smile
Facebook ne daje 7/24/365 zanimljiv sadrzaj. U trenutku kada ljudima dosadi otvaraju novi tab i idu dalje u potragu za zanimljivim im sadrzajem, a vjerujem da ce jedna od njih biti i Linker.

Hvala na razmisljanjima jos jednom.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
HyperLink



Joined: 27 Mar 2009
Posts: 2

PostPosted: 27.03.2009 06:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Limeni wrote:
Ni na Facebooku ne postoji mogucnost brisanja profila, samo deaktivacija. Kad zbrises racun i ponovo ga otvoris ostaju ti sve tvoje postavke, slike, prijatelji... Nikako mi se to ne svida!


http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account Laughing

_________________
Nogomet uživo pred malim ekranima (najčešće 17-inčnim Very Happy)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 27.03.2009 13:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

HyperLink wrote:

http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account Laughing


Facebook wrote:

Deleting due to change in Terms of Service
Are you deleting because you are concerned about Facebook's Terms of Service?

This was a mistake that we have now corrected. You own the information you put on Facebook and you control what happens to it. We are sorry for the confusion. See http://blog.facebook.com/blog.php?post=54746167130 for more information.

- The Facebook Team

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group