Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Webshop u miloj nam Hrvatskoj?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
south



Joined: 19 Feb 2009
Posts: 6

PostPosted: 24.02.2009 19:50    Post subject: Webshop u miloj nam Hrvatskoj? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me što ekipa ovdje misli o webshopovima u Hrvatskoj? Vani, tipa u SAD-u, a i u sve više europskih država to je normalno, i svugdje ima za pročitati da to kod nas tek treba doči? Zanimaju me vaša mišljenja, oče to kod nas doči, kada, kako, što? Ajmo!
Back to top
View user's profile Send private message
Dr01



Joined: 05 Sep 2004
Posts: 324
Location: Zagreb

PostPosted: 24.02.2009 20:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ne kuzim o cemu ti pricas?

_________________
Ja uništiti sve što ne razumeti!!!1
Back to top
View user's profile Send private message
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 24.02.2009 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrvatska je puna web shopova ! Very HappyVery Happy

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
south



Joined: 19 Feb 2009
Posts: 6

PostPosted: 24.02.2009 21:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmm da imalo sam nejasno to sročio ispričavam se pisa san na brzinu na samom kraju radnog vremena. Dakle ispravak.

Kada će kod nas biti normalno kupovati preko neta kao što je to vani, jer po mom mišljenju velina ljudi kod nas je još skeptični tim načinom kupovine?
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 25.02.2009 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa kada mi počnemo naručivati u domaćim web-shopovima (mi koji smo non stop online) - pa za jedno godinu 2 poslije toga...

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 25.02.2009 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po mojem skromnom misljenju kada netko od velikih igraca odluci marketinski obznaniti svoj web shop i pri tome ponudi neke pogodnosti kupnje. Znaci netko tko ce izreklamirati ne samo sebe vec i sam pojam web shopa. To ne mogu mali jer nemaju para i njima se ne vjeruje.

Na taj nacin otvoriti ce se vrata i manjim shopovima kojih ruku na srce ima dosta.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
max_mad



Joined: 26 May 2004
Posts: 186
Location: Zadar

PostPosted: 25.02.2009 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a to će se dogoditi kad naknade za payment budu ko vani ispod 1%, a ne kao što su sad kod nas 7-8% što je neprofitabilno za bilo koju vrstu web trgovine

_________________
www.printshop.hr - besplatne posjetnice
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 04.03.2009 18:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.. ako smijem malo offtopic, al ne previše ..

Koje webshopove koristite "vani" ? Pozitivna iskustva samo molim Smile
www.tokyoflash.com sam čuo da je baš ok npr.

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group