Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
natjecajnaspici.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 24.06.2009 15:47    Post subject: natjecajnaspici.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.natjecajnaspici.com/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 24.06.2009 19:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakav malouman i glupi koncept, žiri će odabrat 10 najboljih i onda će prepustit 'debilima' za dizajn i neukim ljudima da odluče koji je najbolji od tih deset, umjesto da oforme stručni žiri koji će odabrat pobjednike...

i svi znamo kako uvijek završavaju ti natječaji, pobjednik je onaj koji skupi najviše frendova da glasaju za njega....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 24.06.2009 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a hbga, nemoj tak ostro, meni se cinilo zanimljivo jer ne znam da je vec bilo takvih ful javnih natjecaja vec kod nas

a kaj se tice zirija, sastav jos nije objavljen pa kako mozes znati da u njemu nece biti netko strucan.... ja sam ziher da ce na ziri, kakav god bio, uvijek bit primjedbi tipa zakaj je bas ovaj u ziriju, bolje bi bilo da je onaj

a na kraju karjeva - njihova lova = njihova pravila, a i nitko nikog ne sili da se prijavljuje
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 24.06.2009 19:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne kažem da će žiri bit loš i nestručan nego zašto taj isti žiri ne odlučuje o pobjedniku,

a ovak oštro pišem jer sam se htio prijavit i ful je zanimljiv natječaj dok nisam vidio kak se odlučuje o pobjedniku...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 24.06.2009 21:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
ne kažem da će žiri bit loš i nestručan nego zašto taj isti žiri ne odlučuje o pobjedniku,

a ovak oštro pišem jer sam se htio prijavit i ful je zanimljiv natječaj dok nisam vidio kak se odlučuje o pobjedniku...

Istina je, ovo sa on line glasanjem je totalno bedasto. Na burtonovom natječaju za board je bilo isto online glasanje pa se desilo da neki totalno debilan dizajn drzi par prvih mjesta i to sa brdo više bodova od svih ostalih ma koliko god im fenomenalan rad bio...

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
marexx



Joined: 15 Jul 2009
Posts: 8

PostPosted: 15.07.2009 08:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav svima!!!

Probala bi nešto napraviti jer imam jednu ideju, ali budući da nisam ni grafičar ni dizajner ove mjere me ubijaju. Ako tko ima volje da mi objasni je li slika treba biti u dijelovima ili ne?
Na jednom mjestu piše širina 4709.33, na drugom 28250mm, a kad zbrojiš širine kvadrata dobiješ treću širinu... Koja je točna mjera??

Zašto kompliciraju? Šalim se, al baš bi probala nešto napravit...

Thanks....
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 15.07.2009 11:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a najjače mi je ipak kad u glavnom izborniku kliknem na 'kontakt' a ono momci linkali obični 'mailto' pa mi outlook počne otvarat... dobijem fraze.

koja neprofesionalnost

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 15.07.2009 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sajt u flashu, bez videa, bez animacije, bez ideje... šta nisu znali izrezat dizajn? Laughing

Dva od 4 linka mi otvaraju novi prozor, s tim da je jedan od njih mailto link. Wtf?!

Natječaj sam po sebi će nekom možda zavrijedit 20 kila za lijep godišnji il dva, al sve i da znam da bih dobio to, danas ne bi eph išao reklamirat...
(http://metro-portal.hr/vijesti/hrvatska/kako-sloboda-medija-izgleda-u-stvarnosti)

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aidevise



Joined: 30 Nov 2007
Posts: 128
Location: zg/smb

PostPosted: 15.07.2009 20:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

marexx wrote:
Pozdrav svima!!!

Probala bi nešto napraviti jer imam jednu ideju, ali budući da nisam ni grafičar ni dizajner ove mjere me ubijaju. Ako tko ima volje da mi objasni je li slika treba biti u dijelovima ili ne?
Na jednom mjestu piše širina 4709.33, na drugom 28250mm, a kad zbrojiš širine kvadrata dobiješ treću širinu... Koja je točna mjera??

Zašto kompliciraju? Šalim se, al baš bi probala nešto napravit...

Thanks....


pa kaj nisi sliku vidjela
ide dio u jednu ulicu, a dio u drugu

ukupnio je dugacko 28 i nekaj metara, u ilici je od toga 8 i nekaj, u petricevoj 19 i nekaj -
a ono dolje di pise 4 i nesto metara je ovo kaj sam ti ja gore napisala u MJERILU 1:16

sve ti tamo kristalno jasno pise - kaj ti jos nije jasno? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
marexx



Joined: 15 Jul 2009
Posts: 8

PostPosted: 16.07.2009 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na odgovoru, al ne ide mi u glavu da ako je to sve jedan pravokutnik kako onda su negdi stranice 175, pa 171, pa odjednom 166 kada je dole konstantno 50.....a ukupna visina je ista svugdi....
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
d_una



Joined: 16 Jun 2009
Posts: 3

PostPosted: 07.08.2009 09:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

finalisti objavljeni. kako vam se čine?
meni prvi jedini vrijedan spomena.. Sad
Back to top
View user's profile Send private message
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 07.08.2009 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tanko, tanko.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 07.08.2009 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po meni jako dobro odabrani radovi, 10 radova - 10 totalno različitih rješenja, i sva su zanimljiva na svoj način.

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
degraph



Joined: 07 Aug 2009
Posts: 4

PostPosted: 07.08.2009 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zaista loše, slažem se za pvo riješenje da je ok, ali ostalo...slična situacija kao i sa TZ Šibenik...
Back to top
View user's profile Send private message
Roqeed



Joined: 07 Aug 2009
Posts: 2

PostPosted: 07.08.2009 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo sam ja poslao, izgleda da ipak nije bilo za prvih 10:



Obrazloženje rješenja:
Vizualno rješenje prikazuje panoramu imaginarnog velegrada načinjenog od stranica tiskanog i online izdanja Jutarnjeg lista.
Slogan "Po Jutarnjem se dan poznaje" kao parafraza poznate poslovice naglašava kako Jutarnji širinom tema koje pokriva formira percepciju čitatelja na početku dana, istovremeno pružajući serioznošću pristupa vjerodostojan rezime i analizu svih događaja na kraju dana.


Slogan zvuči poznato, ali ga nisam nigdje uspio izguglati - je li plagijat ili original?
Back to top
View user's profile Send private message
d_una



Joined: 16 Jun 2009
Posts: 3

PostPosted: 07.08.2009 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam, teško mi je vjerovat da su to 10 najboljih, od kako piše 450 pristiglih radova. posebice za 3 određena rada, za koja mi nikako ne ide u glavu šta tamo rade.
ja sam slala ovo
http://img23.imageshack.us/i/jutarnji1.jpg/
Back to top
View user's profile Send private message
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 07.08.2009 14:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Roqeed wrote:
Ovo sam ja poslao, izgleda da ipak nije bilo za prvih 10:



Obrazloženje rješenja:
Vizualno rješenje prikazuje panoramu imaginarnog velegrada načinjenog od stranica tiskanog i online izdanja Jutarnjeg lista.
Slogan "Po Jutarnjem se dan poznaje" kao parafraza poznate poslovice naglašava kako Jutarnji širinom tema koje pokriva formira percepciju čitatelja na početku dana, istovremeno pružajući serioznošću pristupa vjerodostojan rezime i analizu svih događaja na kraju dana.


Slogan zvuči poznato, ali ga nisam nigdje uspio izguglati - je li plagijat ili original?


Slogan je odličan Wink
Evo po meni tvoje riješenje je korak ispred svih ovih tanko odabranih.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Roqeed



Joined: 07 Aug 2009
Posts: 2

PostPosted: 07.08.2009 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thnx
mozda iskoriste slogan u nekoj drugoj kampanji Idea
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 07.08.2009 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po jutru se dan poznaje. Poslovica Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
degraph



Joined: 07 Aug 2009
Posts: 4

PostPosted: 07.08.2009 18:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me vaše mišljenje za ovaj rad...ideja je ta da tekst ima smisla kada še čita s bilo koje strane- dakle mi prenosimo priče koje oslobađaju- priče bude i maštu a kada se čita zajedno dobije se mi prenosimo priče koje bude i oslobađaju maštu. Cijeli koncept je zamišljen kao portal u svijet jutarnjeg...

evo linka...

http://img35.imageshack.us/my.php?image=natjeajnapicirealnoq.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
degraph



Joined: 07 Aug 2009
Posts: 4

PostPosted: 07.08.2009 18:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i moram reći da su mi riješenja od d-una i roqeed-a puno jača neko pobjednička....
Back to top
View user's profile Send private message
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 07.08.2009 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

degraph wrote:
Zanima me vaše mišljenje za ovaj rad...ideja je ta da tekst ima smisla kada še čita s bilo koje strane- dakle mi prenosimo priče koje oslobađaju- priče bude i maštu a kada se čita zajedno dobije se mi prenosimo priče koje bude i oslobađaju maštu. Cijeli koncept je zamišljen kao portal u svijet jutarnjeg...

evo linka...

http://img35.imageshack.us/my.php?image=natjeajnapicirealnoq.jpg


Sam slogan ne govori mnogo o Jutarnjem, a evo i zašto ... uzmimo da imaju (a imaju) sekciju kao što je crna hrkonika i sl, pa ne budi mi baš maštu samoubilački napad i sl.
Slogan je vedar ali jednostavno nije adekvatan.

Po pitanju dizajna tu ima puno praznog (neiskorištenog) prostora, pa čak i ako bi se koristio taj slogan onda bi tu trebalo da bude podosta šarenila i magije koja će skrenuti pažnju prolaznicima.

Žao mi je što Juntarnji nije dopustio učestvovanje u natječaju i komšiluku ... jer ipak uveliko distribuiraju novine po BiH, a za ostale zemlje neznam.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gloin



Joined: 30 Apr 2006
Posts: 27
Location: Varaždin

PostPosted: 07.08.2009 18:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po Jutarnjem se dan poznaje.
Taj slogan sam i ja imao na svojem prijedlogu. Confused
Veselje.

btw @degraph. Nice
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
degraph



Joined: 07 Aug 2009
Posts: 4

PostPosted: 07.08.2009 18:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala na komentarima...pomoći će pri sljedećim radovima
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group