Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Cijena video animacije

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
rb_multimedija



Joined: 18 Feb 2008
Posts: 3
Location: Split

PostPosted: 27.12.2009 17:38    Post subject: Cijena video animacije Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radim u after effectsu , i stvarno ne znam koliko bih uzeo kad me netko pita za cijenu.

Napravio sam animaciju oko 1 min .

Platili su me 300 kn , kad se izračuna sate uložene u tu animaciju ispada 15 kn po satu , tj "čistačica mi se ruga sa svojih 25- 30 kn po satu" nije sad baš da se žalim ipak student sam, ali zanima me za ubuduće kad budem radio profesionalno.

Koliko bi trebao naplačivati ??
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 27.12.2009 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zavisi o složenosti animacije i obično se računa po sekundi trajanja.

flash animacija
od 200 do 500kn sekunda

2d animacija
od 300 do 1300kn sekunda

3d animacija
od 500 do 2500kn sekunda

Naravno da se razlikuje animiraš li logotip koji se rotira na mjestu ili 3d model čovjeka koji bježi od tigra. I velika je razlika radiš li u reklamnoj industriji gdje su cijene puno veće (to shvatiš zašto nakon što te pet puta traže da se nešto promijeni) ili kakvu animaciju za web (gdje su budzeti u principu puno manji).

sretno i sve najbolje

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
rb_multimedija



Joined: 18 Feb 2008
Posts: 3
Location: Split

PostPosted: 28.12.2009 02:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala na odgovoru.
ovo je moj rad

http://www.vimeo.com/7999670

pa sad sam procjeni koliko je dobro i koliko vrijedi.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group