Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Algebra

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Oreb



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 7
Location: ST / ZG

PostPosted: 19.06.2009 14:16    Post subject: Algebra Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam je li stavljam topic na krivo mjesto, uglavnom, zanima me kakav je završni ispit iz grafičkog dizajna u Algebri, to me uskoro očekuje a na netu ne nalazim nikakve opise kako to zapravo izgleda
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Oreb



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 7
Location: ST / ZG

PostPosted: 19.06.2009 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i da, primjetio sam da sam napisao 'Alegbra'

Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
svenche



Joined: 21 Jun 2009
Posts: 2
Location: Zagreb

PostPosted: 21.06.2009 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a pljuga ak si malo ponoviš prije, uglavnom imaš 80 pitanja di moraš čekirat a,b,c il d. ak nisi ziher nemoj odgovarat jel ti donosi negativne bodove i na kraju stisneš kraj i odma ti izbaci kolko si posto točno odgovorio i dal si prošo uglavnom 50% je za prolaz. sretno!
Back to top
View user's profile Send private message
Oreb



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 7
Location: ST / ZG

PostPosted: 23.06.2009 18:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thanks, znao sam da su multiple choice pitanja, samo me zanima ako je ko to polagao da mi da kakav prijmjer, da znam šta mogu očekivati. zapravo želim znati koliko moram štrebat za to. jer iako znam radit u svim tim programima, opet možda ne znam neke sitničave podatke koje bi možda trebao za taj ispit.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Oreb



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 7
Location: ST / ZG

PostPosted: 11.08.2009 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, malo da obnovim temu

ima li tko kakve konkretne primjere pitanja, zanima me šta mogu očekivati

jer u svakom udžbeniku za svaki pojedinačni progaram ima masu informacija, ja se tim programima znam koristiti, ali kad učim o njima na hrvatskom... uf. ne znam što i koliko sve trebam naučiti napamet.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 11.08.2009 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moraš se pazit jel nema googlanja Smile Program ti se automatski zatvori ak ga minimiziraš Very Happy i padaš ispit Razz GL & HF!
Back to top
View user's profile Send private message
Outrage



Joined: 03 Aug 2009
Posts: 27

PostPosted: 12.08.2009 10:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A sta ako imas dva racunara hehehehehe Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 12.08.2009 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Outrage wrote:
A sta ako imas dva racunara hehehehehe Smile


Ili nešto kao iPhone i sl. Smile
No čini mi se da imaju kamere u takvim prostorijama, ustvari sam siguran.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 12.08.2009 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adi wrote:
Outrage wrote:
A sta ako imas dva racunara hehehehehe Smile


Ili nešto kao iPhone i sl. Smile
No čini mi se da imaju kamere u takvim prostorijama, ustvari sam siguran.


Kod nas prostorija nije imala ni klimu. Tko zna, možda se poboljšao sustav. I da, bili smo u prostorijama da smo jedva stali svi unutra, sve skučeno, još vruće bilo... bez klime, pa sad zamisli, po 4 sata sjedit unutra....
Back to top
View user's profile Send private message
svenche



Joined: 21 Jun 2009
Posts: 2
Location: Zagreb

PostPosted: 12.08.2009 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj odi polagat to već jednom ja nisam ni pogledo kaj piše u udžbeniku pa sam položio fakat su pitanja osnove osnova nemoj bit papak Rolling Eyes Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Oreb



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 7
Location: ST / ZG

PostPosted: 13.08.2009 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e pa tako reci, da je nije teško ii da ne moram učit, tako da barem znam da ne moram previše štrebat to sranje. lako je pisat pošalice i pizdarije...

aj hvala, iću šta prije u 9. mjesecu polagat

dosta ljudi na tečaju je sralo gaće oko tog ispita, al plašili su se i ovih ostalih ispita, a predevač je redovito naglašavao kako puno ljudi to padne, bla bla...

inače me najviše smeta kod ovih 'udžbenika' to šta autori imaju potrebu sve prevoditi na hrvatski i to sa tuđmanicama, pa sve vrvi od nekih padajućih izbornika, sučelja i postavki

ja ni mobitel ne držim na hrvatskom
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 15.08.2009 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemreš past na tečaju, nije to fax...
mislim, mogu te zajebavat ak baš niš ne znaš, ali svrha tečaja je da platiš da ti u radnu knjigu upišu novo znanje, a usput i nešto naučiš...

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
I.II.III



Joined: 05 Jan 2010
Posts: 3

PostPosted: 06.01.2010 15:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dakle, da li se uopce isplati polagat tecaj u algebri? frendica zeli 3ds max naucit, za arhitekturu, ja kazem bolje uzmi tutorijale, a ona tvrdi da nema do tecaja.

_________________
,,All Art is quite useless.'' O.Wilde
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group