Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pomoć molim AS2.0

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vedran01



Joined: 22 Jul 2010
Posts: 5

PostPosted: 23.07.2010 06:32    Post subject: Pomoć molim AS2.0 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav svima, novi sam ovdje, a zapeo sam na jednom problemu!
Naime radi se o tome da bi želio napraviti stranicu u fullscreen-u, s time da određeni sadržaj prati browser, odnosno, da bude "Scale" ili "ExactFit", dok bi izbornik bio pozicioniran uvijek totalno lijevo ali da se kod resize-a browsera on ne stretch-a, tj. da bude "noScale", jel ima netko tko bi mi mogao pomoći oko toga!!

Unaprijed se zahvaljujem, a i ako smijem, stavit ću link na jedan sličan web koji ima upravoto što sam opisao, hvala!

http://www.briansmith.com/
Back to top
View user's profile Send private message
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 23.07.2010 06:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Programski trebaš određivati dimenzije i poziciju izbornika pri svakom resizeu. Prouči malo dokumentaciju.

Pozdrav,
Vjeko

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vedran01



Joined: 22 Jul 2010
Posts: 5

PostPosted: 23.07.2010 07:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma znam da trebam isprogramirat svaki Object za sebe, ali problem je što pokušavam već par dana pa mi nikako nejde, mislio sam da mi netko okvirno samo napiše kod u AS2.0, ako nije problem, jer recimo imam dva MC, jedan ima instance name: izbornik, a durgi ima name: sadrzaj, i onda dodajem kod za svaki taj MC,ako uopće tako ide!
Back to top
View user's profile Send private message
vedran01



Joined: 22 Jul 2010
Posts: 5

PostPosted: 23.07.2010 09:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zar nema nikog tko bi mi pomogao, barem da mi pošalje neki link ili nešto!

Vj3k0, gdje bi bila ta dokumentacija, jel ima nešto ovdje na forumu ili si mislio da kupim knjigu??
Back to top
View user's profile Send private message
djankey



Joined: 22 Nov 2006
Posts: 128
Location: zg

PostPosted: 23.07.2010 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Guglaj flash liquid layout ...
Npr: http://active.tutsplus.com/tutorials/web-design/build-a-fluid-website-layout/

_________________
http://www.as-flash.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vedran01



Joined: 22 Jul 2010
Posts: 5

PostPosted: 23.07.2010 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala djankey care, pa to sam tražio, jer ja sam cijelo vrijeme postavljao upit google-u fullscren browser i sve na tu varijantu, i sve rezultate koje dobijem su vezani za button ili za neke druge stvari, nadam se da je to ActionScript 2.0, jer još nisam pogledao code!!!

Imaš pivu od mene, ako si punoljetan i ako si u Zg, ili blizu Zg!! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group