Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Upit za izradu prijeloma magazina ?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gorostas



Joined: 27 Sep 2010
Posts: 4

PostPosted: 27.09.2010 14:29    Post subject: Upit za izradu prijeloma magazina ? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,

imam jedan job koji bi bio za jedan mjesecnik i formata je A4 sa 100-tinjak stranica.

Koliko bi mogao najmanje novaca traziti za digitalni prijelom ?

Posto sam pocetnik nisam siguran...

Hvala za informacije
Back to top
View user's profile Send private message
tomislaw



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 243
Location: Zagreb

PostPosted: 27.09.2010 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ukoliko izdaje? ra?un, cca 140 do 200 kn po satu plus PDV. Obzirom da si naveo malo informacija o obimu posla, gotovo ni?ta, ne mo?e? dobiti neki suvisli odgovor u kunama.
________
herbal vaporizers

Last edited by tomislaw on 07.02.2011 10:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
prodesign



Joined: 22 Jan 2008
Posts: 10

PostPosted: 12.10.2010 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a da ti to daš nekome tko zna odradit posao i tko nije početnik... mislim časopis od 100 str, nije "piece of cake", to je fini izazov i za veće i iskusnije face, a kamo li ne za početnike! De ti kreni sa kakvim letkom i oglasom, da uhvatiš šlifa i rutine, imat ćeš vremena za časopise.

Kad čujem da početnik ide na razradu časopisa to mi ko da slušam studoša medicine s prve godine da ide ugrađivat premosnicu.

A da ti budem koristan, ukoliko baš ostaneš ustrajan u namjeri, recimo razrada samog layouta časopisa - koji zadaje grafički standard izgleda samog časopisa, ne bi trebala bit ispod 5000kn. Layout se naplaćuje jednokratno, a zatim se pribraja priprema prijeloma po stranici recimo 100-200kn/str u ovisnosti o složenosti i zahtjevnosti samog sadržaja prijeloma.

E sad da li te cijene mogu funkcionirat i za početnike i da li ih oni sami mogu opravdat svojom stručnošću, nisam baš siguran, al kad već pitaš, tako nekako brojkama stoje stvari.

pozz
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group