Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dizajneri predlažu izgled novih registarskih tablica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 14.10.2010 18:45    Post subject: Dizajneri predlažu izgled novih registarskih tablica Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://autoklub.jutarnji.hr/dizajneri-predlazu-nove-registarske-tablice--umjesto-grba--kod-za-mobitel/894612/

Mišljenja?
Meni je od Brukete & Žinića najbolji, ali trebao bi grb biti između umjesto koda Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 14.10.2010 20:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svi su mi bezveze

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
arija



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 31

PostPosted: 14.10.2010 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iskreno, sadašnje tablice su mi dosta jednostavnije i bolje nego ova riješenja.

Kod Ljubičića mi je sama forma ovog simbola totalno loša kao i podosta njegovih radova za koje smatram da su prenapuhani. (Moje mišljenje!)
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 15.10.2010 05:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kod tablica nema previse manevarskog prostora jer su odredjeni elementi unaprijed zadani (plavo polje za eu zastavu), i tipografija je zadana...

Ne kuzim point QR koda? koja mu je prakticna vrijednost? djeluje efektno bez daljnjega, ali aj si zamisli stojis na naplatnoj kucici, benzinskoj,... i onda gledas kako se iz auta koji je iza tebe otvaraju vrata, suvozac mahnito trci prema tvom autu saginje se i skenira kod... koja bi ti prava bila pomisao? dali skenira kod? da li ti otvara gepek? da li ti na auspuh veze prazne konzerve? i pitanje je na kaj vezati QR kod dal bas na more ili na sajt od turisticke zajednice,, ili mozda na sajt od grada ili zupanije iz koje auto dolazi...

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 15.10.2010 11:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bruketa popalio njemacku tipografiju:)
ljubicic pomaze stranoj policiji da te iz daljine prokuzi i odma zaustavi, iako kakva je kriza u hr, shvatio je da ce biti sve manje automobila pa je dosta da stavi 3 broja i jedno slovo:))
malesevic je jos normalan ali grbovi su pre mali
Back to top
View user's profile Send private message
rdavl



Joined: 24 May 2007
Posts: 31
Location: Zadar

PostPosted: 25.10.2010 17:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bruketa/Zinič imaju odlično riješenje.

Ovo bi nam čak moža i Japanci popalili znajuči koliko su ludi za QR kodovima. Sto bi bila odlična propaganda za jednu ovako sivu i beskičmenu državu ko sto je Rvatska.

_________________
"Meow" means "woof" in cat.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group