Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Freelance web/design ninja

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
PHPejac



Joined: 02 Feb 2010
Posts: 2

PostPosted: 19.07.2012 15:40    Post subject: Freelance web/design ninja Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trazim suuuper designera koji je u stanju napraviti dizajn za manji web shop tj. prodaja kozne galanterije. Radi se o 3 ekrana - prva udarna stranica shopa, unutrasnji pregled/lista artikala jedne kategorije + detaljni pregled jednog produkta.

Idealno taj dizajner bi imao i frontend iskustva tj. znao sliceati svoj design u XHTML/CSS + eventualno to jos malo zapapriti s jQueryem gdje treba na nekom meniju ili na pocetnoj stranici gdje se eventualno koristi koja slider komponenta...

Veliki plus je netko s Magento iskustvom tj. ne treba programiranje nego cisto netko tko je eventualno templateove za Magento vec prilagodjavao. Ako ima i iskustva s programiranjem Magenta - jos jos bolje Wink Al nije presudno...

Kod prijave trebam:
- vas postojeci portfolio (designovi/linkovi)
- rang cijena (ne treba egzaktno ali trebam znati dal ste mi odmah van svakog budjeta)

Nije mi bitno dal imate firmu ili ne, dal ste zaposleni ili ne - al bitna mi je kvaliteta i da se znati drzati rokova.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group