Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Večer s Joškom Lokasom
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 20.04.2004 09:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Fodor bi dao svoj uzasan KVAZI-Sinatra tj. wannabe Sinatra touch svom showu tako da NO-GO.. ja sam vise za nekakav spontani show sa voditeljem poput High-Tironija (e sad, nije da mi je on super-super ali bi show dobio na nekakvom ultra-dub slow-go tempu, bilo bi sve nekako.. kako da kazem.. high..), ili da show vodi nekakav urbani Joe-Punch-Clock koji je dobio sansu da bude na telki.. recimo neki saljivi lik iz kvarta koji je na granici izmedju gluposti i realnosti.. to je onaj lik koji nema najboljeg frenda ali kad se treba nacugat uvijek je tu - ljudi ga cesto zovu na tulume i rodjendane jer valjda fore kao navinut, ne vole ga zvat doma jer im stalno prekopa cijelu sobu bez njihovog znanja i posudi tone filmova koje ne vrati u slijedece dvije/tri godine.. e to je lik koji bi trebao voditi nekakav show. Lik tipa Markus Kafka (MTV) i Mola Adebisi (VIVA)..


Laughing
neko poznati?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.04.2004 09:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Plomba: Pa kad malo bolje pogledas nabrojao sam tvoje karakteristike ali ne, it's not you. Laughing Ili mozda jos ni ne znas da organiziram cijeli show just for you but.. sush!.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dot



Joined: 09 Jan 2004
Posts: 29

PostPosted: 20.04.2004 09:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-->Philatz
ma, da ... originalne. to. sa inventivnom jezicnom konstrukcijom.

nego, idem sad malo u trim... kasnim u startu danas, pa onda radit Cool

cu
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.04.2004 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-->Dot
cu..
ne brini, slozit cemo nekakav show sa Dombom, bit ce sve ok. Smile

Nego, to sa jezicnom konstrukcijom - primjerice Srbi imaju taj svoj .. uhh.. tu svoju konstrukciju.. a tko bi probio led sa nekakvom CRO-Konstrukcijom?
Ma nema sanse da se to desi, pogledaj samo nase glumce koji su kazalisni glumci, u kazalistu su mi super - ali na platnu ili TV-u su kooooma. Dijalog je jako veliki problem.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 20.04.2004 12:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam... ja jos uvijek glasam za knjaza... ima neki weirdo smisao za humor koji totalno lajkam i zna razgovarat s ljudima, intervjui mu idu...

jedna od definitivno najboljih stvari na HRT-u je bila Svlacionica kad je Pervan bio gost... Dancing

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 20.04.2004 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Knjaz je ok, al meni je Lokas nekako jači, ima više energije valjda Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 20.04.2004 13:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lokasov šou mi je dosadan i to jako... Ono sto on kaze u emisiji od 45 minuta je ustvari materijal za recimo 20 minuta emisije. Sta mi najvise ide na jetra ali ono stvarno JAKO je kad onaj bend nakon svake "fore" odsvira onaj idesminajetra đingl. To me ubijaaaaaaaa.

Josko provali neku foru i onda tututututruruururtraalalal bum cum tras. nastavi pricat i onda opet nesto kaze ali bend nije skuzio da je to smjesno, pa ih josko pogleda ili jos gore onako pokaze prstom na njih i onda oni: tututututruruururtraalalal bum cum tras!!1

Ubojstvo.
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 21.04.2004 15:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajde ,ajde... HRT ROCKS!!!
HIT DO HITA!
Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 22.04.2004 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e to nisam gledo a sad ste mi ubili svaku nadu da gledam....inace mi je lokas legenda...knjaz i ekipa su zakooooon....a onaj pjesnik sa nogometne televizije i MIB-a je iz mog kvarta....lik je lud...
lik iz kvarta je tironi i to totalno bar je bio dok je bio na onoj story super novoj....
a i Štrok je takav lik je luuuuuuud.....prije dva tjedna sam bio na tekmi ono kranjcar da silva i sve "zvjezde" iz dinama usminkane u lozi a on u trenirkici kapa na glavi i neke izlizane tenke.....ovi se svi forsaju s nekim autogramima, a on onako cima ekipu i kranjcara kad mu dodje neka curica za autogram....lud je pa ak mu nebudu da li da igra u prvoj nek se baci na tv....ionak novinari kazu da im je on najdrazi sugovornik....

@ Philatz: e stavi i mene na popis za tog voditelja, cak imam i iskustva, a i mogu puno popit... Smile shala

a sto se tice onog humora mislim da nam fali onaj narodni humor koji imamo medju sobom....ajmo rec da je takav slabiji humor bio u seriji Nasi i vasi....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.04.2004 08:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@peewee: Done.. sad si na listi i cekaj da ti se javimo. Smile Inicijacija je bolna ali ono, idemo redom. Sjeti se samo Branka i Zlatka pa ce ti sve bit jasno. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 23.04.2004 09:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
@peewee: Done.. sad si na listi i cekaj da ti se javimo. Smile Inicijacija je bolna ali ono, idemo redom. Sjeti se samo Branka i Zlatka pa ce ti sve bit jasno. Very Happy


dobro, daj prestani vise s tim... taman sam to potisnuo i ti me sad opet podsjetis...
bio je to tragican dan...
vidim ih na obzoru, vadim pusku, nabijam ju, nisanim, pucam...
Branko je odmah pao, tiho, bez glasa...
Zlatko vristi, pokusava pobjeci, ali ja sam bio brzi Twisted Evil ...

samo ti njih salji, imam ja streljiva... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.04.2004 09:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:

dobro, daj prestani vise s tim... taman sam to potisnuo i ti me sad opet podsjetis...
bio je to tragican dan...
vidim ih na obzoru, vadim pusku, nabijam ju, nisanim, pucam...
Branko je odmah pao, tiho, bez glasa...
Zlatko vristi, pokusava pobjeci, ali ja sam bio brzi Twisted Evil ...
samo ti njih salji, imam ja streljiva... Twisted Evil

da. slazem ti sad majmuna pod radnim imenom Kong. Taj ne leti samo pnnk a dnkt.. u prijevodu mislim da znas kaj to znaci. Smile So be aware, yer shot gun can't kill him - but his shot gun can harm you, DEEEEEEEEEEEEEEP. Smile
Kad te Kong primi prizivat ces sile mraka u pomoc it's gonna be like: "Praise the looord..".. Smile
WTF?! Smile
I na kraju kad ce Kong zavrsit s tobom, dok ces lezat bespomocno, poslat cu sinove od Branka i Zlatka da ti se pokenjaju na lifeless body.. onak iz zraka.. Smile))
hahahahhaa Laughing Iss, malo sam se preforso sad.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 23.04.2004 10:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam gledao samo 1. emisiju.. osjećao sam se tupavo nakon gledanja...
Meni nit je bio smiješan nit zabavan, odgledao sam čisto reda-radi do kraja.

On pokuša nekakvu šalu, pa čeka da se ljudi nasmiju i da ekipa izlupa gitare i bubnjeve, pa opet pokuša..

Meni je sve to ličilo na govor političara: kaže nešto za što misli da je pametno i onda čeka da prođe pljesak, pa...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 23.04.2004 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, malo si se preforso... Shocked
daj mi samo reci koordinate prostora gdje ih treniras... imam tu neku spravicu u koju se mogu ukucati koordinate neke, pa ono da probam... ne znam kak se to zove, ovak izgleda



ovog malog ja osobno trenirao...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 23.04.2004 22:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok.
ma super si.....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 26.04.2004 08:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad vi meni recite dali sam ja lud ili je tu neko nesto kopirao.




neznam Smile
koji uzas, kako si to mogu dopustiti?

po meni je taj show uzasan, nemogu ga gledat jer mi je neugodno kak se lokas i oni njegovi brukaju.
da ne pricam za onaj bend koji svakih 30 sec pocne nesto izvodit,... ko da imaju koncert, a ko fucka kad ce i kaj lokas rec.

veliko razocaranje, inace lokas mi je legenda.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.04.2004 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da. Pa eto nije nuzno da je ideja skopirana. Takva je forma i vise nego koristena tako da, nije nista novo niti staro... izgleda slicno a i da je iskopirano.. nema veze.. da li to nekome smeta? meni ne.
Zapravo, ne smeta mi iz razloga jer su forme napravljene u drugacijem stilu tako da se nekakav softni stil od jazzcluba razlikuje od boom-bastic stila joska lokasa.. no opet, to postavlja pitanje.. mozda je autor loga od Lokasa vidio ovaj softni jazzclub logo i odlucio napraviti takav slican, no da logo ne bi slicio 100% jazzclubu - napravio ga je u drugacijem stilu, u ovom slucaju boom-bastic.. as I like to call it.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 26.04.2004 10:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Da. Pa eto nije nuzno da je ideja skopirana. Takva je forma i vise nego koristena tako da, nije nista novo niti staro... izgleda slicno a i da je iskopirano.. nema veze.. da li to nekome smeta? meni ne.
Zapravo, ne smeta mi iz razloga jer su forme napravljene u drugacijem stilu tako da se nekakav softni stil od jazzcluba razlikuje od boom-bastic stila joska lokasa.. no opet, to postavlja pitanje.. mozda je autor loga od Lokasa vidio ovaj softni jazzclub logo i odlucio napraviti takav slican, no da logo ne bi slicio 100% jazzclubu - napravio ga je u drugacijem stilu, u ovom slucaju boom-bastic.. as I like to call it.


Interesting...


Hmm..

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 26.04.2004 16:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma, izgleda da sam jedan od rijetkih kome nije tako losh show, i ja bi mu dao jos vremena....

Po meni je uzasno tesko kod nas isfurat takav show (prvi od te vrste) i josko nije napravio tako los posao, nego je pritisak (ocekivanja) ogroman.

I jos stoji ono da u Hr nemas tolko dobrih gostiju itd. Jos nije dovoljno opustena atmosfera, trebaju se uhodat. Meni je recimo zajeb sto su isli kopirat takav americki talk show, jerbo mi nemamo iste uvjete. Trebali su nekako izmjenit sve to pa bi bilo bolje.


Gosti su svi bili ful oke, osim Rajka Dujmica, koji je ocito dosadni debil kakvog nema (no ofens). Tip je dosadan neopisivo, i zapricao se o debilnim temama i to onako se razvalio na kauc i pricao polagano sa stankama ko da je uvatio boga za jaja. Ja bi ga sutno nogom i izbacio iz showa :)))


Najbolji/najsmjesniji show na hrtu u zadnjih 10ak godina mi e bila "Nogometna TV" koja je nastala spontano za vrijeme svjetskog nogometnog prvenstva (ako se ne varam). Brijem da je Knjaz imo prste u tom, a vodili su Bitorajac, Sinatra, Kolarica i jos neko. Bila je genijalna zbog opustenosti i fenomenalne atmosfere, i opustenog dizajna cjele scenografije. Kasnije je HRT htio napravit nes slicno bez Knjaza, i nastao je onaj "Zivi zid" al nije ni priblizno bio dobar i pre sterilno je sve bilo. Al nogometna TV daje nade da moze bit nesh, samo da se spoji par stvari i mogli bi imat doar show.


HRT je krajem prosle godine planirao pocet sa novom "Vecernjom skolom" sa Pervanom i ekipom.. al onda su radi novca odustali od dosta projekata, ukljucujuci i tog. Zanimljivo je da su se odlucili za puno manje smjesne-showove.


btw. br1 talk show mi je Daily Show sa Jon Stewartom u produkciji Comedy central, koju se nazalost moze uhvatit jedino na CNN-u petkom i subotom u 1:30 - il subotom i nedjeljom u 1:30, uglavnom neko glupo vrijeme, al show je do jaja.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 26.04.2004 20:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

robi wrote:

btw. br1 talk show mi je Daily Show sa Jon Stewartom u produkciji Comedy central, koju se nazalost moze uhvatit jedino na CNN-u


CNN ima tv show? Misliš CCN? Laughing

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 26.04.2004 20:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eeee, piplz, oce to knjaz imat show na erteelu ili mi se cini?

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 26.04.2004 21:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
CNN ima tv show? Misliš CCN?

yap, CNN kupuje od comedy centrala, mislim da ide nedeljom oko 2ujutro (tako nesto)

Quote:
eeee, piplz, oce to knjaz imat show na erteelu ili mi se cini?

kaze da oce :) kaj nisi vidla? znas za doktora, za ovog ne
neznam el ide odmah ili ne, ali yap, bice
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group