Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
the Painkillerz
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2003 19:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gRa wrote:
Što se dotikavlje Misi Helijot sam nek ona worka al u krugu od 10m od mene Smile NHF, ukusi Smile

A Đuka će morat na redizajn ak ga oćemo udat Smile



Ne bi 10 metara bilo dosta... Zahvatila bi te. Mr. Green

A Duke nek šalje lični opis i slike "prije" i "poslije" blajhanja i kastracije (osim ako ima prirodno squeeky glas, ali ja sam ionako oduvijek tvrdio da je Justin "bečki dječak").
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2003 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A nene... nebi mi tak svog Đuku. Kompromis kume, je temelj svake funkcionalne veze :) Nedamo mi svog Đuku zabadava :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2003 19:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gRa wrote:
A nene... nebi mi tak svog Đuku. Kompromis kume, je temelj svake funkcionalne veze Smile Nedamo mi svog Đuku zabadava Smile


Mislim da je Iva, nakon što se podvrgnula ekstenzivnim plastičnim operacijama u svrhu što većeg nalikovanja Britney Spears, zaslužila neke ustupke.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 15.09.2003 19:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj ti nama mjere da vidimo dal je to ok za njega, pa cemo glasat, pa ako je ok, skupljamo pare za svadbu....

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2003 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
daj ti nama mjere da vidimo dal je to ok za njega, pa cemo glasat, pa ako je ok, skupljamo pare za svadbu....


Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2003 20:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
ivan wrote:
e hebote, di god dođem ono miočani Smile

fora je site, pravi drogaški
e da, ne mora vam svaka slika biti fullsize, mogli bi i malo smanjit neke Smile


Heehee *rokt* Nemate se gdje sakrit' od nas... Nećemo stat' dok cijeli balkanski (ovaj, srednjeistočni) blok ne bude Mioc... MUAHAHAHAHAHAHA... Ovaj... Daaa.

e pa ja sam isto kolega Wink
a i mladoženja je bivši kolega Laughing

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kF



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 28
Location: Everything in it's right place

PostPosted: 15.09.2003 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gRa wrote:
Potencijalni muž: Justin Timberlake. <--- javi se Blackdukeu. Molim te. Preklinjem. Smile


pa ce zajedno pricati sto bi radili justinu 1on1? Smile

btw najs sajtic, meni je skroz oke.
i zas zaboga gdje god da prdnes naletis na nekog iz mijoca? Smile

_________________
ISMELLURINE
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2003 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm, pa mogo bi ja skoknut do web sekcije svako malo jel bi mi ovakve zabavne stvari izmakle, jelda grek :))

enihu, ja isto vidio prek ljeta sajt, al ne na dz (nije bilo pod showcase, majke mi) nego na computer love... jer je bilo surfing>blackduke8.0 pa tenkju for det :))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2003 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ivan wrote:
e pa ja sam isto kolega Wink
a i mladoženja je bivši kolega Laughing


Za Dukea znamo - a i ti si nam bio sumnjiv *urokljivo oko zna sve* Mr. Green

Last edited by Painkillerz on 15.09.2003 20:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2003 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kF wrote:
pa ce zajedno pricati sto bi radili justinu 1on1? :)


A, ne bit zloban... to je samo starting point, ono... common interest :)

Last edited by gRa on 15.09.2003 20:25; edited 1 time in total

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2003 20:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
hmm, pa mogo bi ja skoknut do web sekcije svako malo jel bi mi ovakve zabavne stvari izmakle, jelda grek Smile)

enihu, ja isto vidio prek ljeta sajt, al ne na dz (nije bilo pod showcase, majke mi) nego na computer love... jer je bilo surfing>blackduke8.0 pa tenkju for det Smile)


Nemanačemu.

Nego, vidiš ti kako se to proširilo k'o crna kuga... Dođem tu, a svi "Painkillerz? Pih! Vid'li mi to još u kolovozu!" hehe, čini se da se divljačka kampanja isplatila. Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 15.09.2003 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
Nemanačemu.

Nego, vidiš ti kako se to proširilo k'o crna kuga... Dođem tu, a svi "Painkillerz? Pih! Vid'li mi to još u kolovozu!" hehe, čini se da se divljačka kampanja isplatila. Mr. Green


samo tako. agresiva kampanja pglasavanja, jos si domenu *www.painkillerz.com sredite i spremni ste za big time Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
mamulian



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 32
Location: Ma tu sam. Sto?

PostPosted: 15.09.2003 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt je pravo kjut.

preporuke:
-sredite malo splash... bezze je
-fadeout je takoder out
-probajte odradit malo interaktivnosti.. da se mogu uzmat ove "letece" bobe il tako nesto
-odradite sve u cartoon stylu (like nlo..)
-guestbook definitivno treba promjenit
-kvaliternije fotke plus ljepsa obrada...
-promjeniti hosting !!! (ovo je pod must)

_________________
zlatko:mujanovic
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 16.09.2003 10:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm...sajt je kul...al ipak kad bi trazio nekog da mi radi web...mislim da bi se radje odlucio za nekog ko je u stanju iskesirat 400kn godisnje za svoj hosting i domenu..

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
.moody



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 94
Location: tha.Ploče

PostPosted: 17.09.2003 15:25    Post subject: painkilazz Add user to your forum ignore list Reply with quote

.mozet vi i bolje .... rasporedite malo boilje elemente ... jer faking liva strana vam je prazna totalno ... da vam je prazna samo radi ovih tabletina ( give.me.some Shocked ), ili dodajt neke gluposti još ili preorjentirajte elemente ... ajmo ljudi dajte im malo podrške ...

respect.for.all

_________________
.moody
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 21.09.2003 15:08    Post subject: painkillaz Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne, ja nemam problema!
Ali neki ih ljudi imaju i moramo ih razumit...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group