Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
novi projekt // www.regge.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
alen_ST



Joined: 26 May 2004
Posts: 19
Location: Split

PostPosted: 18.06.2004 10:36    Post subject: novi projekt // www.regge.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evala narode..

Evo..kao sto u subjectu pise; moj novi projekt, www.regge.hr ... bacite oko, ako imate volje komentirajte...prijavite bugove! Shocked

Unaprijed hvala...pozdrav! Wink


Exclamation PS: imam jedan bug, vec od ranije poznat...pretpostavljam da se i drugima to dogadjalo, pa me zanima da li je tko pronasao 'lijek'..naime, radi se ne prikazivanju/loadanju .gif grafika kada ih se na istoj stranici pozove tj. koristi vise njih...inace, radi se o IE-u...
Back to top
View user's profile Send private message
kenny



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 22
Location: Našice

PostPosted: 18.06.2004 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad si vec poceo
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
onda ga stavi u sve frameove

u nekima nemas nase znakove č ć ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 18.06.2004 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Čudna mi je slika kad uđeš u O nama - općenito. Kao da si joj namjestio veličinu u Dreamweaveru (ili čemu već radiš), a ne ju resizeao u photoshopu.
Nezgodna mi je ona navigacija gore dole...
Nije mi jasna fukncija desnog okvira: "...s nama do savršenstva..." - valjda ti fali sadržaja.
Site se na 1024 x 768 skrola za par piksela to malo smanji.
Header mi je malo čudan, a izbor boja mi je dobar.

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
alen_ST



Joined: 26 May 2004
Posts: 19
Location: Split

PostPosted: 18.06.2004 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meta tagovi...hvala na raportu...popravljeno/dodano...

mmm...site je dizajniran (dimenzije) po IE (obicnom)..tribalo bi se sve vidit vecini ljudi..mozda bi ga malo i stisnija ali ne mogu radi izbornika...
ona slika na "o nama" je stvarno gadna...tejnks, to cu sredit...nisan primjetija jer vecinu radim u Textpadu...dreamweaver koristim samo za dosadne stvari...

ii...fala za "cudan header" volim cudno Smile i hvala za boje...

iii fala na komentarima..pomazu! Smile

e, da..slogan je njihov, a desni div sluzi za popunjavanje prostora na 1024, na 800 se na vidi pa u njemu triba bit nesto nevazno...ovo nije neki bijesni sadrzaj za to...al' meni je ok...

zivili!
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 18.06.2004 18:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gumbi su mi s onim okvirom nekako....hmmmm....zastarjeli, jeftini....totalno mi kvare dojam koji je inače dobar.

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 18.06.2004 18:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u ovim divovima, nemoj stavljati bevel/emboss efekt. OLD.

inace je dobro.

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
alen_ST



Joined: 26 May 2004
Posts: 19
Location: Split

PostPosted: 18.06.2004 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmh...a meni se bas svidija ovaj bivil/embos...a sad ce ostat (predano klijentu, klijent zadovoljan pa necu dirat...)...al' dobro, u buduce cu imat na umu da nisu vise in... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 20.06.2004 01:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Malo su mi fuj ovi iscrtkani okviri slika. I malo mi je prekompliciran dizajn.
Ne znam. Podloga ( pattern ) je great, mogao bi se malo više istaći.
Slika s desne strane (s nama do savršenstva) ima neuklopljiv blurani okvir. Ili jedna ili sve. Još 1, ja bh maknuo one dvije crte, pravokutnika što ulaze u desnu zeleni podlogu i onu što presjeca banner. Totalno mi ne štimaju. Ne ide skupa kose, dinamične linije i statični oblici pravokutnika. previše miksanja s tim. (Eh, Suba, - moj profesor likovnog u srednjoj, legenda)
cvijet pod menijem tjera na nečitljivost istobojnog teksta.
Less is more, remember?

Jesam pretjero? Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 20.06.2004 04:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije neki bed, al na 1600 1200 ti se malo raspada na desno
ružno mi je ovo gore dolje, i okviri na gumbima
i intro.jpg i ono na općenito loše izgleda.. ovaj prvi stol ko da je loše zrenderiran Very Happy Very Happy općenito isto (pixelasti bridovi Confused ) + cijela stvar izgleda ko loš resize na 33,3%

ostalo mi prolazno, osim logo kaj mi je isto loše resizean i pretamni
Back to top
View user's profile Send private message
alen_ST



Joined: 26 May 2004
Posts: 19
Location: Split

PostPosted: 20.06.2004 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ola!

pretjerani komentar ne postoji...bar sta se mene tice...1000 ljudi 1000 cudi - djir...
U svakom slucaju..sta se tice podloge..hehe, obican pattern iz photoshopa na zelenu podlogu..i da se vise vidi, bilo bi pretjerano...ubija bi malo sve...
- u vezi bluranog okvira...nije jedini, sve grafike u layout-u su blurane...( Smile osim loga ) .. sadrzaj koji ima iscrtkane okvirice ne triba povezivat toliko s layout-om..bar po mom misljenju...
- "kose dinamicne linije" su tu jer je to iskrivljena, recimo 3d slika te linije...tj pravokutnika, tako da moze biti shvacen kao pravokutnik koji presjeca drugi pravokutnik u prostoru...a ne kao trokut i pravokutnik na i stoj povrsini/plohi...
- za cvijet si u pravu...ba ru nekoj mjeri...jer sam nastimavao prozirnost tog layera dok mi se nije ucinilo OK...mozda san ga moga malo jos prozirnijim napravit...
- sta se tice less is more...pa, mislim da nisan pretjera..sve ima svoju svrhu i mejsto...

sve sta je reka -polygon stoji...ALI stranica je pripremljena za posjete od 800 do 1280..sad 1600 mi stvarno nije interesantno trudit se..
za gore dolje...pa, vjerovatno cu to izbjegavat u buduce (posto se zajednica buni Smile )...takodjer i bivil/embos na botunima...a slike san takve dobija..i logo je vec bija sheban...ovo je tzv. sredjeni logo...i mozda bi ga i tribalo malo posvjetlit....

Eto..jos jednom hvala na komentarima...nadan se da nisan upila sa odgovorima..al' pretpostavljam da to nebi tribalo bit nikom mrsko...

pzdrv!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group