Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
zasto? flash problem

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 05.07.2004 22:28    Post subject: zasto? flash problem Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako..na stranici http://www.fiore.com.hr kad se ucitava galerija, odnosno i kad se ucita dok se nesto ne klikne pojavi se ovo http://www.fiore.com.hr/greska.gif
ove smedje i plave crte u doljnjem lijevom kutu nebi trebale tu biti a nekim browserima se tako pojavi..nadam se da netko zna rjesenje... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 06.07.2004 01:17    Post subject: Re: zasto? flash problem Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
ovako..na stranici http://www.fiore.com.hr kad se ucitava galerija, odnosno i kad se ucita dok se nesto ne klikne pojavi se ovo http://www.fiore.com.hr/greska.gif
ove smedje i plave crte u doljnjem lijevom kutu nebi trebale tu biti a nekim browserima se tako pojavi..nadam se da netko zna rjesenje... Crying or Very sad


s obzirom da je to flash, my guess is da je pitanje o verziji flash playera?
jer te crte se vjerojatno jave zbog drukcije interpretacije skrolanja onih slika od flash plugina koji je instaliran..

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 06.07.2004 01:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

quote carr

Ako se taj bug redovito pojavljuje u nekoj verziji playera (a znaju se takve glupave stvari dešavat u flashu) moraš smislit neki workaraound, tj. napravit istu stvar na drugačiji način. Čak i u najnovijem flashu ima par nelogičnih gluposti gdje ne možeš referencirati objekt ili slično (ja pizdim na takve stvari)

Možeš probati napraviti publish u starijoj verziji Confused dunno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 06.07.2004 08:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam..ja recimo u EI-u vidim dobro a u Operi i Firefoxu ne..dok recimo neki ni u EI ne vide dobro..niej mi jasno kako da drugacije napravim pa da se to izbjegne
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 06.07.2004 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
neznam..ja recimo u EI-u vidim dobro a u Operi i Firefoxu ne..dok recimo neki ni u EI ne vide dobro..niej mi jasno kako da drugacije napravim pa da se to izbjegne


meni je isto u svim brovserima.. mozda da postas kod za loadanje galerije i upravljanje buttonima...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 06.07.2004 23:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma problem je u galeriji samoj....i uopce ne kuzim u cemu je fora..imam samo akcije gotoandPlay ili stop ili play...NE KUZIMMMMMM Think Think Think Think Think Think
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nsdsg



Joined: 16 Feb 2004
Posts: 23

PostPosted: 07.07.2004 06:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

quote carr & Sulien

Neke verzije flash player-a nemaju bas najsrecniji image handling. Znaci kad imas previse animiranih slika (kao u tvom slucaju) desava se da se slike koje se zadnje pojavljuju ne izrenderuju propisno. Al' kao sto je vec receno to zavisi od verzije player-a. Kod mene je sve ok i u firefoxu i u IE.

Ako bas hoces da izbegnes to moraces da smislis drugi nacin za pojavljivanje slika (mozda fade in - out).
Back to top
View user's profile Send private message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 07.07.2004 08:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala..budem nesto probala..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group