Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Oružje

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 23.09.2004 10:42    Post subject: Oružje Add user to your forum ignore list Reply with quote

poz. evo nešto i od mene.
www.3dfaust.tk

btw: ako imate kakve dobre slike oružja ili barem linkove, bio bih zahvalan...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 23.09.2004 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile zbirka JNA opreme Smile ...a za što je to namijenjeno?

Sve skupa izgleda dosta realno izmodelirano, samo provjeri BOV (prvi s lijeva) ima u stvarnosti malo drugačiji prednji kraj. - znam jer sam na njemu bio u vojsci. Također onaj stari JNA oklopnjak (prvi s lijeva) traži mrvicu dorade na podvozju i malo je previsok (na njemu mi je stari služio vojsku)

T-55 mi se sviđa. Mrvicu provjeri prednji kraj. Nešto je drugačije u stvarnosti.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.09.2004 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:
Smile zbirka JNA opreme Smile ...a za što je to namijenjeno?
Sve skupa izgleda dosta realno izmodelirano, samo provjeri BOV (prvi s lijeva) ima u stvarnosti malo drugačiji prednji kraj. - znam jer sam na njemu bio u vojsci. Također onaj stari JNA oklopnjak (prvi s lijeva) traži mrvicu dorade na podvozju.
T-55 mi se sviđa. Mrvicu provjeri prednji kraj. Nešto je drugačije u stvarnosti.

praaaavi vojak. Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 23.09.2004 16:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm, dosta teško je napraviti model sa jednom slikom vozila koje je na pola u blati i iza drveća... tako da omjeri veličina nisu baš realni. ostalo je napravljeno (više manje) pomoću blueprita. teško je nabaviti dobre slike...

radi se FPS,
pogledajte na CroArmy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 23.09.2004 17:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

EE, imaš full puno grešaka.

Prvo, T-84 je Ukrajinski tenk, a ne jugoslavenski. Isti takav jugoslavenski je M-84. Znači, prvo makni T-84. Izgled im je sličan jer oboje potječu od T-72, ALI T-84 se u Jugoslaviji ne može nigdje naći.

Drugo. Ona dva APC-a... Taj APC se u biti zove BOV, i sad. Onaj prvi je BOV čija je namjena prevoziti vojnike i to je OK, ali drugi BOV (onaj sa trocijevnim topom) je protuzračno samohodno vozilo (AA gun) i ona mjesta koja su u prvom predviđena za ljude, ovdje služe za prijenos municije, tak da to u biti nije APC.

Treće, M-60 nije TENK čovječe. To je u biti stari APC kojem je u domovinskom ratu već odavno istekao rok upotrebe i nije ih bilo toliko puno kao BOV-ova

T-34 se proizvodio još daleko iza Drugog sv. rata.

Fali ti još puno tehnike sa kojom bi igra izgledala autentično.
Ak ti trebaju slike ili bilo kakav materijal, samo se meni obrati. Ja ti imam tog na gigabajte. Ovo za sada nije loše, ali ja bi pripazio na autentičnost.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 23.09.2004 17:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm, da... ja crtam ono što mi daju. nisam baš upoznati s naoružanjem koje se koristilo... meni je svejedno dal se zove m40 ili MIG21,4 . kužiš, ja samo crtam.

registriraj se na naš forum... trebamo suradnike. Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 23.09.2004 18:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://world.guns.ru/main-e.htm

npr jedna hrvatska puska RT-20 Wink
http://world.guns.ru/sniper/sn56-e.htm

Last edited by edgar on 23.09.2004 20:19; edited 2 times in total

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 23.09.2004 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...osobno, kod takvih ratnih igrica (a posebice filmova) mrzim kad stvari nisu autentično napravljene.

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Garfield



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 82
Location: Bjelovar

PostPosted: 03.11.2004 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kolko ja znam m-60 je tank ... definitnivo, koristen do negdje 1980' mozda malo duze od strane Americke vojske .. Smile

_________________
My software doesn`t have bugs, it just produces random features.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
0viking0



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 03.11.2004 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Je, M-60 je dobar stari nasljednik Pattona u američkoj vojsci i nasljedio ga je m1 Abrams početkom 80-ih, ali...

tak se zove i stari Jugoslavenski transporter kojeg je zamijenio m-80 oklopni transporter. M-60 je zastario i spor transporter koji nije mogao pratiti tada novi M-84 tenk JNA. Danas je ja mislim gotovo svugdje skroz povučen iz upotrebe. Još ga eventualno koristi vojska Republike Srpske, a i to ako. Wink

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 03.11.2004 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da.. a Srbi koriste napredniju tehniku...

Nedavno sam se iznenadio spoznajom da SiCG imaju u zracnoj floti cak 15 komada MIG-29 (!) i čak 4 komada MIG-31 ... hmmm.. jako napredne mašinice za zemlju u takvom stanju...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 10.03.2005 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

poz. da ne otvaram novu temu... bacil sam se na izradu "ručnog" oružja.

pogledajte: www.3dfaust.tk

(teško je pronaći dobre teksture...)
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
srzi



Joined: 07 Dec 2004
Posts: 37

PostPosted: 01.06.2005 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"D O B R O D O Š L I
NA STRANICE UDRUGE
VAL EVANĐELJA"

? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group