Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.risnjak.hr - neplacanje
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Cube
Guest





PostPosted: 08.11.2004 21:14    Post subject: Reply with quote

Ja sam imao takav služaj ali nisam tako postupio,ipak sam stavio na server i čekao,čekao,i čekao,i dobio. Uglavnom i više nego što sam trebao tipa 5 % više.Pa eto nekad se isplati imat strpljenja! (zahvaljujem se pin palu iz japana teri-son-u. ALIGATO) Smile
Back to top
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 08.11.2004 23:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam čitao sve...

jel se tebe negdje spominje kao autora?..jel tebi plaćeno?
ma nek digne 100 tužbi, kaj će dokazat?..da su platili neome ko nije platio osobi koja je to napravila....

simple.....no cash -> no site......
nek se oni razračunaju sa ONOME kome su uplatili.....dotle te iskreno boli kurac.
ti s njima nemaš ugovor i oni te po ničemu nemaju pravo tužit, jedini koga mogu tužit je onja s kim imaju ugovor...dakle, boli te kurac.

uživaj u svemu......i čekaj svoje pare......

ak ja potpišem s tobom ugovor da ću ti nešto napraviti i onda napravim PODUGOVOR s nekim drugom, to se glavnog naručitelja NE TIČE....on NEMA ugovor s tobom....
kratko i jasno.....

nek tuže....ali koga? Wink
di im je ugovor po kojem ti moraš nešto posatvit?
jel ga imaju?
...mislim da ne...

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 09.11.2004 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Q: da li radis na crno ak ti netko plati na ziro ili prek studentservisa (axi student)?
Back to top
View user's profile Send private message
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 09.11.2004 01:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:
Q: da li radis na crno ak ti netko plati na ziro ili prek studentservisa (axi student)?


Ne i ne... Premda bi za uplatu na ziro trebao potpisat neki ugovor, i kasnije ti je to oporezivo...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 09.11.2004 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
.cdr wrote:
Q: da li radis na crno ak ti netko plati na ziro ili prek studentservisa (axi student)?


Ne i ne... Premda bi za uplatu na ziro trebao potpisat neki ugovor, i kasnije ti je to oporezivo...


onda mu nitko ne moze nista.
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 10.11.2004 21:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam jesi li dobio lovu , ali pogledaj kako je to
ovdje rjeseno Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 10.11.2004 22:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe svida mi se kako je to tamo rjeseno Smile

a mozda stavim i ja tako nesto Smile lol
pa onda cu tuzen bit 100% Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.11.2004 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

al moras stavit zarkovu sliku Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Manson



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 5

PostPosted: 11.11.2004 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi tica poslao u zatvor i zatvorio topic... dovoljno dobro i za sve koji citaju i za zarka... ne?
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 11.11.2004 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Manson wrote:
ja bi tica poslao u zatvor i zatvorio topic... dovoljno dobro i za sve koji citaju i za zarka... ne?


heh slatko Mad Mansone , te doma zovu Žare ?

Quote:
leon wrote:

A i e-mail se na sudu vjerovatno (kazem vjerovatno jer ipak je to nase sudstvo) ne bi odrzao kao dokaz jer danas svako malo dijete zna kako spoofat tudji mail...


kako? dakle ako imam brdo mailova korespodencije sa nekom pravnom osobom, to mi možda ne vrijedi na sudu? Si siguran?

Smile

G.


znam da se u slučaju kada se podnese zahtijev za primanjem e-maila kao dokaza, radi se vještačenje e-maila i to samo onog na serveru.
- ne znam kako bi vještačenje proveo nad kopijom u klijentskom inboxu Confused
recimo za exchange koji je bio pod nadzorom stručne osobe stvar se u priznaje kao poslovna korenspondencija. no naravno to nema jačinu ugovora sa potpisom i pečatom.
however izražava namjeru i ekvivalent je usmenog dogovora sa svjedokom.
ne pitajte kako to znam ali znam Wink
Back to top
View user's profile Send private message
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 11.11.2004 18:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mansona znam osobno, ima svoj bolesni i izvrnuti smisao za humor....
al ono ne ocekujem da ga neko shvati niti da ga brani... svejedno mi je Smile uglavnom to nije zarko.


tnax ovo za mail, a mislim da nije nista bitno previse tamo napisano pa ono Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Manson



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 5

PostPosted: 11.11.2004 21:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ trc eh da sam barem zare... sada bi imao ticeve pare i grijao guzicu na havajima Smile il bar u toplicama...

@ tic cuj uvijek se mozesh dogovoriti da ti da pare u nekoj drugoj valuti... krumpiru?
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 11.11.2004 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tic je napravio site za risnjak kao ponudu rješenja koje je tražilo pravno lice Žarko Smile u svoje vlastito vrijeme i neobavezan nikakvim ugovorom, to je ticovo vlasništvo i to što ga je Žare prodao Risnjaku za 6000 kn prije neg kaj ju je kupio od tica za iste novce je isto ko da ja prodam mi3dot.org domenu nekom.

Čemu onda 3 stranice threada? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Patrick



Joined: 01 May 2004
Posts: 59
Location: Zagreb

PostPosted: 12.11.2004 01:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
Čemu onda 3 stranice threada? Very Happy


Pa daj se uživi! Ovo ti je kao Pravda za sve na hrvatski način! Laughing Ili možda Ally McBeal? Wink Al ja mislim da mi3 forum ima bolju pravničku ekipu od njih svih zajedno! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 12.11.2004 02:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Patrick wrote:
-polygon wrote:
Čemu onda 3 stranice threada? Very Happy


Pa daj se uživi! Ovo ti je kao Pravda za sve na hrvatski način! Laughing Ili možda Ally McBeal? Wink Al ja mislim da mi3 forum ima bolju pravničku ekipu od njih svih zajedno! Very Happy


OK ja ću glumit zlikovca onda Very Happy

PRODAJEM MI3 DOMENU. Nemojte pretjerivat s ponudama na pvt. Very Happy Very Happy Very Happy Twisted Evil

Tam Tam Taaaaaam!!!1
Back to top
View user's profile Send private message
Patrick



Joined: 01 May 2004
Posts: 59
Location: Zagreb

PostPosted: 12.11.2004 09:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E sad si naj****!! Shocked Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group