Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Open Canvas intro&sessions

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Teyo



Joined: 05 Sep 2004
Posts: 12
Location: zagreb

PostPosted: 16.11.2004 20:17    Post subject: Open Canvas intro&sessions Add user to your forum ignore list Reply with quote

pretpostavljam da je vecina bar cula za Open Canvas. To je programcic za crtanje,nesto kao potpuno ogoljeni photoshop.
ima osnovne tools,layere i ne bas previse ostalog Very Happy
ali ima u jedinoj verziji koja je besplatna i mogucnost crtanja u mrezi Smile tj jedan komp je server,a drugi su useri, i logiraju se direktno u OC
to daje super stos da mozete sa nekim crtati i prichati u isto vrijeme,a radovi budu nesto kao kolaboracije Smile
druga super stvar je da se sve sto radite snima u .wpe file,tj kasnije mozete ko filmich odvrtit sve sto ste vi ili netko drugi radili. doslovce kao da stojite covjeku iza ledja i gledate sto radi.savrsena stvar za ucenje.inace nesto slicno painter scriptovima,ali jednostavnije Smile

e sad je moja ideja da se mi tu malo probamo izorganizirat,pa kad je nekome dosadno ostavi poruku tu da je open za OC session Smile
mislim,tak i tak non stop se klafra preko icq-a,aim-a,yim-a i slicnih,onda to mozete isto raditi i crtkarati. bar ovi sa likovnim sklonostima.
bilo bi isto tako super da dijelimo .wpe fileove,tj tak se inace radi. bilo bi i super da ih imamo di uploadat al otom potom.

dakle ako idete postat .wpe file nekog rada,stavite naravno njegov link,ali stavite i malu jpg verziju slike,da ljudi znaju sto skidaju!!!


link za OC (open canvas) - http://www.hamiltondraws.com/?link=44
filesize - 400 kb (!!!!)

homepage - http://www.portalgraphics.net/
ima i novijih verzija,koje imaju puno vise opcija i zapravo su jako slicne psu,samo bez filter crapa i brush laga, al nemaju mogucnost crtanja u mrezi,i plachaju se (like we give a crap..)

slicna forum tema sa vec stavljenom hrpom wpe fileova za skinut - http://www.conceptart.org/forums/showthread.php?t=10969&page=1&pp=60

kako vam se cini ovo?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd. All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group