Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 29.10.2003 22:49    Post subject: . Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.mi3dot.org/gallery/work/554/#2358

recimo klik na ovaj link (uzeo random rad)
meni je malo bezveze da se u title-u nakon naslova jos 4 puta ispisuje taj anchor.
el to mora bit tak il niko nije do sad vidio? :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 30.10.2003 01:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zašto baš moj rad... Smile !?
btw...što misliš o njemu Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2003 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da to sam i ja vidio sinoc, valjda ne bi trebao biti nijedan Smile

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 30.10.2003 09:12    Post subject: Re: . Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
meni je malo bezveze da se u title-u nakon naslova jos 4 puta ispisuje taj anchor.
el to mora bit tak il niko nije do sad vidio? Smile

Meni je isto bezveze. Vidio ja to jos davno, al ne mogu dokucit sto je tome uzrok... Naime, mozilla ne lijepi 4 puta anchor, nego samo internet explorer, koji cim je anchor u linku, automatski u title zalijepi i taj anchor. Zasto to na mi3iju radi 4 puta, nisam uspio otkriti... Ima netko ideju ili se vec susretao s tim problemcicem?

@ivan: Ne moze biti nijedan, jedino da link ide bez anchora, a ide s anchorom da te odma baci na taj #neki_broj comment... A IE i mozilla lijepe automatski anchor name na title...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 30.10.2003 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@e27 - cisto random klikanje:), ostavio sam ti koment u galeriju

@zyt - hm... malo mi cudno, nisam zamjetio to prije.
enivej, mozda da probas sa javascriptom ispisat title nakon ucitavanja? nesto tipa onload=document.title (nemoj me lovit za sintaksu, cisto idejno rjesenje)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2003 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam ja za tu varijantu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 30.10.2003 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam ni sumnjao :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 30.10.2003 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oslanjat se na javascript da setira document title je lose. pun qrac stvari na siteu smo radili tak da radi i onoj minornoj kolicini ljudi koji imaju javascript iskljucen, pa bi bilo sad glupo oslanjat se na javascript...

Ja stvarno ne znam i ovaj tren nisam u stanju prokljuvit zasto se multiplicira anchor name u titleu... Palo mi je napamet da je mozda zbog toga sto linkovi zavrsavaju na '/' a ne sa nekim konkretnim imenom dokumenta i ekstenzijom, ali toplo se nadam da nije zbog toga...

Ne znam koji qrac opce IE ima lijepit anchor name u title. To nije definirano standardima. Mozilla to ne radi, al naravno da IE mora bit poseban...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.10.2003 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wiha! mozilla :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 30.10.2003 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
oslanjat se na javascript da setira document title je lose. pun qrac stvari na siteu smo radili tak da radi i onoj minornoj kolicini ljudi koji imaju javascript iskljucen, pa bi bilo sad glupo oslanjat se na javascript...


znam, pa mos ostavit ovaj title, a javascriptom probat eliminirat taj ankor. ionak title vuce iz baze pa ga sam ehoas u js. a oni koji nemaju enejblan js vide normalan title i toe to.
mislim, nije to tolko ni bitno kolko je debilno da se ie glupira

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 30.10.2003 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
znam, pa mos ostavit ovaj title, a javascriptom probat eliminirat taj ankor. ionak title vuce iz baze pa ga sam ehoas u js. a oni koji nemaju enejblan js vide normalan title i toe to.

Sredio sam tak da ako document.title nije jednak onom iz baze, postavi ga na taj iz baze... I meni to sad malo glupo zgleda... Dok ti se ucitava, vidis hasheve... kad se stranica loada, onda se maknu... Stajaznam... mozda cu to maknut...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 31.10.2003 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

It's official. Stvar se desava zbog bug-a u internet exploreru izgleda, izazvan flashom. Naime, kad nema flasha na stranici, ne multiplicira se broj haseva, a kad ga ima, ovisi o tome koliko ima flasheva, toliko ima hasheva... Wierd, a? Smile

Enivej, trazim nacin kako submitat bug report ms-u za internet explorer, al mi ne uspijeva. stalno me redirekta na microsoft.com/croatia tj. na hrvatsku podrsku, a tam nema niceg osim onog broja tel. na kraju sam i nazvao taj broj, ali mi gle cuda nisu mogli pomoci Wink

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 31.10.2003 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zasto me to ne cudi? :))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 31.10.2003 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel zensko bilo?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 31.10.2003 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
jel zensko bilo?

jok. pristojan momak, al jednostavno nije nikad imao veze s ovim...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 31.10.2003 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a dobro. ja volim pristojnost. ali probably odgovaraju na pitanja di se mogu kupit windowsi, di mi je na kutiji serial, i takve, pa ono can't blame them
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 31.10.2003 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
a dobro. ja volim pristojnost. ali probably odgovaraju na pitanja di se mogu kupit windowsi, di mi je na kutiji serial, i takve, pa ono can't blame them

Sure, i wasn't blaming them. Samo sam rekao da tamo ne radi nitko tko bi mi mogao pomoci...
A nije prvi put da sam ih zvao. I kad god sam ih zvao nisu mi mogli rijesiti problem, i uvijek sam morao 5 puta objasnjavati, i slusati prijedloge koji nemaju veze s onim sto mene muci, itd.
Jednostavno, ako nisi common user sa common problemom, podrska ti ne vrijedi...

S tim da sam bas pricao sa tech supportom, ovi na info djelu hendlaju ova simple pitanja koja navodis, a kad im kazes da imas tech stvar, forwardaju te na "pravi" support... Probaj nazvat pa vidi Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 31.10.2003 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aha, "pravi support", za teska pitanjja koja postavlja 0.1%ljudi. a kak onda, ni tam nisu znali?

ps. pa necem ih bezveze zvat, kaj da ih pitam :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 31.10.2003 14:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
aha, "pravi support", za teska pitanjja koja postavlja 0.1%ljudi. a kak onda, ni tam nisu znali?

Ne, ne, izgleda da sam krivo objasnio. Ako ti treba simple informacija (di mi je serial, kak se aktiviraju windows i office itd.), to ti odgovore odma ovi kaj se prvi jave. Ako ti pak ne treba tak nekaj, nego imas pitanje za support, onda te prebace tech support ljudima...
Nemaju odjel za teska pitanja Smile inace bi me valjda tam spojili, jer sam odma na pocetku reko da se ne radi o common stvari nego o bug reportu Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group