Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Maxon Universal, novi TBF

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
snih



Joined: 17 Apr 2004
Posts: 12

PostPosted: 11.08.2004 00:10    Post subject: Maxon Universal, novi TBF Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo baš ga slušam... meni je totalno rastur...
Album je snimljen sa živim bendom, tekstovi su opaki, a pjesme odlične! Dosada, po meni, najbolji njihov album i vjerojatno kandidat za Album godine. Tekstovi podosta depra, ali to je i za očekivat ako netko pjeva o stanju u našoj domovini Crying or Very sad
Odlični ritmovi, neki miks funk-a, reggea i tome slično!
Sve u svemu predlažem svima da izdvoje malo love i kupe album, nećete zažaliti (osim ak ih mrzite)!

... što ga duže slušam, to mi je bolji! Razz Razz Razz

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT!!! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 11.08.2004 08:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, meni su isto super, iako još nisam nabavio novi album... jedino što me na starom iritira pretjerana uporaba echo-a i reverba pa svaka pjesma zvuči kao da odzvanja u nekoj velikoj prostoriji... nadam se da novi album nije takav Smile

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 06.09.2004 02:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kupila sam album, mada rijetko kupujem originale ali znala sam da ovo nece nitko imati... ma odusevljena sam, TBF zakon kao i uvijek... jedva cekam uskoro jos jedan koncert, u Tocki... ma ne znam sto da napisem osim da je album zakon Mr. Green

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 06.09.2004 09:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxon universal - odlican album. odmakli su se malo od svog tipicnog sounda, zavrtili live instrumente i smiksali odlican "koktel". ima svega od laksih balada do nabrijanih head-bangera poput recimo pjesme "heroyix" koja je moj osobni favorit na cijelom albumu, kolko zbog odlicne glazbe tolko i zbog odlicnog inteligentnog teksta. drugi highlight je definitivno "alles gut" al to je "stara" pjesma koju su svi vise manje culi pa znaju o cemu se radi.

slusal sam ih live prije par dana u varazdinu i mogu rec da je koncert bio odlican, dobro su iskombinirali stvari s prva dva i ovog posljednjeg albuma, ak cete imat priliku da ih vidite uzivo obavezno na koncert!

peace

P.S. i kupujte origigi album jer su decki to zasluzili. jebes kopiranje - podrzimo domacu kvalitetnu glazbu Very Happy

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
snih



Joined: 17 Apr 2004
Posts: 12

PostPosted: 06.09.2004 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na koncert sigurno idem čim se prvi put pojave u Zg!

Inače, potpuno podržavam kupovanje originala albuma domaćih kvalitetnih izvođača, kao što je TBF!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 18.09.2004 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo da i ja kazem koju... inace sam TBF fan i decki fakat imaju nesto posebno u svojoj muzici (premda nisam jos nabavio novi cedej, a nit necu dok ne izadjem iz kolica)...

Jedina zamjerka su mi njihovi koncerti... tri puta sam ih slusao uzivo, i sva tri puta su saxali... neznam jel to problem u njima il ljudi za pultom neznaju podesit mikrofone kak treba, no nije ih se skoro nista culo, a kad ih se culo bilo je dosta nerazumljivo...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
snih



Joined: 17 Apr 2004
Posts: 12

PostPosted: 18.09.2004 18:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moram priznati da sam ih gledao samo jednom i to na kratko (20 godina stojedinice) i bili su dobri... tek u zadnje vrijeme sviraju u ovoj postavi i dobro sviraju, a i uvježbani su... za njihove prijašnje žive svirke sam čuo dosta kritika u stilu ove od leona, ali izgleda da su to i oni čuli, pa su se malo uozbiljili!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 18.09.2004 20:03    Post subject: Nostalgična Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljudi, album super, a li pjesma "nostalgična! je nešto najbolje što sam čuo u posljednjjih godinu dana. Kao da su pokupili ono što se meni vrti po glavi već dugo, a vjerujem i mnogima od nas ovdje, i napisali predobre riječi s još boljom glazbenom podlogom.
Kao da je rembrant naslikao riječ nostalgija. Savršeno.

obavezno poslušati!!!!
( ako niste zadrti hdz-ovac. Laughing )

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nimrod



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 05.10.2004 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

danas @ akvarijus !! svi na tbf !!! neznam zakaj je koncert tam,al nema veze, bilo bi luđe da je u tvornici ili u skucu Cool svejedno idem Laughing

_________________
Hello,hello,hello! I'm alive are you suprised?
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 05.10.2004 13:14    Post subject: Reply with quote

evo bas ga slusam i totalno mi bezveze album Sad
mislim da ga ni necu 2put preslusat Sad
a bas sam brijo da ce mi se svidit album!
Back to top
moi



Joined: 05 Oct 2004
Posts: 2

PostPosted: 05.10.2004 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja cu danas na koncert....uvijek mi ih je drago vidjet a navodno je i upad samo 30 kn.
a sto se tice novog albuma..
razocarana sam s guzicama i sisama (4. pjesma na albumu)
da ce bas od svih bendova tbf tak nekej izbrijat...
al valjda svi heroji moraju jednom past...

just 4 the record...ovo je moj prvi post!!!!
dobrodosla ja
hvala
hvala

_________________
...evolution...
...revolution...
...love...
al bez patetike Smile
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 05.10.2004 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moi wrote:
razocarana sam s guzicama i sisama (4. pjesma na albumu)
da ce bas od svih bendova tbf tak nekej izbrijat...
al valjda svi heroji moraju jednom past...


ma daaaaj...nemoj reć da si se uvridila Crying or Very sad ... ekipa stvarno rastura Wink ...

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
moi



Joined: 05 Oct 2004
Posts: 2

PostPosted: 05.10.2004 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nisam se niti malo uvrijedila...
naprosto nisam mislila da uopce tu spiku imaju u glavi..
al nema veze...zabavit cemo se na koncertu enivej
stvarno su simpa

_________________
...evolution...
...revolution...
...love...
al bez patetike Smile
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 05.10.2004 15:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

radi takve spike Smile i jesu genijalnii...totalno drugačiji od ostalih Laughing ... hev fan on koncert Wink

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 05.10.2004 16:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ja sam veceras u Akvarijusu. Prepoznat cete me po suncanim cvikama.

Quote:
I stvar bitna, ne zaboravljam nika'
Izac vanka bez suncanih cvika


Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
djipster
Guest





PostPosted: 06.10.2004 15:04    Post subject: Reply with quote

eo ipak sam se natjero da ga preslusam vise od 2 puta...moro sam...
uglavnom totalno razocaranje...album mi fakat suxa...jedino kaj valja je 5. stvar...
ona..."sareni artikal..."

i mislim da je ping pong umjetnost zdravog djira fakat zakon aobum...ova dva su mi uzas!
Back to top
getoutski



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 77

PostPosted: 09.02.2005 19:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
evo bas ga slusam i totalno mi bezveze album Sad
mislim da ga ni necu 2put preslusat Sad
a bas sam brijo da ce mi se svidit album!


a sto ti volis? purger rap?

kako mozes rec da nije ok, aaa jedino ako si bez ukusa, ili imas predrasude

djipster, ti si neki opaki dj?

che, skate i prljava odjeca?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 09.02.2005 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tell him @getoutski

album je totalni rastur.točka

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 09.02.2005 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moi wrote:
ma nisam se niti malo uvrijedila...
naprosto nisam mislila da uopce tu spiku imaju u glavi..


mislim da si krivo skuzila tu stvar.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 09.02.2005 22:28    Post subject: Re: Maxon Universal, novi TBF Add user to your forum ignore list Reply with quote

snih wrote:
Dosada, po meni, najbolji njihov album


pa nemoš tako...oni su pioniri s ping ponogom...to ne pada u zaborav, ipak je to neš special..
a maxon ono, davno sam to uzela..i slušala još na baćama ovo lito...oke je al definitivno po meni nikad ping pong neće moć nadmašit. sve se to sad nekako prekomercijalizira, po samom zvuku to vidiš...iako tbf nikad neće toliko daleko otić, oni jednostavno nemogu bit preeksponirani..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 09.02.2005 23:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bili su dečki kod nas u Lipiku , povodom kraja božićnog turnira i mogu samo reći da su uživo totalna rasturačina....
Nije bilo baš ljudi ( +- 200 ) Ali atmosfera je bila zakon....
Kao dodatak su nam još poslužili neke starije hitove .....
Ma ludnica, SVI NA TBF Very Happy Very Happy

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 10.02.2005 01:06    Post subject: Reply with quote

getoutski wrote:
djipster wrote:
evo bas ga slusam i totalno mi bezveze album Sad
mislim da ga ni necu 2put preslusat Sad
a bas sam brijo da ce mi se svidit album!


a sto ti volis? purger rap?

kako mozes rec da nije ok, aaa jedino ako si bez ukusa, ili imas predrasude

djipster, ti si neki opaki dj?

che, skate i prljava odjeca?


ne kuzim cemu ovakav stav???
aha...pa ti si onaj kojem sam dao komentar za flyer i logo ...tj pito kolko god imas...
sve oke!
sve oke!

i daj procitaj jos jednom kaj sam napiso za TBF...tj njihov prvi album...to nije purger rap...a reko sam da album rula...

i di si vidio che-a????
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group