Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
erjecnik.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
meta



Joined: 02 Oct 2004
Posts: 16
Location: mi3dot.org

PostPosted: 29.03.2005 00:01    Post subject: erjecnik.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,

Što kažete na www.croit.org/erjecnik

Trenutno je baza od 20 000 riječi dok će za koji dan biti od preko 100 000...
Recite mi što mislite o dizajnu i web aplikaciji (all by me Wink

* Domenu erjecnik.com ću uskoro registrirati kao i hosting uzeti za taj site tako da... Wink

_________________
croit.org // eRjecnik.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 29.03.2005 00:20    Post subject: Reply with quote

dizajn je ok, nije pretjerano ništa. vrlo je uporabljiv riječnik. svidja mi se. samo nadopunjavat riječima i kupit pravu domenu Razz

sve 5 za usability
Back to top
meta



Joined: 02 Oct 2004
Posts: 16
Location: mi3dot.org

PostPosted: 29.03.2005 00:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala lijepo.
Rječnik će biti dopunjen, tj. bit će novi sa preko 100 000 riječi i dopunjavat će se...

Sponzori se već javljaju..... živi urnebes Laughing

_________________
croit.org // eRjecnik.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 29.03.2005 00:57    Post subject: ah.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

divno. stvarno.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 29.03.2005 06:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tip of the week: nikad ne objavljuj domenu, bilo gdje na netu, koju jos nisi/tek planiras kupit jer nikad neznas kakvih sve kretena ima Wink - a ima ih.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 29.03.2005 08:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Tip of the week: nikad ne objavljuj domenu, bilo gdje na netu, koju jos nisi/tek planiras kupit jer nikad neznas kakvih sve kretena ima - a ima ih.

very true......
....sto se tiče stranice ona je ok fino uglađena ali si je bar mogao centrirati...... Wink
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 29.03.2005 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Izgled solidan, ali mi ostalo ne ostavlja baš neki dojam. Postoje na Internetu slični riječnici sa puno većom razinom usability-a i nude puno više pri pregledu ispisanih pojmova (neki imaju i primjere rečenica)... Poradi malo na tome i stvari će izgledati puno bolje! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 29.03.2005 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je baš dobro. iako sam se iznenadio jer sm upisao riječ cat i nije mi našao prijevod...

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 29.03.2005 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Joj meni, daj pogledaj na oglasavanje.php. To je kao HRVATSKO - engleski jezik, a na siteu imaš riječi kao npr. ZAINTERESOVANI i sl.

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 29.03.2005 11:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, hrv. gramatika na nekim mjestima malo šteka

to bi ti trebao biti prioritet
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 29.03.2005 15:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Najs. Dobro urađeno. Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 29.03.2005 15:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Tip of the week: nikad ne objavljuj domenu, bilo gdje na netu, koju jos nisi/tek planiras kupit jer nikad neznas kakvih sve kretena ima Wink - a ima ih.


kupi domenu prije tebe i onda ti ju hoće prodati za 100 baksa, znam iz iskustva. yeah right, nabijem ga Very Happy

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 29.03.2005 17:28    Post subject: Re: erjecnik.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

meta wrote:
Pozdrav,

Što kažete na www.croit.org/erjecnik

Trenutno je baza od 20 000 riječi dok će za koji dan biti od preko 100 000...
Recite mi što mislite o dizajnu i web aplikaciji (all by me Wink

* Domenu erjecnik.com ću uskoro registrirati kao i hosting uzeti za taj site tako da... Wink
mene zanima otkud ti baza rijeci, el koristis onaj besplatni rijecnik koji je izdao onaj neki profesor s PMF-a ili...?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 29.03.2005 18:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:
meni je baš dobro. iako sam se iznenadio jer sm upisao riječ cat i nije mi našao prijevod...

cat ti je mačka na hrvatskom Smile

ne znam, mogao bi malo bolje organizirati sadržaj, malo istaknuti rezultate, možda neki detalji neke življe boje, ovo favorites - homepage maknut iz prvog plana i još dosta detalja koje bi promjenio, logo definitivno nešto drugo

pozdrav

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
meta



Joined: 02 Oct 2004
Posts: 16
Location: mi3dot.org

PostPosted: 29.03.2005 20:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trenutno je test period i time i testna baza, nakon što regi. domenu i prebacim na novi hosting bit će baza riječi sa preko 100 000 riječi.

Quote:
pregledu ispisanih pojmova (neki imaju i primjere rečenica)... Poradi malo na tome i stvari će izgledati puno bolje!

Da, ali trebao bih tada naći hr. rječnik kao i eng. i povezivati uz svaku riječ i opis tj. korištenje iste... not bad... vidjet ću još !

Quote:
Joj meni, daj pogledaj na oglasavanje.php. To je kao HRVATSKO - engleski jezik, a na siteu imaš riječi kao npr. ZAINTERESOVANI i sl.


Sorry, malo me nosi...bh Embarassed


Quote:
mene zanima otkud ti baza rijeci, el koristis onaj besplatni rijecnik koji je izdao onaj neki profesor s PMF-a ili...?


Ma nekakvu sam bazu već davno našao, tražio dozvolu i dobio ne sjećam se tipa baš preko email sam ga kontaktirao...


Quote:
ovo favorites - homepage maknut iz prvog plana i još dosta detalja koje bi promjenio, logo definitivno nešto drugo

Zašto da uklanjam link za postavljanje u Homepage ili Favorites ?! Stranice kao ove bi trebale biti što pristupačnije, zamisli samo koliko će biti posjetilaca koji nisu upoznati nešto previše sa računalom ili nimalo... valjda će im ipak dobro doći... Rolling Eyes

_________________
croit.org // eRjecnik.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
meta



Joined: 02 Oct 2004
Posts: 16
Location: mi3dot.org

PostPosted: 01.04.2005 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rjecnik je gotov, domena je www.erjecnik.com aktivirana i sve je spremno za rad.
Bazu sam napunio oko 170 000 riječi od Dr. Goran Igaly
Ako ima još kakvih prijedloga i sl., izvolite...

_________________
croit.org // eRjecnik.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 02.04.2005 00:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izgleda ok, samo centriraj site kao sto ti je Matija rekao i copyright isto

u headeru dodaj kvacicu na slovo 'c' u rijeci 'rjecnik' Smile

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 02.04.2005 09:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uuuu, dobar fond rijeci. Upises fuck i odma ti da natvrdje izraze.
Ovaj, nego, kad predjes preko kopirajta oznaci jednom jako debelom crnom linijom. Ja bi ju mozda malo stanjio, i da ona ne oznacava jos prazan prostor okolo, nego bas cijeli tekst.
Isto vrijedi i za ove ostale stvari.

Dodaj kvacice u headeru (i u logu i u tekstu odma ispod)
Drugi pasus u oglasavanju: Oglašvanje = Oglašavanje

Mislim da ti na nekim mjestima malo line spacing cudno radi, doduse, mozda si to namjerno napravio, ali mi se nekako pari kao greska.

Inace :thumbs up - > jos da si i stavio umisto ovih tabli <div> i sve to sredio u css-u... e, onda bi bilo prva liga... Wink

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 02.04.2005 09:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lagano je za koristit i ljepo izgleda...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 02.04.2005 21:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bih opet samo rekao da pokusas malo smanjiti visinu stranice (bar naslovnice) kako se ne bi moralo scrollat i u biti ugledat se na google (i slicne stranice) gdje je naglasak cijeli stavljen upravo na upisivanje rijeci i trazenje rezultata...mislim da bi to bila onda dobitna kombinacija Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 02.04.2005 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja upisao 4 riječi (cat, home, ip, fuck) i ništa nije našlo. Dosadilo mi i otišo.
Back to top
View user's profile Send private message
meta



Joined: 02 Oct 2004
Posts: 16
Location: mi3dot.org

PostPosted: 02.04.2005 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ante wrote:
Ja upisao 4 riječi (cat, home, ip, fuck) i ništa nije našlo. Dosadilo mi i otišo.


home
---------
1 home - boravište
2 home - dom
3 home - doma
4 home - domaći
5 home - domaćom
6 home - domovina
7 home - ići kući
8 home - kuća
9 home - kućni
10 home - obitavati
11 home - rodni kraj
12 home - stan
13 home - unutarnji
14 home - unutarnjih
15 home - unutrašnji

cat
-------------
cat - mačak
cat - mačka

i da ne idem na fuck.... samo ip nije našao.. ALI ga je zato našao sa HR na ENG.
"IP - Internet protocol "

Probaj tražiti "Internet protocol" da vidiš... Rolling Eyes

http://www.erjecnik.com/?pojam=Internet+protocol+&p=1&sa=1&jezik=1
http://www.erjecnik.com/?pojam=home&p=1&sa=1&jezik=1
http://www.erjecnik.com/?pojam=ip&p=1&sa=2&jezik=1
http://www.erjecnik.com/?pojam=cat&p=1&sa=1&jezik=1
http://www.erjecnik.com/?pojam=fuck&p=1&sa=1&jezik=1

_________________
croit.org // eRjecnik.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group