Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Natjecanje u dizajnu plakata Europa 2020

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 14.04.2005 14:31    Post subject: Natjecanje u dizajnu plakata Europa 2020 Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.mei.hr

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2005 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako je pozivni natječaj, to znači da ne mogu sudjelovati ako nisam dobio pozivnicu ???
or what?

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 17.04.2005 15:02    Post subject: Reply with quote

jurka wrote:
ako je pozivni natječaj, to znači da ne mogu sudjelovati ako nisam dobio pozivnicu ???
or what?


da tocno to...samo oni koji su pozvani Sad
najvjerojatnije namjesteni jer pozivni nema niakve prednosti nad pozivno - javnim ili javnim jer svi pozvanici dobiju obestecenje...
pozdrav
Back to top
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 17.04.2005 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u pravilima pise :
"...U ovom natjecanju mogu sudjelovati dizajneri koji se profesionalno bave grafičkim dizajnom i studenti dizajna!"

"U natjecanju ne mogu sudjelovati organizatori i članovi Povjerenstva za ocjenjivanje radova"

"Natjecatelji su dužni u skladu s ovim Pravilima poslati svoje radove i potpisan Obrazac za prijavu. Radovi pristigli
na adresu organizatora, čiji autori uz radove nisu poslali i potpisan Obrazac za prijavu kako je opisano u točki 6.
ovih Pravila, neće se uzeti u razmatranje."

.... jedino ocito nemres biti entuzijast-dizajner po njihovom...
a i zasto bi stavljali obrasce na web ako se obracaju "pozvanoj nekolicini", sta ne?
Wink

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 17.04.2005 18:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nave wrote:
a i zasto bi stavljali obrasce na web ako se obracaju "pozvanoj nekolicini", sta ne?

obrazac je na webu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 17.04.2005 19:06    Post subject: Reply with quote

ja sam samo dao definiciju pozivnog natjecaja Embarassed Embarassed Embarassed
Back to top
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 17.04.2005 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
obrazac je na webu


da, ali covjek je pitao jel se i on moze samopozvati ili nije u igri....
odgovor je bio na tu temu.
Moj kopi-pejst je bio namjenjen onima koji lutaju obrascem Wink

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group