Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
A šta sa Akademijom Likovne Umjetnosti?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
VerbNero



Joined: 05 Feb 2005
Posts: 64
Location: varazdin, lipovnik

PostPosted: 31.03.2005 23:30    Post subject: A šta sa Akademijom Likovne Umjetnosti? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidio sam temu o grafičkom dizajnu, ali šta sa akademijom likovne umjetnosti?Ljudi mi govore da to zaboravim (jel nisam dijete poznatog umjetnika).Stvarno me zanima grafika -2D i 3D (inače radim u mayi, photoshopu, flashu, terragenu,crtam,..) i želim učiti. U zadnje vrijeme samo mi u glavu lupaju nove ideje za radove.Zanima me digitalna animacija. Vidio sam kolko ljudi primaju na ALU (skoro mi je herc otkazal !!).10 za animaciju. Ako neko ima kakvog iskustva s to akademijom ili neko tko mi može pomoći u mojem daljnjem obrazovanju => HELP )8. Zanima me jel imaju kakvi tečajevi klasičnog crtanja (inače sam iz Vž-a) i koje su cijene?

Budem vam zahvalan (8
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vinka



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 7
Location: velika gorica, rijeka

PostPosted: 17.04.2005 22:35    Post subject: akademija Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja baš htjedoh pitat u vezi akademije,ako tko ima informacije šta najbolje prolazi u mapama za npr. slikarstvo, kakav je prijamni i sl. nek mi svakako javi. bila bih vrlo zahvalna Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 17.04.2005 22:42    Post subject: Re: akademija Add user to your forum ignore list Reply with quote

vinka wrote:
i ja baš htjedoh pitat u vezi akademije,ako tko ima informacije šta najbolje prolazi u mapama za npr. slikarstvo, kakav je prijamni i sl. nek mi svakako javi. bila bih vrlo zahvalna Very Happy


za slikarstvo najviše aktovi i portreti fkors..
ne sjećam se tocno kaje bilo na prijamnom (ne meni, ja sam iso na grafiku, al isla je frendica)..ugl vec gore spomenuto..mislim cak i nekaj po volji..bar je grafila imala tak. Very Happy
gud lak!

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vinka



Joined: 15 Apr 2004
Posts: 7
Location: velika gorica, rijeka

PostPosted: 17.04.2005 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onda sam na dobrom putu, nadam se. hvala Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 17.04.2005 23:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imas skolu animacije u sc-u pocinje 18.4. tj danas! mislim 1650 kn u tri rate traje 5 mj i predaju profesori sa akademije....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group