Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ONLINE STRIP

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 07.04.2005 08:24    Post subject: ONLINE STRIP Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo vam je moj online strip, nisam se toliko trudio oko dizajna stranice i cak svi koji imaju firefox browser ce uvidjeti bug a korisnici IE-a sve vide dobro, radim na tome da je sredim.

bitan je strip Smile

link je http://www.ninjalessons.tk
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 07.04.2005 08:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zakon... samo pohvale pohvale... nego mi je prekratko Smile mi bi josh ...
keep it up Exclamation

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 07.04.2005 08:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fino, lijepa ideja za web-stranicu odlično crtaš strip.... Smile
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 07.04.2005 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo necu dizajn komentirat, nego strip:
ideja je ok. ono sto bi ja mjenjala je definitvno font! kad vidim Comic Sans dize mi se kosa na glavi. postoji toliko simpa strip fontova koje mozes koristit, potrazi na
www.dafont.com
drugo - malo mi ne pasu neke sitnice kao npr. u lesson 1: mama izgleda vise kao sestra ili cura
i mozda bi bilo efektnije da na frejmu di dobije tres u glavu njegov izraz lica bude izrazajniji tj. smijesniji
sve u svemu vidi se da se trudis, samo fali mi malo stila u likovima.
samo hrabro! Razz
pzdrv
Back to top
View user's profile Send private message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 07.04.2005 08:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

quote nemogirl

i daj se pliz potrudi za dizajn, da bude kvalitetan ko sadržaj Wink

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 07.04.2005 08:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala za link za fontove, sigurno cu ga promijeniti... a ovo ti je vise manga đir crtanja stripa pa sam htio da se to i primjeti ,tako da stoji to da se ne kuzi da li je mama ili sestra (mada ima i zgodnih i mlađih mama Very Happy ,šala )... sigurno da cu se truditi da bude sto bolji...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 07.04.2005 09:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dajte mi prijedloge sta da napravim i sa webom isto, jer nemam ideju kako da to isfuram a da je stvarno dobro, bitno je da se strip vidi čitati a izbacio bi opciju da se otvara u svom prozoru (to je totalno out sta se web comica tice).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 07.04.2005 11:10    Post subject: . Add user to your forum ignore list Reply with quote

zakon su ti stripovi, jedva čekam nastavke!

u čemu crtaš?

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 07.04.2005 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

olovka,tuš i photoshop 7.0
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 07.04.2005 12:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fora strip dobro nacrtano i dobar sadržaj...očemo još! Nego kao što je unique rekao potrudi se ipak malo i oko dizajna stranice onda će sve skupa još bolje izgledat iako je i sada ok! Wink Keep it cool!

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 08.04.2005 08:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

promjenio sam layout i imam problem a tice se firefoxa, ne cita mi javu koja mi je u biti navigacija za stranicu ,dok na IE radi bez problema, moze pomoć....hvala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 08.04.2005 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto ti je ovo?
Code:
<td height="441" valign="top"><div align="right"><font color="#FFFFFF">kristijan
        dundović</font></div></td>

kao prvo, posebna celija samo da bi napisao ime i prezime je jako nepotrebno. ali jos davat toj celiji visinu od 441px? Confused

strip je zakon, ali layout... steta.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 08.04.2005 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ove strelice u meniju mi nisu bash...
i trebao bi razmak između njih i teksta ako ih ostaviš

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 08.04.2005 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
sto ti je ovo?
Code:
<td height="441" valign="top"><div align="right"><font color="#FFFFFF">kristijan
        dundović</font></div></td>

kao prvo, posebna celija samo da bi napisao ime i prezime je jako nepotrebno. ali jos davat toj celiji visinu od 441px? Confused

strip je zakon, ali layout... steta.


nemam pojma sta je to ali sigurno mi visina celije samo za ime nije 441 px,vjerovatno se odnosi na celiju u kojoj se otvara strip ili nesto ili nisam upladao dobar file..ne znam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 08.04.2005 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

JOJO wrote:
ove strelice u meniju mi nisu bash...
i trebao bi razmak između njih i teksta ako ih ostaviš


probat cu rjesiti strelice, barem razmak ako ne njih,moram vidjeti da li mi program pomocu kojeg radim meni ima mogucnost da maknem to ili da stavim razmak
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 08.04.2005 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moon wrote:
nemam pojma sta je to ali sigurno mi visina celije samo za ime nije 441 px,vjerovatno se odnosi na celiju u kojoj se otvara strip ili nesto ili nisam upladao dobar file..ne znam

pa ocito je ako sam kopi-pejstala doticni redak, a to se i vidi u browseru jer je taj dio nenormalno velik i prazan. btw, nema razloga da ime bude u posebnoj celiji Confused

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 08.04.2005 15:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

htio sam sasvim neku drugu stvar imati u celiji gdje mi je ime ,nakraju je ostalo samo ime i neda mi se to ispravljati jer sve radi bez problema ,nisam picajzla ,bitnije su mi druge stvari...za sada sam sretan sta sam sredio navigaciju da ih vecina browsera moze gledati, to mi je bilo najbitinije i necu vise raditi na layoutu jer mi se svidja ,sada je vrijeme za nove nastavke stripa... a s vremenom kad naucim oko weba jos stvari sigurno ce biti promjena, jos sam rookie u pravljenju stranica
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 08.04.2005 15:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moon wrote:
htio sam sasvim neku drugu stvar imati u celiji gdje mi je ime ,nakraju je ostalo samo ime i neda mi se to ispravljati jer sve radi bez problema ,nisam picajzla ,bitnije su mi druge stvari...za sada sam sretan sta sam sredio navigaciju da ih vecina browsera moze gledati, to mi je bilo najbitinije i necu vise raditi na layoutu jer mi se svidja ,sada je vrijeme za nove nastavke stripa... a s vremenom kad naucim oko weba jos stvari sigurno ce biti promjena, jos sam rookie u pravljenju stranica

pa ne znam, mene bi na tvom mjestu jako nerviralo tih 400 praznih pixela (na primjer pojavljuje se scrollbar a ne bi trebao jer bi sve fino stalo u prozor), ali opet to sam samo ja, picajzla.. Razz

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 08.04.2005 15:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako se ne varam to vise nije tako jer sam to promijenio jos odavno....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 08.04.2005 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nope, jos uvijek je tako.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 08.04.2005 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

otvara ti stare stranice onda...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 08.04.2005 15:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni pise height 100px, ma nema veze... bas me briga

i zamjenio sam strelice sa tockicama i istina vise mi se svidja sada
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Moon



Joined: 26 Jul 2004
Posts: 37
Location: Rijeka

PostPosted: 20.04.2005 08:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stavio sam nove nastavke ako nekoga zanima...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 20.04.2005 09:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prva dva su bila malo smješnija al i ovi su dobri
još jedna primjedba - nekako mi tvoj potpis na home linku ne paše, ja bih promijenila font

keep on drawing...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group