Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Medicinski fakultet Rijeka

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ikovic



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 10

PostPosted: 27.04.2005 13:29    Post subject: Medicinski fakultet Rijeka Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,

Trebaju mi vasi komentari i prijedlozi.
Naime, web stranice Medicinskog fakulteta u Rijeci (http://www.medri.hr) su vec godinama totalna koma.

Zamolili su nas par studenta da napravimo prijedlog novih stranica. Prijedlog koji smo izradili nalazi se na adresi http://mi.medri.hr/test

Sto mislite? Imamo sastanak za nekih 2 tjedna, pa bi nam pomoc dobro dosla.

Hvala unaprijed
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 27.04.2005 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- rollover na meniju ... Shocked
- logo ok, osim.. times New Roman - ne znam bas
- background - jos jedan u nizu crtico-manijaka... Smile
- font u submeniju mogao bi biti malo manji...
- overall: uz malo dorade - solidno
Back to top
View user's profile Send private message
random



Joined: 30 Jul 2004
Posts: 58
Location: Ri

PostPosted: 27.04.2005 13:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na 1024x768 imas dva scrolla - ubij jednog... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ikovic



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 10

PostPosted: 27.04.2005 13:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- logo ok, osim.. times New Roman - ne znam bas - Takav je font od faksa i ne znam dal ce ga dati mijenjati
- background - jos jedan u nizu crtico-manijaka... Smile - Ma glupost to je samo privremeno da nije background cisto bijel, s njim cemo se jos igrati

Hvala

Inace zaboravio sam napomenuti da sa index stranice rade linkovi O fakultetu, Ustroj i webmail.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 27.04.2005 17:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesus, kako se taj fax promijenio Shocked (na bolje of course, izgleda ko svemirski brod po onim fotkama)
a i dekan se promijenio Shocked

nadam se da su se i asistenti iz anatomije promijenili Laughing

pocetak mi se sasvim svidja (osim roll-overa Confused ), al pazi da se meni mijenja samo text na engleskom sve ostalo (meni i breadcrumb) ostaje na hr. na tome vjerojatno jos radite Smile

e da, i sta oni brzi linkovi traze na dnu?

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ikovic



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 10

PostPosted: 27.04.2005 17:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
jesus, kako se taj fax promijenio Shocked (na bolje of course, izgleda ko svemirski brod po onim fotkama) - da faks je sad fakat sređen tip-top - jos ovo nisu najnovije fotke, a ni najbolje

nadam se da su se i asistenti iz anatomije promijenili Laughing - asistenti da, ali glavna imperatorica ne Smile

pocetak mi se sasvim svidja (osim roll-overa Confused ) - Ok, nikome se za sad ne sviđa roll over neki prijedlog?

e da, i sta oni brzi linkovi traze na dnu? - ma htjeli smo to ubaciti (listu sa svim linkovima) posto je web dosta kompleksan (7 studija, 40 katedri itd.), u dosta nivoa, sa mali milion linkova - pa da se mozes brzo preskociti na neki dio koji te interesira
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.04.2005 17:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdravi mi doriana hirsla!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ikovic



Joined: 27 Apr 2005
Posts: 10

PostPosted: 27.04.2005 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
pozdravi mi doriana hirsla! - vrijedi!
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 27.04.2005 19:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
da faks je sad fakat sređen tip-top - jos ovo nisu najnovije fotke, a ni najbolje

a vidi se da je proslo 15 godina Shocked

Quote:
nadam se da su se i asistenti iz anatomije promijenili Laughing [color=red] asistenti da, ali glavna imperatorica ne Smile

ona zgodna, bajakic, ili tako nesto? kako me ta zena "obozavala" Laughing

Quote:
- Ok, nikome se za sad ne sviđa roll over neki prijedlog?

pa jesi skuzio da ne radi? lomu sliku, napravi ga kako treba pa ce biti dobro Smile
Quote:

e da, i sta oni brzi linkovi traze na dnu? [color=red] - ma htjeli smo to ubaciti (listu sa svim linkovima) posto je web dosta kompleksan (7 studija, 40 katedri itd.), u dosta nivoa, sa mali milion linkova - pa da se mozes brzo preskociti na neki dio koji te interesira

ma sve kul ideja odlicna ali sta ste ih stavili na dno? stavite ih negdje gore da se bolje vide Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 27.04.2005 19:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- crvena boja mi je nekako precrvena (subjektivno - ne slusaj me Wink )
- rollover na meniju je grozan (vidljivost losa)
- font opcenito na meniju mi nije nest bas...
- brzi linkovi mi nemaju bas nekog smisla, meni je vidljiv, a na pocetku razbijaju cjelinu...

inace, moglo bi biti kul uz jos malo dorade... ali zato i imate jos 2 tjedna Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 28.04.2005 08:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlična ideja ,loša realizacija(detalji,detalji,detalji).!
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
briganti



Joined: 02 May 2005
Posts: 1

PostPosted: 02.05.2005 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne kuzim, zasto nisu dovoljno dobre nove stranice kojima se moze pristupiti preko starog site-a? Sorry nemam nekih specijalnih sugestija - sretno sa radom!!!

http://www.medri.hr/novi/index.php
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group