Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Flash pomoć

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ana46



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 31

PostPosted: 28.05.2005 16:16    Post subject: Flash pomoć Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako:
htjela bih za web stranicu napraviti obrise osobe koja napravi neki pokret, na home stranici bih da napravi pokret i stane (imala bih vise tih "obrisa"), a kasnije kad predjes misem preko iznad nje se ispise tekst linka i ona napravi neki pokret npr. ima ruku na boku i kad predjes misem makne ruku negdje ili napravi nesto i ispise se iznad tekst linka.

buduci da sam pocetnik u flashu, ne znam kako bih to tocno napravila i koliko je tako nesto komplicirano napraviti? Confused
svaka pomoc je dobrodosla! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Frikec



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 83

PostPosted: 28.05.2005 16:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako nesto?
Samo pitam, nemam pojma kako najlakse izvest, u biti i mene zanima.
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 28.05.2005 17:18    Post subject: Reply with quote

pogledaj na www.flashkit.com , tamo nadješ primjere i probaj skontat. To je dosta lose u flashu, tak da... neznam jel ti se isplati trudit.
Back to top
ana46



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 31

PostPosted: 28.05.2005 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Frikec: da, tako nesto slicno- u principu uz malo manje pokreta.

andrej` : znam, to sam i mislila zato i sam i pitala da vidim da li mozda ipak nije tako bed kak se meni cini Smile budem proucila link, pa javim ako uspijem skuziti

Thanks!!!! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 28.05.2005 17:25    Post subject: Reply with quote

Np Wink uvijek volim pomoc osobi suprotnog spola Wink Wink
Back to top
ana46



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 31

PostPosted: 29.05.2005 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda sam nasla odgovor, sigurna sam da se to moze i na puno bolji nacin, ali probat cu s ovim nesto napraviti, pa ako uspijem javim vam! Smile

http://www.kirupa.com/developer/mx/cartoon.htm

to je mozda vise za cartoons, ali probat cu Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 29.05.2005 22:35    Post subject: Reply with quote

...nije to to.

ono s ljudima kontam da je to import iz nekog drugog programa. neznam
Back to top
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 31.05.2005 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo to se radi "otprilike ovako" Wink,, snimis nesto(mali film) s kamerom, prebacis na komp, uvalis to u adobe premiere, tu u kanalima ili cromakey napravis da je to u dvi boje,a pri snimanju bi bilo dobro da to odma rijesis isped plavog zida ili bijelog zida.
onda odrezes dio koji ti treba i exportiras ga(8 do15 fps,nemoj povise jer ceti fail bit velik)
ili kao kompresirani avi, ili kao gif ili tiff ili....ako ga exportiras ko avi u flashu 2004 mozes radit
sa flv.formatom, ako ga exportiras kao tiif mozes obrađivat svaku sliku posebno i sejvat za web, ima jos nacina ali ovo ti je naj jednostavnije,mozes prebacivat i slike odmah u flash pa ic na opciju trace bitmap ali to nije neko rjesenje u stvari ovisi koju zelis kvalitetu.

pozdrav Cool

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ana46



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 31

PostPosted: 31.05.2005 19:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thanks!!! Very Happy vec sam mislila da nema ljudi koji to znaju napraviti Smile
proucit cu po tvojim uputama Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 01.06.2005 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako ti možda pomogne ovo http://matko-laginja.hr
.....sve ti je animirano(djeca,profesori........mogu ti dati neke flaove ako ti treba za početak.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group