Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
EESTEC

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 25.06.2005 02:14    Post subject: EESTEC Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.eestec.hr/

//EDIT - zasto bez www vama nije radilo? Confused meni radi oboje.

gomila stranica je "u izradi" jer cekam materijale od ekipe... ali to tako stoji vec mjesecima a nitko nije pretjerano zabrinut, pa okej...
na nekim stranicama moram sredit hrvatske znakove jer su oni pisani u win encodingu, a sad je sajt u UTF-8 ... al ne mogu sad, umorna sam x_x

ma ono kolko para tolko muzike (a.k.a. besplatno), ali generalni dojam me zanima.

Last edited by nel`chee on 25.06.2005 18:04; edited 1 time in total

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 25.06.2005 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile ok, znam da je besplatno, al nisi morala tak doslovno ić na to "kolko para..." - nema niš na linku, could not be found...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 25.06.2005 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

The page cannot be displayed
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 25.06.2005 10:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
The page cannot be displayed


http://www.eestec.hr/ Very Happy

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 25.06.2005 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eeee....sad vidim thx keko ..........
....dobro si rekla nel`chee koliko para toliko muzike...... Very Happy
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 25.06.2005 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

radje nemoj radit nego nego ic sistemom koliko para toliko muzike, radis ako imas slobodnog vremena odnosno ako ti ne odnosi vrime za posao koji je placen......i valjda to radis sa zadovoljstvom
tebi ce ta stranica bit referenca

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 25.06.2005 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

napravila sam nesto cime sam bila zadovoljna, a onda su me decki ubili u pojam
"a mi ne zelimo da bude zeleno" i slicne pizdarije. kad im das nesto besplatno, ne znaju to cijenit i onda izgubim motivaciju.
digla sam ruke od toga da radim za sebe i odlucila da cu napravit za njih, mada svih boli djon za te stranice cim mi ne daju nikakve materijale.

da radim po svom, izgledalo bi drugacije - ali ne radim.

a dobro sto konkretno tako grozno ne valja? mislim da je jednostavno, funkcionalno i boje su ugodne.
za usporedbu: http://www.eestec.org/

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 25.06.2005 19:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...a nije da ne valja, nego napravljeno je tako kao što si rekla "bez motivacije"(totalno te shvaćam,i ve been there Wink )vrlo minimalistički i jednostavno......ali kad radiš nekom stranicu Astolitu ti je dobro rekao radiš je radi sebe i svoje reference zato moraš na početku raditi što bolje sajtove jer te oni prodaju.........
sve u svemu stranica je ok!
pozdrav i sretno Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
pink



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 32
Location: zagreb

PostPosted: 25.06.2005 19:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bez uvrede, ali meni je ovo patetika. sorry jos jednom, ali trash kingdom. kaj se tice motivacije...znam kak je ali ipak... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 25.06.2005 23:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

well, vidjela sam da se i losiji radovi uzdizu na nebesa rijecima "najs, uredno i jednostavno" no kad ja napravim nesto jednostavno onda je to patetika i trash. znam da nije my best, no u usporedbi sa drugim LC-evima nije ni tako katastrofalno.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 26.06.2005 00:16    Post subject: Reply with quote

nel`chee wrote:
well, vidjela sam da se i losiji radovi uzdizu na nebesa rijecima "najs, uredno i jednostavno" no kad ja napravim nesto jednostavno onda je to patetika i trash. znam da nije my best, no u usporedbi sa drugim LC-evima nije ni tako katastrofalno.


Ego Smile
Meni je osobno isto katastrofa ali pređi preko tih komentara. Recimo, meni je ovaj moj coastaldisturbance trenutno bezveze i maknut ću ga za koji dan iako se mnogima sviđa (i mnogima ne sviđa). Ako si ti zadovoljna sa radom, i klijenti, onda ok. Ali gledano objektivno, rad je čisto bezveze i treba imati osjećaj za lijepo što ti izgleda nemaš sudeći po tome da misliš da je ovaj rad ok. I ne ulazi sad u flame Wink
Back to top
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 26.06.2005 00:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jea and maybe I should just quit Rolling Eyes

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 26.06.2005 00:25    Post subject: Reply with quote

That's the spirit!

Na forumu ima gro pojedinaca, i najbolje ti je izgraditi neki osobni filter čije ćeš komentare više shvaćati ozbiljno i primati a čije ćeš manje.

Gladaj, ja sam već moga imati svoj portfolio sa podosta radova. A nemam niti jedan, em odustanem, em mi se ne sviđa meni osobno, em ih satarem sa diska što namjerno, što slučajno, itd... Nemam ništa doslovno, nikad nisam zadovoljan, jebiga. Mislim da ću se tek skrasiti kad budem ima svoj komp u sobi...
Back to top
Ripper



Joined: 08 Apr 2005
Posts: 64
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2005 01:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
jea and maybe I should just quit Rolling Eyes


ma daaaajj... pa nedaj se obeshrabrit tako lako.. netko mudar jednom rece "Kritiku i pohvalu prihvacaj jednakim intenzitetom"...
slazem se da site ne izgleda bas jebacki, ali nisi na losem putu i uz malo vise truda vjerujem da mozes izvuci nesto iz tog layouta.. remember, it's about playing and fooling around.. mislim da nitko nije prohodao a da nije morao puzati neko vrijeme

evo nekih mojih sugestija
a) header : mozda neka makro fotka ili detalj chipseta (u boji)
b) smanji "logo" u headeru i stavi ga recimo unutar nekog obojanog kvadrata ili slicno.. ne prek fotke
c) ispod headera odmah naljepi (bez razmaka, paddinga i sl.) neku traku za meni i smanji font kojim su ispisane kategorije
d) makni onakav rollover i napravi neki drugi, tipa neka se tekst samo oboji u neku boju, ili ako uspijes izvesti neki zanimljiv glow efkt (poigraj se)
e) dio za sadrzaj neka bude bijeli i za naslove nemoj koristiti "ALL CAPS", slobodno neka budu malo veci
f) makni fotku ispod menija i objoji ga u neku odgovarajucu boju
g) footer neka ostane isti reciimo, ali bez onog webmaster, to mozes diskretnije (recimo arial 10 pt) smjestiti lijevo

P.S. Ignoriraj moje sugestije i radi po svom!!!!

_________________
Wine is fine, but whiskey's quicker
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 26.06.2005 03:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

m nja I just flipped jer eto takav dan kad se odlucilo sve urotit protiv mene, a ovo je samo bio secer na kraju...

i eto labilna kakva jesam umjesto da idem ucit mehaniku upalila sam photoshop i isla nesto sasvim drugacije...



posto sam idiot za headere nemam pojma kako da uklopim logo, ali mislim da bi meni mogao bit nesto tipa ovo: http://www.lunacore.com/

ma nemam pojma. header suxa skroz i nemam pojma sto da radim s njim. nije ni ovo drugo biljantno tj. u ovom trenutku mi suxa sto god da napravim, ali header me najvise muci. i... ne znam. ma nja idem spavat.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 26.06.2005 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@nel' chee: mislim stvarno, i ti svakog shvaćaš ozbiljno!

Evo gledam stranicu i jedini negativan dojam je da dizajn izgleda nešto 'starije' - ali pogledam kod i vidim da je sve uredno složeno, pomoću div-ova i css-a i to odmah diskreditira sve koji tvoju stranicu trpaju u 'trash' sekciju.

OK, meni se osobno ne sviđaju boje i ne vidim podkategorije (za članove, linkovi) - ali nel'chee to sve promjeni, uključujući i header, in a blink Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 26.06.2005 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

well hvala Smile barem nesto utjesno za cut.

inace Ripper mi je svojim prijedlozima zapravo dao ideju, ali sad moram ucit pa ne mogu prionut na posao...

anyway, to sto imam na umu nema veze ni sa ovim sto je sad ni sa ovim "prijedlogom" od nocas...

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group