Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
moram pitati dali se u AFTER EFFECTSU 6.0 moze....

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 08.08.2005 22:22    Post subject: moram pitati dali se u AFTER EFFECTSU 6.0 moze.... Add user to your forum ignore list Reply with quote

dali se u AFTER EFFECTSU 6.0 moze....stavljat efekte na text i to one koji odma naprave npr. da se sva slova drmaju,okrecu,padaju od gore dolaze od dole ili slicno.(znam da se to moze animiranjem ali ima slatkih efekata koji rade nesto sto nemogu opisat ,mislim da me shvacate) . (opet sam gledo filmic kako covjek dodaje efekte na text napisan u kompoziciji ) i ode ne window/effects/ i tamo otvori efekte kojih ima ko u prici..dok ja mislim da ja to nemam u A:E 6.0,mislim da je on rabio pro...zar je moguce da after 6.0 nema tu opciju stavljanja predivnih efekata brzo i jednostavno?




a i dalje me zanima dali vi koji koristite after ponekad radite sa par layera u PhotoShopu i onda te layere importate u After E. pa ih animirate? zasigurno da.
ali ja nikako nemogu da mi layeri nakon importa u after imaju sve one layer stylove koje sam im stavio u PhotoShopu. izgube se i nakraju dobijem nesto sasvim sedmo jer mi layeri pogube svoj izgled koj sam ja htio da imaju.
izgube ga inportom u after,zasto?mozda jer neznam importat na pravi nacin ..mozda treba inportat na odredjen nacin ..neki formmat ...?

ili na koj nacin uvest sliku iz PhotoShopa sa layerima u AfterEfects a da layeri ne izgube layesr stilove postavljene u PhotoShopu,te da ih se moze animirati i da tokom animacije i cijelog boravka u AE imaju izgled ko kad sam ih krenuo importat. tj.onakav izgled nakon sta sam obradio u P.s
Confused

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 09.08.2005 06:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

alo

moras napravit sljedece da bi ti se stilovi iz photoshopa vidjeli u afteru:

* prvo u photoshopu layer na kojem imas neki stil spoji s jednim praznim layerom tak da "prividno" izgubis stil na njemu, tj. da taj stil vise nemozes editirati u photoshopu (layer > new layer > oznaci layer sa stilom i taj novi prazni layer > layers > merge selected)

* importiraj takav layer u after i sve bi trebalo bit OK

ciaos

P.S. probaj izbjegavati layer stilove u velikim kolicinama, vidio sam ono sto hoces animirat i to izgleda dosta lose bas zbog tih silnih layer stilova koje si "naljepil" na grafiku ...

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 09.08.2005 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala na odgovoru . Very Happy

odgovor ije od velke pomoci!

cak sam promjenio misljenje o onom crtezu i mislim da se moze bolje na pravit u sklopu PS i AE.

puno hvala jos 1 Smile

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 10.08.2005 19:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ekipa zar nitko nece rec nesto za stavljanje efecta na text? Shocked Very Happy

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 11.08.2005 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

F1
Back to top
View user's profile Send private message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 11.08.2005 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prijatelju gledo sam. Razz

pa ako znas samo reci moze ili ne
nemoras mi objasnjavat nista.

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 11.08.2005 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super si naporan.
Back to top
View user's profile Send private message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 11.08.2005 23:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma hvala.
mogo si 3 put vec rec moze ili nemoze.

Confused

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group