Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
jumbo plakati po zagrebu?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
getoutski



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 77

PostPosted: 17.08.2005 20:00    Post subject: jumbo plakati po zagrebu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima li tko kakav link ili barem info o cemu govore aktualni jumbo plakati nesto kao: posalji svoj rad velikog formata...

_________________
_eager to repeat logically advanced
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
getoutski



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 77

PostPosted: 22.08.2005 12:58    Post subject: Re: jumbo plakati po zagrebu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

getoutski wrote:
ima li tko kakav link ili barem info o cemu govore aktualni jumbo plakati nesto kao: posalji svoj rad velikog formata...


cak 99 dizajnera nije dalo odgovora, izgeda da cu morati otici pa sam

_________________
_eager to repeat logically advanced
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 22.08.2005 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jasmine o čem ti pričaš???
Takvo neš ne postoji u HRVATA.

Ja nastojim ne gledat u jumbo plakate jer su 99,9% katastrofa. To mi je u rangu onih metro/getro/bila letaka koje ti stavljaju u sandučiće.

Last edited by raytech on 22.08.2005 19:35; edited 1 time in total

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
getoutski



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 77

PostPosted: 22.08.2005 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
Jasmine o čem ti pričaš???
Takvo neš ne postoji u HRVATA.

Ja nastojim ne gledat u jumbo plakate jer su 99,9% katastrofa. To mi je u rangu onih matro/getro/bila letaka koje ti stavljaju u sandučiće.


sto ne postoji u hrvata? Ja ipak volim pogledati kvalitetan jumbo plakat (i mislim da ih ima) a sad ako ti, koji se povodis za izjavom da radis dizajn samo radi para, mora da grijesis

_________________
_eager to repeat logically advanced
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 22.08.2005 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
Ja nastojim ne gledat u jumbo plakate

super, reci mi tajnu kako uspiješ pošto su POSVUDA

još malo i zakupit će strop iznad mojeg kreveta Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 22.08.2005 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@getoutski:

Nemoj se ljutit ali puno mi je inspirativnije gledati u prirodu, arhitekturu grada i ljude nego u hrpu loših, jako loših plakata. Mislim da je jumbo plakat kao medij jako ograničen, jer nije isplativo ako nije za veliku masu ljudi a kad radiš dizajn/plakat za masu onda se tu stvar razvodni, poruka mora biti jasna svakome što užasno ograničava.

Mislim sam jumbo plakat ne može biti nikad vizualni presložen, a meni je to najbitnije. Kad vidim nešto i zapitam se j++++e kak je to napravio to je za mene prava stvar.

I tu se vračam na zaključak da je jumbo plakat reklama najniže vrijednosti jer je užasno skupo napravit cool design koju večina kulturno neosviještenih ljudi neće skužit, a na njih se cilja. I što ti onda preostaje, kocka u boji preko slike , sa nekom glopačom/ glupanom ili u kombinaciji koje se kese i punch line (koji obično bude Neponovljiva lakoća nečega - po Mili)

PZDRV

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
getoutski



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 77

PostPosted: 22.08.2005 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2raytech

oprosti ali grijesis, ili imas predrasude prema stilovima, ili zelis reci da minimalizam nije jednako vrijedan

_________________
_eager to repeat logically advanced
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 22.08.2005 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da se previše družiš s onim "manje je više" tipom. Smile. Dobar minimalizam je jako težak za isfurat, a da bi ga mogao naraviti trebaju godine i godine truda. A za druge je minimalizam samo isprika za nemaštovite i netalentirane.

(P.S and by that I don't mean you). Samo želim reći nemoj se koncentrat previše na stilove, već nađi svoj. I ja bih htio radti složene 3d modele, pa eto osobni razvoj me nekako vuće na raster i vector.

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 23.08.2005 18:22    Post subject: Re: jumbo plakati po zagrebu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

getoutski wrote:
ima li tko kakav link ili barem info o cemu govore aktualni jumbo plakati nesto kao: posalji svoj rad velikog formata...


Mislim da sam danas (iz auta) vidla plakat o ovome o čemu ti pričaš
Outward 2005 ili tako nešto

Evo ti link od firme pa prozuji malo...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
getoutski



Joined: 19 Jan 2005
Posts: 77

PostPosted: 24.08.2005 00:56    Post subject: Re: jumbo plakati po zagrebu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
getoutski wrote:
ima li tko kakav link ili barem info o cemu govore aktualni jumbo plakati nesto kao: posalji svoj rad velikog formata...


Mislim da sam danas (iz auta) vidla plakat o ovome o čemu ti pričaš
Outward 2005 ili tako nešto

Evo ti link od firme pa prozuji malo...


hvala puno

_________________
_eager to repeat logically advanced
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 24.08.2005 03:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ga, riječ je o natječaju samo za objavljivane plakate velikih dimenzija.
http://www.outdoor-akzent.hr/Default.asp?NewAction=1&HitID=514636927-0002&LangID=3&LinkSourceID=2&ActionID=4600&hActionID=4600&hMenuID={26BFC489-2C9F-4757-B11B-CE094D41B637}
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group