Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nelojalna konkurencija
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.09.2005 19:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

moje je zdravlje još dobro, ali vjerujem da netko poput Keye ima noćne more -- da se guši u tonama comment spama, zatim se usred noći budi u znoju, tapka po mraku, spotiče o žice, grozničavo pali komp i provjerava source svoje stranice da se uvjeri da je sve i dalje u redu Sad


ma nije prestala sam komit, dala sam se na accessibiliy, tamo nemres varat Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 07.09.2005 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Pekx wrote:
e, možeš mi pojasniti sto znaci spam unutar koda?

imaš sreću što to nikad nisi vidio, peks... barem možeš spavat po noći

moje je zdravlje još dobro, ali vjerujem da netko poput Keye ima noćne more -- da se guši u tonama comment spama, zatim se usred noći budi u znoju, tapka po mraku, spotiče o žice, grozničavo pali komp i provjerava source svoje stranice da se uvjeri da je sve i dalje u redu Sad

Laughing Applause
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group